Kiedy i gdzie odbył się finał Ekstraklasy

rozrywka, sport

piłka nożna

W czwartek 26 maja rozstrzygnęły się losy dwóch finalistów play-off Ekstraklasy – Chrobry Głogów i Korony Kielce. Ostatnia impreza zadecydowała o tym, kto w przyszłym sezonie zagra w Ekstraklasie. Poniżej wyjaśnimy kiedy odbędzie się faza finałowa i o której godzinie to nastąpi.

Typowanie tego wydarzenia jest skuteczne, jeśli wybieramy renomowanego i wiarygodnego bukmachera. W tym celu zalecamy sprawdzić ranking bukmacherów. Oto kryteria, na które należy zwracać uwagę: licencja, metody płatnicze, typy zakładów, rynki zakładów, dostęp do typowania w telefonie, opinie typerów, recenzja bukmachera.

Skuteczność Korony i sensacja w Gdyni

W rozgrywkach play-off Ekstraklasy biorą udział drużyny, które w sezonie zasadniczym Ligi Fortuna 1 zajęły miejsca od trzeciego do szóstego. W pierwszej parze w play-off znalazły się Korona Kielce, zajmująca po 34 etapie czwarte miejsce, oraz Odra Opole, zajmująca piątą pozycję. Po pierwszej części spotkania Kielczanie okazali się lepsi od drużyny Piotra Płęwnego i awansowali do finału.

Drugie spotkanie rozegrane zostało pomiędzy ekipą z 3 miejsca Arką Gdynia a zespołem z 6 miejsca Chrobry Głogów. To właśnie głogowscy piłkarze wywalczyli bilet do finału. Wielu kibiców było przekonanych, że Korona zagra z Arką Gdynia, jednak zespół Chrobry sprawił sensację i wygrał 2-0 po bramkach Dominika Piły i Mikołaja Lebedyńskiego. Zakłady bukmacherskie Ekstraklasa na te mecze cieszyły się sporą popularnością u różnych operatorów hazardowych.

Mecz o awans do Ekstraklasy – kiedy i gdzie

Finał play-off pomiędzy Koroną Kielce a Chrobrym Głogów odbył się w niedzielę 29 maja o godzinie 20:45. Z racji tego, że Korona zajmuje wyższą pozycję w klasyfikacji Fortuna 1 Ligi, finał odbył się na stadionie w Kielcach. Typy bukmacherskie Ekstraklasa można było sprawdzić u wielu sprawdzonych operatorów hazardowych. Transmisję z tego spotkania przeprowadziła stacja telewizyjna Polsat Sport Extra.

Typy bukmachera piłka nożna – na co uważać

Mnóstwo bukmacherów udostępnia typy tylko po rejestracji profilu typera w serwisie. Ponadto typy można też natrafić w witrynach tematycznych, poświęconych wydarzeniom piłkarskim i zakładom na sporty. Przed kupowaniem określonych typów ważnym etapem jest weryfikacja dostawcy:

  • ile typerów kupiło typ u danego dostawcy;
  • ile razy dostawca przewidział rezultat meczu;
  • ile razy przewidzenie rezultatów spotkania nie był udane.

Świadome wytypowanie zakładów gwarantuje typerom odniesienie sukcesu. Typom tym towarzyszą sprawdzone informacje analityczne. Każdy pasjonat zakładów piłkarskich w dowolnej chwili przed postawieniem zakładu może przeprowadzić własną analizę.

Bonusy na zakłady na Ekstraklasę

Wiele operatorów zachęcają graczy do rejestracji i typowania zakładów w serwisie lukratywnymi nagrodami. GG.bet bonus bez depozytu nie wymaga od typerów złożenia wpłaty. Do uzyskania nagrody w postaci stawki bez ryzyka w wysokości 30 PLN wystarczy założyć profil użytkownika i zapisać się do newslettera.

Co ważne, nowy bukmacher posiada w swojej ofercie sporą liczbę innych atrakcyjnych bonusów. Możemy liczyć na cashback w wysokości 10%. Maksymalna kwota zwrotu nie może przekraczać pięćset złotych.

Aktywni klienci portalu mogą liczyć na indywidualny program lojalnościowy w GGBet. Nie chodzi tu o zbieranie punktów za dokonanie depozytów czy zakładów. Ekskluzywne oferty promocyjne są wysyłane do graczy droga mailową na warunkach indywidualnych. Aktualne promocje bukmacherskie możemy sprawdzić w sekcji Bonusy.

materiał zewnętrzny

Angola sport

Angola sport

Zbiór informacji i ciekawostek o sportach w Angoli (popularne sporty, drużyny, największe sukcesy itd.).

Albania sport

Albania sport

Zbiór informacji i ciekawostek o sportach w Albanii (popularne sporty, drużyny, największe sukcesy itd.).

Afganistan sport

Afganistan sport

Zbiór informacji i ciekawostek o sportach w Afganistanie (popularne sporty, drużyny, największe sukcesy itd.).