Lucky Block jako forma inwestycji

porady, rozrywka

inwestycje

Lucky Block to oparty na blockchain protokół loterii online, który umożliwia w pełni przejrzystą, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę. Projekt Lucky Block został uruchomiony w 2015 roku i opiera się na szeroko stosowanej sieci Binance Smart Chain. To znana w świecie technologia pozwala osiągać zyski dzięki społecznościom umiejącym wykorzystać najnowsze formy inwestycji.

Czym jest Lucky Block?

Token Lucky Block, LBLOCK, uważany jest za rewolucyjny w branży hazardowej. Platforma, podobnie jak deweloperzy i organizacje non-profit, otrzymują nagrody po podziale zysków. Lucky Block może być zatem również postrzegany jako forma kryptowaluty społecznościowej. Dzięki temu rozwija się przejrzyste i uczciwe praktyki gier. Budowanie globalnej platformy do gier z lepszymi szansami na wygraną dla graczy. Zapewnia to skuteczną strategię inwestycyjną dla nabywców. Istnieje możliwość też możliwość prywatnej inwestycji, ale jeśli nie chcesz korzystać z inwestycji w społeczności, możesz samodzielnie pograć na przykład w Vulkan Vegas.

Rozwój społeczności

Lucky Block umożliwia szybsze i bardziej przejrzyste wypłaty przy zachowaniu pełnego monitorowania i dokumentacji, niezależnie od wysokości wygranej, przy użyciu technologii rozproszonej księgi rachunkowej (DLT). Dodatkowo Lucky Block zatwierdza zarówno graczy, jak i tickety, minimalizując możliwość utraty, usunięcia lub manipulacji danymi. Ponadto Lucky Block jest prowadzony jako projekt open-source. Firmy, zwłaszcza młode i innowacyjne start-upy, mogą bezpłatnie korzystać z blockchain. Lucky Block ma na celu ustanowienie bardziej zrównoważonej formy loterii. Na razie jednak projekt jest jeszcze w fazie rozwoju. Zainteresowani inwestorzy i nabywcy powinni zatem zapoznać się z białą księgą i wskaźnikami organizacji Lucky Block.
W lutym 2022 roku Lucky Block uruchomił wersję drugą swojej sieci, która jest kompatybilna z Ethereum i służy jako brama do wszechświata aktywów, aplikacji, użytkowników i dealerów Ethereum. Zespół wymyślił również nowe rozwiązanie podatkowe, które pomoże uczynić token „przyjaznym dla wymiany” i zwiększy prawdopodobieństwo notowań na dużych scentralizowanych giełdach. Istnieje wiele form hazardu, niektóre są też nielegalne. Jak podaje źródło Polska Policja, państwo chroni nas przed nielegalnym hazardem. W przypadku Lucky Block nie ma się czym przejmować, ponieważ wszystko, co się dzieje na platformie, jest w pełni legalne.

Czym wyróżnia się Lucky Block?

Smart contracts są jednym z podstawowych elementów algorytmu. Walidacja „umów” między poszczególnymi partnerami jest przejrzyście dostępna w niezależnym blockchainie. LBLOCK, natywny token cyfrowy platformy Lucky Block, jest tokenem BEP-20. Waluta jest wykorzystywana do różnych celów w ekosystemie Lucky Block, w tym do zakupu losów loteryjnych i dystrybucji nagród. Co więcej, ponieważ nagrody są dystrybuowane w LBLOCK, a nie w pieniądzach fiducjarnych, jackpoty mogą być dystrybuowane natychmiastowo. Posiadacze LBLOCK, którzy przechowują swoje tokeny w portfelu kryptograficznym połączonym z aplikacją Lucky Block, będą okresowo otrzymywać nagrody. Nagrody zależą od liczby uczestników loterii. Oznacza to, że wraz z rozwojem platformy Lucky Block posiadacze LBLOCK otrzymają większą kwotę pasywnego dochodu. Co więcej, niedawny komunikat prasowy Lucky Block oszacował, że posiadacze powinni otrzymać rentowność około 19,2% rocznie na swoich tokenach.
Pomimo postępu od strony regulacyjnej, w tym momencie nie odbyła się żadna loteria. Pierwsze losowanie wirtualnych numerów loterii odbyło się w kwietniu 2022 roku. Zakup losu na loterię jest możliwy za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Lucky Block. Oczywiście można kupić wiele kuponów, aby zwiększyć szansę na wygraną. Podobnie jak w „klasycznej” loterii. Podział nagród nie jest jednak klasyczny: 70 procent jackpota jest rozdzielane między uczestników loterii, pozostałe 30 procent trafi w równych częściach do inicjatorów, organizacji charytatywnych i posiadaczy Lucky Block Tokens. Właściciele Lucky Block Token powinni zatem mieć zagwarantowane korzyści z dystrybucji nagród. W przeciwieństwie do zdrapek i tym podobnych losowanie odbywa się na zasadzie losowej: tak zwany generator liczb losowych automatycznie określa zwycięzców i zgodnie z mottem Lucky Block, rozdziela wygrane po równo.

Lucky Block NFT

Jednym z etapów rozwoju Lucky Block było uruchomienie pierwszej kolekcji NFT, która została ukończona w połowie marca 2022 r. Nazywa się to „The Platinum Rollers Club”. Kolekcja NFT jest ograniczona do 10 000 niezamiennych tokenów i można ją obecnie kupić na nowym rynku NFT. Każdy niezamienny token, tokenizowany film mp4, reprezentuje 1:10 000 szans na wygraną w loterii NFT. NFT zostały wybite na Binance Smart Chain. Już w ciągu pierwszych kilku tygodni na pokładzie pojawili się znani influencerzy — w tym „Wilk z Wall Street” Jordan Belfort, indyjski influencer Shehnaaz Gill i mentor milionera Jason Stone, który ma prawie 10 milionów obserwujących na Instagramie. Mimo to Scott Ryder, dyrektor generalny Lucky Block, ogłosił niedawno, że nadal pracują nad pewnymi kwestiami technicznymi przed zwiększeniem skali marketingu. W najlepszym przypadku więcej marketingu doprowadzi do większego popytu na NFT Lucky Block, co spowoduje większą wartość w perspektywie średnioterminowej. Wielu posiadaczy NFT ma nadzieję na eksplozję wartości NFT Lucky Block. Kryptowaluta firmy Lucky Block służy jako doskonały przykład, dlatego, że token LBLOCK był w stanie osiągnąć doskonałą wydajność po notowaniu na PancakeSwap pod koniec stycznia ze wzrostem cen o ponad 6500%. Według niektórych źródeł Lucky Block jest najszybciej rozwijającą się kryptowalutą w historii.

Jak kupić LBLOCK?

Token jest obecnie notowany tylko na PancakeSwap do tej pory, a nie na głównych platformach handlu kryptograficznego. Jeśli mimo to chcesz skorzystać z sukcesu Lucky Block i zabrać trochę ryzyka, Binance Coin (Star Atlas działa na Binance Smart Chain) może być tokenem twojego wyboru.

Przyszłość hazardu online

Jak wspomniano powyżej, platforma Lucky Block stara się poprawić obecne wrażenia z loterii. Ten aspekt przyciągnął już uwagę mediów i handlowców detalicznych, a grupa Lucky Block Telegram zawiera obecnie prawie 50 000 członków. Podobnie jak w przypadku niektórych z najciekawszych monet Web 3.0, trudno jest przewidzieć, jaką cenę może osiągnąć Lucky Block, biorąc pod uwagę brak historycznych danych cenowych. Jeśli jednak odporne na manipulacje, zrównoważone i przejrzyste loterie organizacji Lucky Block zyskają na popularności, cena Lucky Block również powinna rozwinąć się dodatnio. W końcu Lucky Block (LBLOCK) zdobywa punkty dzięki nowemu i rewolucyjnemu podejściu. Ponadto zespół programistów Lucky Block złożył wniosek o notowania na największych giełdach kryptograficznych, w tym Binance, Crypto.com i FTX. Notowanie na wspomnianych platformach znacznie zwiększyłoby dostępność tokena dla inwestorów — co może prowadzić do wzrostu cen w dłuższej perspektywie. Kierunek i rozwój platformy może przynieść zysk, a w perspektywie przyszłości hazardu, może okazać się najlepszym możliwym kierunkiem dla inwestycji.

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w tym artykule mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

materiał zewnętrzny

Kampery Buerstner – propozycja dla wymagających

Kampery Buerstner – propozycja dla wymagających

Wybór nowego kampera nie jest łatwą decyzją. Pod uwagę trzeba wziąć zarówno własne oczekiwania w zakresie komfortu i wyposażenia pojazdu, jak i jego trwałość w długim okresie eksploatacji. Kluczowy wpływ na wszystkie te kwestie ma zabudowa, której jakość ostatecznie decyduje o satysfakcji właścicieli „domu na kołach”. W Polsce, podobnie jak w całej Europie, szczególnie dobrą opinią cieszą się kampery Buerstner. Sprawdź, dlaczego warto postawić na pojazd kempingowy właśnie tego producenta.

Jaki zawór do baterii umywalkowej wybrać?

Jaki zawór do baterii umywalkowej wybrać?

W każdej instalacji wodnej znajdują się zawory. Jest to jej niezbędny element. Dzięki zaworom można w sposób bezpieczny oraz komfortowy korzystać nie tylko z baterii umywalkowej, ale i każdej innej, która znajduje się w danym gospodarstwie domowym. Dzięki zaworom w przypadku nagłej awarii czy remontu można natychmiast odciąć dopływ wody. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat doboru oraz rodzajów zaworów do baterii umywalkowych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Tarot przez telefon to dobry pomysł?

Tarot przez telefon to dobry pomysł?

Czy Tarot przez telefon ma sens, dla kogo jest przeznaczony i czy to opcja, którą warto rozważyć? Zanim odpowiemy na to pytanie zerknijmy na rodzaje Tarota, bo również to może mieć znaczenie przy wyborze tej klasycznej już metody wróżb.

Mieszkania na sprzedaż w Płocku – Formuła Aparton

Mieszkania na sprzedaż w Płocku – Formuła Aparton

W ostatnich latach Płock przeżywa stabilny rozwój rynku mieszkaniowego, który przyciąga coraz więcej inwestorów i klientów. Miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne dla osób poszukujących mieszkań na własność, dzięki dogodnym warunkom lokalizacyjnym, rozbudowie infrastruktury i wysokiemu poziomowi komfortu życia. W poniższych akapitach przedstawiamy analizę rynku mieszkaniowego w Płocku, uwzględniającą najważniejsze trendy i czynniki wpływające na jego rozwój.