Apartament na wynajem – poznaj wspaniałą alternatywę dla hotelu!

hotele, podróż - porady, wczasy

apartament na wynajem grafika1

Aktualne czasy wymuszają na wielu osobach podróżowanie. Niektórzy robią to z zamiłowania, inni z powodu pracy, jeszcze inni się uczą w obcym mieście. Powody są różne, ale wszystkie wymuszają potrzebę noclegu poza domem, który nie zawsze jest komfortowy. Oferta noclegu przedstawiona na stronie internetowej czasami prezentuje się wspaniale, a w rzeczywistości pokój w hotelu jest już okropnie wysłużony, łóżko niewygodne i brakuje podstawowego wyposażenia albo sprawnego prysznica. Z kolei doba w eleganckim i ekskluzywnym miejscu jest bardzo droga. Nie tak dawno Małgorzata Rozenek prowadziła program telewizyjny “Piekielny hotel”, w którym ujawniała opłakany stan pokoi i niski poziom obsługi gości w wielu hotelach w Polsce. Czy istnieje złoty środek? Czy można liczyć na zadbane miejsce noclegowe w rozsądnej cenie? Można! Aby połączyć kwestię przystępnej ceny i wysokiej jakości świadczonych usług, powstały apartamenty na wynajem.

Dlaczego wybrać apartament na wynajem?

Apartamenty na wynajem prowadzone są przez firmę Rent like home, której mottem działania jest łączenie domowej atmosfery z nowoczesnym i bezkompromisowym podejściem do obsługi gości. Apartamenty to mieszkania przystosowane do potrzeb przyjezdnych. Są doskonale zaaranżowane, stale kontrolowane pod względem jakości, skrupulatnie wyposażone i przede wszystkim też mają bardzo konkurencyjne ceny wynajmu. Ogromną wagę przykłada się tu do czystości, stylu i jakości. Wyposażenie jest sprawne, meble wygodne, wszystko dokładnie wyczyszczone i pachnące. Doświadczony i wymagający personel o każdy lokal dba indywidualnie. Tu Cię nigdy nie zaskoczy usterka, wszystko jest dokładnie sprawdzane przed przyjęciem gości. Dodatkowo w każdym apartamencie znajduje się darmowe Wi-Fi, co stanowić powinno już europejski standard, jednak w wielu hotelach nadal nie ma tego udogodnienia.

apartament na wynajem grafika2

Obsługa, jakiej sobie życzysz

Korzystając z oferty firmy Rent like home, możesz w końcu poczuć się bezpiecznie. Jeżeli studiujesz zaocznie, to zyskujesz pewność, że wyśpisz się bez problemu przed ważnym zaliczeniem w czystej i pachnącej pościeli. Po trudnym dniu w pracy, dzięki wysokiej jakości kosmetykom i higienicznej łazience, będziesz mógł się zrelaksować w ciepłej kąpieli. Każda kuchnia jest też doskonale wyposażona, więc jeżeli najdzie Cię ochota na upichcenie obiadu z przyjaciółmi, to na pewno znajdziecie w niej niezbędne naczynia i akcesoria do tego. W apartamencie na wynajem Rent like home poczujesz się jak w domu, a nie jak w hotelu.

materiał zewnętrzny

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Wspólny rodzinny wyjazd z pociechami wspaniale prezentuje się na kartach powieści i zdjęciach. Nie zawsze rzeczywistość maluje się tak różowo. Aby do maksimum wpłynąć na to, na co można wpływać i do minimum ograniczyć stres, jaki daje się przewidzieć przygotowaliśmy kilka wskazówek dla podróżnych.

Jaką walizkę kabinową możesz zabrać ze sobą do samolotu?

Jaką walizkę kabinową możesz zabrać ze sobą do samolotu?

Podróżowanie z bagażem podręcznym jest szybkie i wygodne – nie musisz być wcześniej na lotnisku i czekać w kolejce na nadanie walizki, a po przylocie na miejsce docelowe możesz od razu ruszyć w dalszą drogę. Trzeba tylko wiedzieć, jakie wymogi musi spełniać kabinówka, aby pozwolono Ci ją wnieść na pokład samolotu.

Jak przygotować się do wycieczki objazdowej? Sprawdzone porady

Jak przygotować się do wycieczki objazdowej? Sprawdzone porady

Wycieczka objazdowa pozwala zwiedzić kilka miejsc w krótkim czasie. W jej trakcie sporo czasu spędza się w ruchu, a hotel odwiedza się jedynie na czas noclegu i śniadania. Z tego względu na wycieczkę objazdową nie powinno się zabierać tych samych rzeczy co na wyjazd all inclusive. Jak przygotować się do wycieczki objazdowej? Co spakować? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?

Noclegi Uniejów: Hotelowy azyl w sercu Polski

Noclegi Uniejów: Hotelowy azyl w sercu Polski

W magicznym sercu Polski, otoczonym malowniczymi krajobrazami, Uniejów kusi nie tylko swoją historyczną atmosferą, ale także wyjątkową ofertą noclegową. Poszukując idealnego miejsca do wypoczynku, nie można pominąć bogactwa opcji zakwaterowania, jakie oferuje to urokliwe miasto. W tym artykule zapraszamy do fascynującej podróży przez świat noclegów w Uniejowie.

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo