Dlaczego warto kupować online?

internet, porady, wygoda

Zakupy robione przez internet biją rekordy popularności. Największego rozpędu nabrały po wybuchu pandemii – zmusiło nas to do izolacji, co łączy się z ograniczeniem chodzenia po sklepach. Pomimo tego, że już kilka lat minęło to nadal zakupy przez internet są niesamowicie popularne. Masz jeszcze jakieś wątpliwości co do kupowania online? Przeczytaj, dlaczego warto się do tego przekonać!

Popularność zakupów przez internet

Pandemia sprawiła, że miłośnicy chodzenia po sklepach i wyszukiwania nie tylko najlepszych okazji, ale również najlepszych produktów musieli zaprzestać wykonywać swojej ulubionej czynności, jakim są zakupy stacjonarne – oczywiście nie tylko oni, ale i wszyscy ludzie. E-commerce już przed koronawirusem był na silnej pozycji, jednak pandemia wniosła go na wyżyny popularności.

Pomimo tego, że kilka lat już minęło od wybuchu pandemii, to wielu Polaków nadal robi zakupy przez internet. Dlaczego? Według badań firmy kurierskiej UPS dominują 3 powody:

  1. Klienci cenią sobie wygodę, jaki dają im zakupy online.
  2. Klienci znajdują w sieci lepsze oferty niż w sklepach stacjonarnych.
  3. Klienci uważają, że ceny na internecie są atrakcyjniejsze od tych, które znajdują się w sklepach stacjonarnych.

Zakupy online? Nie tylko odzieżowe!

Online kupimy nie tylko odzież czy dodatki do domu. W internecie znajdziemy wszystko co nam potrzeba – od baterii do pilota, przez wyposażenie AGD RTV, po samochody czy wakacje. Internetowo kupisz również np. gadżety erotyczne. Oszczędzi Ci to niekomfortowych sytuacji w sex shopie, kiedy może Ci się wydawać, że każdy na Ciebie patrzy. Secret Place to sklep erotyczny, który nie tylko posiada swoje siedziby stacjonarnie w Poznaniu i Warszawie, ale również i na internecie. Posiada on na swojej stronie cały asortyment – od wibratorów, po lubrykanty czy bieliznę. Wejdź na stronę internetową Secret Place i sprawdź na własne oczy!

Dlaczego warto robić zakupy przez internet?

Dzięki badaniu firmy UPS znamy 3 główne powody Polaków, do robienia zakupów online. Jakie jednak płyną z tego korzyści?

Oszczędność czasu

Wyjście na zakupy nie zajmują całego dnia, jednak czasem zdarza się, że idziemy po zakupy kilka razy w tygodniu, a może i codziennie. Dodając do siebie cały ten czas, który spędzamy na chodzeniu po supermarketach czy innych sklepach może się okazać, że tracimy na tą czynność nawet kilka godzin! Dzięki zakupom online oszczędzamy wiele czasu, który możemy przeznaczyć na pracę, obowiązki domowe czy po prostu odpoczynek.

Oszczędność pieniędzy

Kupując online kupujemy przeważnie to, co musimy. Błądząc godzinami po sklepach na galerii nierzadko zdarza się, że kończymy z kilkoma pełnymi torbami. Co więcej, wybierając się na zakupy stacjonarne musimy wziąć pod uwagę fakt, iż aby dotrzeć do sklepu należy zatankować auto – to kolejne, dodatkowe wydatki.

Lepsza jakość produktów kupowanych online

Mało ludzi wie o tym, że towar przeznaczony do realizacji zakupów online przechowywany jest w specjalnych strefach, magazynach, do których inni klienci nie mają dostępu. Z tego względu jakość produktów kupowanych przez internet, jak np. owoce czy warzywa są w lepszej kondycji niż te z supermarketu.

Ochrona klimatu

Robiąc zakupy online przyczyniasz się do przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym. Jednak to nie wszystko! Robiąc zakupy przez internet popularyzujesz alternatywne innowacje. Ponadto, coraz więcej marek proponuje ekologiczne opakowania i unika nadmiaru plastiku.

materiał zewnętrzny

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Wspólny rodzinny wyjazd z pociechami wspaniale prezentuje się na kartach powieści i zdjęciach. Nie zawsze rzeczywistość maluje się tak różowo. Aby do maksimum wpłynąć na to, na co można wpływać i do minimum ograniczyć stres, jaki daje się przewidzieć przygotowaliśmy kilka wskazówek dla podróżnych.

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Papugi to aktywne ptaki, dlatego decydując się na zakup takiego pupila, koniecznie trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki. Oprócz przestronnej klatki warto zadbać także o atrakcyjne dla ptaka zabawki, dzięki którym będzie mógł harmonijnie się rozwijać i miło spędzać czas. Huśtawka dla papug jest jednym z obowiązkowych elementów pojawiających się w klatce, który umożliwia zabawę i stymulację umysłową ptaka.

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plener ślubny w Tatrach to wyjątkowa okazja, aby połączyć możliwość wykonania sesji ślubnej ze zwiedzaniem polskich gór. Wybór Tatr jako miejsca na ślubną sesję zdjęciową to decyzja, dzięki której zyskacie nie tylko dostęp do malowniczego tła sesyjnego, ale również niezapomniane wrażenia, które z pewnością zapamiętacie na długo. Majestatyczne szczyty, krystalicznie czyste jeziora i bujna zieleń tatrzańskich dolin, tworzą scenerię, która dodaje przedsięwzięciu wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym w Tatrach? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo