Gry na Switcha

naj naj

Gry na Switcha

Wraz z początkiem 2022 roku możemy zacząć wykorzystywać zupełnie nowe aktualne bonusy bez depozytu, jakie są nam oferowane w kasynach online. Nie da się ukryć, że styczeń często nie jest zbyt aktywnym miesiącem, zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie jeździmy na nartach. Wolne chwile można spędzić choćby z ulubioną konsolą. Dla wielu osób jest to Nintendo Switch. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się temu, jakie ciekawe gry pojawią się na tej platformie w styczniu 2022 roku.

McDroid

McDroid to ciekawa gra tower defence, która została stworzona przez studio Elefantopia LLC. Podczas podróży powrotnej z misji, nasz statek rozbija się na tajemniczej planecie M. Główny bohater, który operuje McDroidem, zakłada bazę dla swojej rodziny i przyjaciół. Okazuje się jednak, że planeta pełna jest zmutowanych robaków. Musimy zatem stanąć do obrony bazy, walczyć z przeciwnikami, jak i przy okazji rozwiązać zagadkę związaną z wielką korporacją. Podczas rozgrywki możemy stawiać wieżyczki, wprowadzać nowe uzbrojenie dla robota, rozbudowywać bazę. Obok tego bardzo ważne są naprawy, zbieranie surowców czy też prowadzenie badań. Gra ta cechuje się bardzo kolorową grafiką, jak i specyficznym humorem.

Pokemon Legends: Arceus

To zdecydowanie nie tylko najważniejsza premiera stycznia, lecz także i I połowy 2022 roku. Pokemon Legends: Arceus pozwala nam po raz kolejny przenieść się do świata znanego z gier i seriali. Tym razem jednak akcja toczy się wiele lat przed tym, co znamy z pierwszych Pokemonów. Trafiamy tu do krainy Sinnoh, która została zaprezentowana jako wielki i otwarty świat. Wybieramy na początek swojego pierwszego stworka i ruszamy w podróż. Naszym głównym zadaniem będzie badanie wyspy i pokemonów, co pomoże nam w stworzeniu pierwszego pokedexa o tej krainie. Ponadto będziemy mogli łapać nowe okazy, trenować je, brać udział w pojedynkach. Wszystko zakończone może zostać w momencie, gdy uda się nam odkryć legendarnego pokemona, Arceusa.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Gra od Inti Creates to kontynuacja całkiem dobrze przyjętej gry z gatunku side-scroll. Naszym bohaterem jest tutaj Copen, żołnierz, który trafia na pustynną planetę. Ma on jednak do dyspozycji wiele broni i technologii, które pomogą mu w walce z wrogami. Bedziemy przemierzać poszczególne poziomy, gdzie czekać na nas będą liczne pułapki i przeciwnicy do pokonania. Na końcu każdego z etapów przyjdzie nam walczyć z bossami. Za ich pokonanie dostaniemy nowe bronie i umiejętności.

Windjammers 2

Windjammers 2 to sportowa gra zręcznościowa, gdzie rzucamy dyskiem. Toczymy tu pojedynek z innym graczem, a naszym zadaniem jest trafić w wybrane miejsca na jego polu. Gra od studia DotEme daje nam do wyboru różnych zawodników, z których każdy różni się stylem ataku, wachlarzem zagrań. Toczymy pojedynek ograniczony czasowo, gdzie na końcu wygrywa gracz z większą liczbą punktów. W porównaniu do odświeżonej pierwszej części zyskaliśmy tutaj nowe stadiony, zagrywki, jak i usprawnioną warstwę graficzną.

Astroneer

Astroneer to debiut na rynku studia System Era Softworks. Mamy tutaj XXV wiek, gdzie postępuje nasza ekspansja w kosmosie. Wcielamy się tu w astronautę, który przypomina trochę poszukiwacza złota z XIX wieku. Będziemy mogli podróżować po kosmosie i prowadzić badania, wykopaliska na wybranych planetach. Nasze zebrane surowce możemy sprzedawać lub wykorzystywać do rozwoju bazy, narzędzi. W grze wprowadzono jednak kilka innych elementów. Zyskamy bowiem szansę na odkrywanie pozostałości po dawnych cywilizacjach, jak i również będziemy mogli zetknąć się z różnymi niebezpieczeństwami.

materiał zewnętrzny

Najgorsze filmy 2021 roku

Najgorsze filmy 2021 roku

Kiedy wybieramy dla siebie gry, w tym darmowa kasa na start, to zazwyczaj wiemy, że mamy do czynienia z czymś dobrym i polecanym. Niestety zdarza się tak, że trafiamy czasem na filmy, o których najchętniej chcielibyśmy zapomnieć, zaraz po seansie. W 2021 roku było trochę takich produkcji, które zaliczyć możemy do najgorszych. Oto nasza lista.

Najlepsze filmy o dinozaurach

Najlepsze filmy o dinozaurach

Zimowe wieczory nie zachęcają zbytnio do aktywności. Wiele osób wolałoby najchętniej spędzić czas pod kocem, oglądając filmy, odwiedzając na telefonie kasyno bezdepozytu. Właśnie taki czas jest dobry do tego, aby postawić na ciekawy film. Mamy zatem propozycję – dinozaury! Powstało wiele ciekawych produkcji, w których dinozaury stanowią główny lub poboczny temat. Oto zatem nasza lista najlepszych tytułów.

10 najcenniejszych marek na świecie

10 najcenniejszych marek na świecie

10. Mastercard (szacowana wartość: $112 876 000 000)
9. McDonald’s (szacowana wartość: $154 921 000 000)
8. Visa Inc. (szacowana wartość: $191 285 000 000)