Najgorsze filmy 2021 roku

filmy, naj naj, rozrywka

kino

Kiedy wybieramy dla siebie gry, w tym darmowa kasa na start, to zazwyczaj wiemy, że mamy do czynienia z czymś dobrym i polecanym. Niestety zdarza się tak, że trafiamy czasem na filmy, o których najchętniej chcielibyśmy zapomnieć, zaraz po seansie. W 2021 roku było trochę takich produkcji, które zaliczyć możemy do najgorszych. Oto nasza lista.

Nareszcie sam w domu

Ktoś wpadł na „inteligentny” pomysł, aby wskrzesić Kevina, a w zasadzie tym razem Maxa, który zostanie sam w domu. W zasadzie nie wiadomo, czy to reboot czy sequel „Kevina samego w domu”. Co najważniejsze, w filmie pojawiają się wątki McCallisterów. Chciano uzyskać film, który otworzy nową serię, a tymczasem powstał filmowy potworek, który jest nudny, wtórny i przewidywalny. Niestety po raz kolejny duże studia (Disney) nie nauczyły się, że powrót do klasyki, jeszcze w tandetnym stylu, to idealny przepis na porażkę.

Kosmiczny mecz: Nowa era

Kolejny przykład tego, że legend jednak lepiej się nie tykać. O filmie tym słyszeliśmy od lat, aż w końcu powstał w tym roku. Już sama zmiana klasycznej kreskówki na komputerową animację wzbudziła spore kontrowersje. Michaela Jordana zastąpił LeBron James i niestety zdecydowanie o wiele gorzej wypadł w roli lidera zespołu koszykarskiego. Jest tu trochę śmiesznych scen, które jednak nie rekompensują tego, że całość jest wyjątkowo słaba i wygląda bardziej jak gra wideo.

Kobieta w oknie

I znów trafiamy na film, który już znamy. Tym razem postawiono na motyw, który pojawił się po raz pierwszy w Oknie na podwórze. Tym razem bohaterką jest grana przez Amy Adams, Anna Fox. To kobieta cierpiąca na agorafobię, czyli lęk przed otwartymi przestrzeniami. Z tego też powodu cały czas przebywa w swoim mieszkaniu. Zaczyna obserwować swoich sąsiadów i pewnego dnia jest świadkiem dramatycznych zdarzeń. Niestety to także wtórny film, w którym pełno głupot fabularnych, złych aktorów.

Szybcy i wściekli 9

Klasycznie film ten sporo zarobił, więc stał się kolejnym powodem do tego, aby w nieskończoność ciągnąć tę serię. Jednak tym razem twórcy już zdecydowanie przesadzili. Ilość wręcz idiotycznych, nieprawdopodobnych scen przeraża, a ich ukoronowaniem jest kosmiczna misja w samochodzie i z taśmą klejącą, w celu zniszczenia satelity. Mamy wrażenie, że w 10. części czeka nas jeszcze więcej takich pomysłów.

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City oraz Mortal Kombat

Po raz kolejny mogliśmy się przekonać o tym, że ekranizacje gier komputerowych to ogromne ryzyko. Oba filmy miały wprowadzić na nowo te znane gry na duży ekran, jednak ona sromotnie przegrały. Mortal Kombat to w zasadzie głupi film, w którym zła gra aktorska miesza się z głupimi decyzjami scenarzystów. Resident Evil: Witajcie w Raccoon City z kolei zamiast dobrym horrorem, stał się nudnym i przewidywalnym widowiskiem.

Thunder Force

Film, który miał być parodią, satyrą na kino superbohaterskie, sam stał się parodią. Tu również mamy dziurawy scenariusz, pełno żenujących scen, jak i również dwie aktorki, które wręcz kompromitują się na ekranie. Do tego, że Melissa McCarthy potrafi grać fatalnie, to już dawno się przyzwyczailiśmy, ale Octavia Spencer z Oscarem i 2 nominacjami w karierze chyba pomyliła odwagę z odważnikiem.

Na naszej liście najgorszych filmów możemy umieścić również: Uwikłaną, Ruchomy Chaos, Music, The Girl on the Train, Carnaval, Miłość do kwadratu, When I’m a Moth, The Misfits, Redemption Day, Cosmic Sin.

materiał zewnętrzny

Gry na Switcha

Gry na Switcha

Wolne chwile można spędzić choćby z ulubioną konsolą. Dla wielu osób jest to Nintendo Switch. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się temu, jakie ciekawe gry pojawią się na tej platformie w styczniu 2022 roku.

Kiedy i gdzie odbył się finał Ekstraklasy

Kiedy i gdzie odbył się finał Ekstraklasy

W czwartek 26 maja rozstrzygnęły się losy dwóch finalistów play-off Ekstraklasy – Chrobry Głogów i Korony Kielce. Ostatnia impreza zadecydowała o tym, kto w przyszłym sezonie zagra w Ekstraklasie. Poniżej wyjaśnimy kiedy odbędzie się faza finałowa i o której godzinie to nastąpi.

Najlepsze filmy o dinozaurach

Najlepsze filmy o dinozaurach

Zimowe wieczory nie zachęcają zbytnio do aktywności. Wiele osób wolałoby najchętniej spędzić czas pod kocem, oglądając filmy, odwiedzając na telefonie kasyno bezdepozytu. Właśnie taki czas jest dobry do tego, aby postawić na ciekawy film. Mamy zatem propozycję – dinozaury! Powstało wiele ciekawych produkcji, w których dinozaury stanowią główny lub poboczny temat. Oto zatem nasza lista najlepszych tytułów.

Największe kinowe premiery 2022

Największe kinowe premiery 2022

Rok 2021 już prawie za nami, więc wiele osób robi czas podsumowań, między innymi to, jak przydały im się darmowe gry jednoręki bandyta. My jednak chcemy przyjrzeć się temu, co dopiero nas czeka i to w świecie kinematografii. Z tego też powodu zapraszamy do zapoznania się z tymi filmami, na które według nas warto czekać.