Automatyczna miska dla kota– absolutny must have w Twoim domu

Często podróżujesz? A może dużo pracujesz i niewiele czasu spędzasz w swoim domu? Jeżeli posiadasz zwierzaka, o którego chcesz zadbać jak najlepiej, a przy tym zaoszczędzić nieco czasu – postaw na podajnik jedzenia dla kota.

miska dla kotów

Jako wielbiciel zwierząt, bez wątpienia chcesz dla swojego pupila jak najlepiej. Jeżeli nie masz zbyt wiele czasu na nieustanne dokładanie świeżej porcji jedzenia –automatyczna miska dla psa i kota jest rozwiązaniem dla Ciebie! Niektóre zwierzęta mają skłonność do obżarstwa, zatem lepiej nie zostawiać im pełnej miski karmy na cały dzień! Dozownik dla kota i psa sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które sporą część dnia spędzają w pracy, czy też często podróżują.

Dozownik jedzenia dla kota i psa – poznaj jego zalety

Miska dla psa z dozownikiem, czy też miska dla kota z dozownikiem to urządzenie bardzo praktyczne. W sklepie internetowym MSell24 znajdziesz propozycję, którą możesz dowolnie zaprogramować, w taki sposób, aby miska o konkretnej porze napełniła się karmą dla Twojego pupila. Ogromnym atutem jaki ma miska automatyczna dla kota jest to, że sprzęt precyzyjnie odmierza ilość pokarmu, jaka ma znaleźć się w pojemniku, dzięki czemu Twój zwierzak na pewno się nie przeje. Jest to szczególnie istotne w przypadku zwierzaków otyłych, czy też w trakcie leczenia weterynaryjnego. Kolejną zaletą jaką posiada miska z dozownikiem dla psa jest możliwość nagrania specjalnej komendy, dzięki której Twój zwierzak będzie wiedział, że przyszła pora posiłku. Jako właściciel bez trudu na bieżąco będziesz mógł kontrolować ilość karmy w dozowniku jedzenia dla psa. A to wszystko dzięki temu, że pojemnik jest przezroczysty, zatem w odpowiednim momencie dosypiesz jedzenie. Ponadto urządzenie jest bardzo nowoczesne i zostało wyposażone w specjalny wyświetlacz LED. Znajduje się na nim zegar, co jest dodatkowym udogodnieniem dla każdego właściciela czworonoga.

Automatyczna miska wspiera dobre nawyki

Stałe pory karmienia wpływają pozytywnie na żołądek każdego psa, a także kota. Warto pamiętać, że regularne posiłki sprzyjają zdrowiu naszych pupili. Miska z dozownikiem dla kota wyróżnia się sporą pojemnością, bo aż niemal 11 litrami. To oznacza, że Twój zwierzak na pewno nie zgłodnieje, nawet jeżeli nie będzie Cię w domu przez cały dzień. Miska dla kota automatyczna jest w pełni bezpieczna w użytkowaniu, dzięki czemu Twój pupil będzie bardzo chętnie z niej korzystał.

...

Aktualnie posiadamy

+1000 ciekawostek o zwierzętach

  • +73 ciekawostki o psach,
  • +32 ciekawostki o koniach,
  • +31 ciekawostek o pingwinach,
  • +22 ciekawostki o tygrysach
  • i wiele innych zwierzaków...

Paczki wiedzy o zwierzętach strzałka