Dlaczego warto kupować online?

internet, porady, wygoda

Zakupy robione przez internet biją rekordy popularności. Największego rozpędu nabrały po wybuchu pandemii – zmusiło nas to do izolacji, co łączy się z ograniczeniem chodzenia po sklepach. Pomimo tego, że już kilka lat minęło to nadal zakupy przez internet są niesamowicie popularne. Masz jeszcze jakieś wątpliwości co do kupowania online? Przeczytaj, dlaczego warto się do tego przekonać!

Popularność zakupów przez internet

Pandemia sprawiła, że miłośnicy chodzenia po sklepach i wyszukiwania nie tylko najlepszych okazji, ale również najlepszych produktów musieli zaprzestać wykonywać swojej ulubionej czynności, jakim są zakupy stacjonarne – oczywiście nie tylko oni, ale i wszyscy ludzie. E-commerce już przed koronawirusem był na silnej pozycji, jednak pandemia wniosła go na wyżyny popularności.

Pomimo tego, że kilka lat już minęło od wybuchu pandemii, to wielu Polaków nadal robi zakupy przez internet. Dlaczego? Według badań firmy kurierskiej UPS dominują 3 powody:

  1. Klienci cenią sobie wygodę, jaki dają im zakupy online.
  2. Klienci znajdują w sieci lepsze oferty niż w sklepach stacjonarnych.
  3. Klienci uważają, że ceny na internecie są atrakcyjniejsze od tych, które znajdują się w sklepach stacjonarnych.

Zakupy online? Nie tylko odzieżowe!

Online kupimy nie tylko odzież czy dodatki do domu. W internecie znajdziemy wszystko co nam potrzeba – od baterii do pilota, przez wyposażenie AGD RTV, po samochody czy wakacje. Internetowo kupisz również np. gadżety erotyczne. Oszczędzi Ci to niekomfortowych sytuacji w sex shopie, kiedy może Ci się wydawać, że każdy na Ciebie patrzy. Secret Place to sklep erotyczny, który nie tylko posiada swoje siedziby stacjonarnie w Poznaniu i Warszawie, ale również i na internecie. Posiada on na swojej stronie cały asortyment – od wibratorów, po lubrykanty czy bieliznę. Wejdź na stronę internetową Secret Place i sprawdź na własne oczy!

Dlaczego warto robić zakupy przez internet?

Dzięki badaniu firmy UPS znamy 3 główne powody Polaków, do robienia zakupów online. Jakie jednak płyną z tego korzyści?

Oszczędność czasu

Wyjście na zakupy nie zajmują całego dnia, jednak czasem zdarza się, że idziemy po zakupy kilka razy w tygodniu, a może i codziennie. Dodając do siebie cały ten czas, który spędzamy na chodzeniu po supermarketach czy innych sklepach może się okazać, że tracimy na tą czynność nawet kilka godzin! Dzięki zakupom online oszczędzamy wiele czasu, który możemy przeznaczyć na pracę, obowiązki domowe czy po prostu odpoczynek.

Oszczędność pieniędzy

Kupując online kupujemy przeważnie to, co musimy. Błądząc godzinami po sklepach na galerii nierzadko zdarza się, że kończymy z kilkoma pełnymi torbami. Co więcej, wybierając się na zakupy stacjonarne musimy wziąć pod uwagę fakt, iż aby dotrzeć do sklepu należy zatankować auto – to kolejne, dodatkowe wydatki.

Lepsza jakość produktów kupowanych online

Mało ludzi wie o tym, że towar przeznaczony do realizacji zakupów online przechowywany jest w specjalnych strefach, magazynach, do których inni klienci nie mają dostępu. Z tego względu jakość produktów kupowanych przez internet, jak np. owoce czy warzywa są w lepszej kondycji niż te z supermarketu.

Ochrona klimatu

Robiąc zakupy online przyczyniasz się do przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym. Jednak to nie wszystko! Robiąc zakupy przez internet popularyzujesz alternatywne innowacje. Ponadto, coraz więcej marek proponuje ekologiczne opakowania i unika nadmiaru plastiku.

materiał zewnętrzny

Kampery Buerstner – propozycja dla wymagających

Kampery Buerstner – propozycja dla wymagających

Wybór nowego kampera nie jest łatwą decyzją. Pod uwagę trzeba wziąć zarówno własne oczekiwania w zakresie komfortu i wyposażenia pojazdu, jak i jego trwałość w długim okresie eksploatacji. Kluczowy wpływ na wszystkie te kwestie ma zabudowa, której jakość ostatecznie decyduje o satysfakcji właścicieli „domu na kołach”. W Polsce, podobnie jak w całej Europie, szczególnie dobrą opinią cieszą się kampery Buerstner. Sprawdź, dlaczego warto postawić na pojazd kempingowy właśnie tego producenta.

Jaki zawór do baterii umywalkowej wybrać?

Jaki zawór do baterii umywalkowej wybrać?

W każdej instalacji wodnej znajdują się zawory. Jest to jej niezbędny element. Dzięki zaworom można w sposób bezpieczny oraz komfortowy korzystać nie tylko z baterii umywalkowej, ale i każdej innej, która znajduje się w danym gospodarstwie domowym. Dzięki zaworom w przypadku nagłej awarii czy remontu można natychmiast odciąć dopływ wody. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat doboru oraz rodzajów zaworów do baterii umywalkowych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Tarot przez telefon to dobry pomysł?

Tarot przez telefon to dobry pomysł?

Czy Tarot przez telefon ma sens, dla kogo jest przeznaczony i czy to opcja, którą warto rozważyć? Zanim odpowiemy na to pytanie zerknijmy na rodzaje Tarota, bo również to może mieć znaczenie przy wyborze tej klasycznej już metody wróżb.

Mieszkania na sprzedaż w Płocku – Formuła Aparton

Mieszkania na sprzedaż w Płocku – Formuła Aparton

W ostatnich latach Płock przeżywa stabilny rozwój rynku mieszkaniowego, który przyciąga coraz więcej inwestorów i klientów. Miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne dla osób poszukujących mieszkań na własność, dzięki dogodnym warunkom lokalizacyjnym, rozbudowie infrastruktury i wysokiemu poziomowi komfortu życia. W poniższych akapitach przedstawiamy analizę rynku mieszkaniowego w Płocku, uwzględniającą najważniejsze trendy i czynniki wpływające na jego rozwój.