Propozycje najlepszych aplikacji na Androida w 2022 r

aplikacje, internet, rozrywka

aplikacje android

Czasami tak przyzwyczajamy się do zwykłych aplikacji, że zapominamy o nowych wydaniach, które mogą przynieść podobne aplikacje, ale z większą liczbą funkcji i udogodnień niż te zwykłe. Świetnym przykładem może być gra ruletka kasyno, która często wychodzi w nowych, atrakcyjnych wersjach, ale gracze i tak twardo trzymają się swoich ulubionych, choć przestarzałych tytułów.
Dlatego zalecamy, aby zawsze testować nowe oprogramowanie na urządzenia mobilne, ponieważ może ono ułatwić Ci życie lub przyspieszyć wykonywanie rutynowych zadań. Sprawdź to poniżej i poznaj proponowane przez nas najlepsze aplikacje na Androida w 2022 roku!

Jakie są najlepsze aplikacje na Androida w 2022 roku?

Dolphin

Jedna z najlepszych przeglądarek mobilnych, Dolphin, otwiera tegoroczną listę najlepszych aplikacji na Androida, oferując integrację z innymi powszechnie używanymi aplikacjami, takimi jak Evernote. Przeglądarka ma natywny bloker reklam i obsługuje Adobe Flash.

Weather

1Weather jest jedną z najlepszych aplikacji do śledzenia zmian pogody. Wśród jego głównych funkcji wyróżniamy między innymi:

  • prognozy w czasie rzeczywistym na okres do 12 tygodni;
  • ocena jakości powietrza;
  • aktualizacje w czasie rzeczywistym.

Możliwe jest również udostępnianie informacji o aplikacji za pośrednictwem komunikatorów i sieci społecznościowych.

Solid Explorer

Jest to jedna z najlepszych aplikacji na Androida do zarządzania plikami w telefonie. Solid Explorer pozwala użytkownikom zarządzać plikami na swoim urządzeniu, ale także plikami obecnymi w usługach przechowywania w chmurze, takich jak Dysk Google i Dropbox. Obsługuje również bardziej zaawansowane typy protokołów do dostępu do przechowywanych danych, takie jak między innymi FTP i WebDav.

Blue Mail

Kolejna bardzo przydatna aplikacja do codziennego życia. Blue Mail to aplikacja do zarządzania pocztą e-mail, która jest całkowicie poza zasięgiem typowych aplikacji, takich jak na przykład firmowa apka Google. Ten menedżer ma doskonałą kompatybilność z większością dostawców poczty e-mail na rynku, a także umożliwia dostosowanie wielu aspektów poczty elektronicznej i może być używany nawet na smartwatchach z Android Wear.

Cookpad

Jeśli zamawianie jedzenia do domu nie jest Twoim hobby, bo wolisz gotować samodzielnie, Cookpad może być dla Ciebie jedną z najlepszych aplikacji na Androida na tej liście. Zamiast skomplikowanych przepisów szefów kuchni, ta aplikacja pozwala każdemu przeglądać i publikować proste przepisy w dowolny sposób. To sprawia, że jest to świetna społeczność, która dzieli się różnymi sposobami przygotowania dania do zrobienia w domu.

SwiftKey

Alternatywa dla standardowej klawiatury Androida, SwiftKey wykorzystuje sztuczną inteligencję do przewidywania kolejnych słów, które wpiszesz w zdaniu. Ta funkcja umożliwia nawet wpisywanie całych zdań za pomocą kilku dotknięć, ułatwiając komunikację. Aplikacja Swift Key obsługuje ponad 100 języków, w tym oczywiście także polski.

Nova Launcher

Nova Launcher to aplikacja, która zastępuje ekran główny, zapewniając większą funkcjonalność i jeszcze większą personalizację. Omawiana aplikacja oferuje swoim użytkownikom nowe możliwości, takie jak zmiana rodzaju ikon, kontrolowanie kolorów tła, tworzenie kopii zapasowej oryginalnego ekranu głównego i dużą liczbę dodatkowych widżetów, których nie ma w oryginalnym Androidzie. Odkryj Nova Launcher, bo naprawdę warto!

Fitbit

Na arenie zdrowia i fitness Fitbit wyróżnia się wśród najlepszych aplikacji na Androida. Używana jako podstawa do tworzenia innych aplikacji w tym samym obszarze, ta wersja ma licznik kroków i pomaga użytkownikom tworzyć cele, aby osiągnąć sukces w praktyce ćwiczeń.
Posiada również integracje społecznościowe do porównywania i konkurowania ze znajomymi, którzy również korzystają z aplikacji.

Morecast

Morecast to kolejna z najlepszych aplikacji na Androida specjalizujących się w prognozowaniu pogody. Licząc na funkcje podobne do 1Weather, Morecast zyskuje nieco większe znaczenie ze względu na dodatkowe funkcje, między innymi umożliwiające porównanie prognozy pogody z dwóch różnych lokalizacji.
Ten rodzaj funkcji może być przydatny np. podczas planowania podróży. Ponadto aplikacja pozwala również śledzić prognozę pogody na trasie, będąc kolejną świetną pomocą dla tych, którzy lubią jechać samochodem lub innym środkiem transportu.

Zedge

Ta aplikacja jest kompilacją kilku elementów umożliwiających dostosowanie smartfona. Ma szeroką gamę teł, dzwonków dla połączeń lub powiadomień i ikon. To jedna z najlepszych aplikacji na Androida, jeśli Twoim celem jest odejście od standardowego zestawu możliwości i szukasz czegoś więcej.

Apple Music

Główny konkurent Spotify wywodzi się od samego Apple i może być używany również na Androidzie. Apple Music to usługa subskrypcji, która umożliwia użytkownikom tworzenie list odtwarzania i słuchanie tysięcy utworów muzycznych w różnych stylach. Jeśli masz inne urządzenia Apple, takie jak Mac, możesz zsynchronizować swoje konto przez iCloud.

Adobe Scan

Umówmy się, że w dzisiejszych czasach coraz częściej używamy telefonu komórkowego do różnych rzeczy, a jedną z nich jest skanowanie dokumentów. W takim przypadku radzimy skorzystać z Adobe Scan.
Dzięki Adobe Scan można zdigitalizować dowolny format dokumentu, czy to tożsamości, umów, rachunków konsumenckich itp. Dodatkowo można wykonać poprawki poprawiające efekt pracy, np. usuwając niedoskonałości.
Możliwe jest również dokonanie kilku edycji przed konwersją do formatu JPEG lub PDF, takich jak zmiana rozmiaru i przycięcie dokumentu.

Trello

Wśród najlepszych aplikacji na Androida jest ten doskonały menedżer zadań, który umożliwia zespołom dzielenie się przepływem pracy. Dzięki Trello po prostu utwórz tablicę, dodaj innych użytkowników i twórz listy rzeczy do zrobienia.
Ponadto każdy menedżer lub współpracownik może dodawać terminy, wstawiać załączniki, tworzyć listy kontrolne i wiele więcej. Najlepsze jest to, że cała zawartość jest automatycznie integrowana, to znaczy to, co robisz w aplikacji, jest dostępne przez przeglądarkę. Dzięki opcji płatnego planu menedżer może zostać zainstalowany na Androidzie za darmo.

Podsumowanie

Teraz, gdy przedstawiliśmy nasze rekomendacje, przekażemy Ci pałeczkę: które aplikacje na Androida są Twoim zdaniem jak dotąd najlepsze w tym roku? Skomentuj nasz artykuł i zostaw swoją opinię lub rekomendację dla innych!

materiał zewnętrzny

Propozycje najlepszych aplikacji na Androida w 2022 r

Propozycje najlepszych aplikacji na Androida w 2022 r

Jeśli miałbyś ochotę poznać najlepsze aplikacje na Androida, to przedstawiamy Ci w tym artykule nasze propozycje. Poznaj je i daj nam znać, czy są lepsze!

Halloween dla początkujących

Halloween dla początkujących

Przygotowania do halloween zaczynają się często od wyboru odpowiedniej oprawy. Udekorowanie wnętrz, dobranie stosownych strojów, a przede wszystkim – namysł nad najbardziej oryginalną i zaskakującą stylizacją – zaprząta głowę większości imprezowiczów. Co więc zrobić, aby zawczasu zatroszczyć się o halloweenową atmosferę?

Rola pieniędzy w rozwoju powojennego hazardu

Rola pieniędzy w rozwoju powojennego hazardu

Milan Rabszski redaktor naczelny portalu TopKasnoOnline to człowiek wielu talentów, który obok ogromnej wiedzy z zakresu kasyn online i hazardu przez internet, jest także skarbnicą wiedzy historycznej. Mało kto wie, że Milan ukończył studia właśnie w tym zakresie i to z wyróżnieniem. Historia i hazard to jego dwie pasje, a owocem tego jest gościnny artykuł w jego wykonaniu, który ujrzał światło dzienne we wrześniu 2022 roku.

Blik: Zalety i wady systemu płatności w kasynach online

Blik: Zalety i wady systemu płatności w kasynach online

Blik należy do jednego z czołowych polskich systemów płatności online. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ dynamiczna ekspansja Blika w ostatnich latach była możliwa dzięki jego adopcji przez największe polskie banki, integrujące te płatności do swoich systemów transakcyjnych. Dziś każdego miesiąca przy użyciu Blika dokonywane są miliony transakcji w Internecie i w sklepach stacjonarnych. My natomiast przyjrzymy się tutaj możliwościom zastosowania Blik w kasynach internetowych.