Jak daleko może być oddalony parking od lotniska?

podróż - porady

parking przy lotnisku

Słysząc o parkingu przy lotnisku, wyobrażamy sobie posesje usytuowaną w zasięgu wzroku osób stojących przed wejściem do obiektu. Otóż w większości przypadków dostępne są takie miejsca, lecz trzeba zaznaczyć, że ich ceny bywają zawrotnie wysokie. Czasem wystarczy przejść zaledwie kilka ulic, by znaleźć satysfakcjonujące miejsce w dobrej cenie.

Przeglądając oferty Parkos, można zauważyć, że niektóre propozycje dostawców znajdują się w odległości nawet kilku kilometrów. Czy można zatem powiedzieć, że są to wciąż parkingi przy lotnisku? Jeśli tak, to dlaczego i co o tym decyduje? Poznaj wszystkie szczegóły i dowiedz się wszystkiego na temat dostępnych możliwości.

Jak daleko może być oddalone lotnisko? Warszawa i jej możliwości

Lotnisko Warszawa to w ostatnich sezonach naprawdę popularne hasło, które bez wyjątku napędza rynek turystyczny. To oczywiście wspaniałe, że Polacy mają coraz większe możliwości, by podróżować. Oczywiście rozwój sektora turystycznego ciągnie za sobą inne usługi, o czym przekonać się można, szukając miejsca postojowego usytuowanego przy porcie lotniczym.

Czy warto szukać obiektów oddalonych zaledwie o kilkadziesiąt lub kilkaset metrów? Oczywiście, że dużo lepsze ceny i jakość możemy otrzymać u nieco dalej położonych dostawców. Na Parkos bez problemu znajdziesz parking, lotnisko i wolne miejsce dla swojego auta na maksymalnie satysfakcjonujący okres.

Nie przejmuj się jednak odległością. Skorzystaj z opcji darmowego transferu autobusem, który podstawiany jest specjalnie dla Ciebie. Niektórzy dostawcy oferują również usługę parkingową. Musisz wtedy jednak zdeponować klucze w sejfie na parkingu. Wybierając tę opcję, oddajesz klucze kierowcy na hali odpraw, a on jedzie Twoim samochodem na parking. Można więc zaoszczędzić w ten sposób mnóstwo czasu.

Jak zatem dostać się z parkingu na lotnisko?

Jesteś już na parkingu? W takim razie na pewno możesz skorzystać z opcji bezpłatnego transferu. Usługa polega na tym, że na parking podstawiany jest darmowy autobus, który zabiera pasażerów i ich bagaże proste na lotnisko – nie zatrzymując się na żadnym innym przystanku. W drugą stronę usługa również działa, gdyż przy rezerwacji podajesz informacje na temat powrotu, dlatego kierowca wie, kiedy będziesz na miejscu i w jakich godzinach czekać na Ciebie przed obiektem.

Gdy konkretny dostawca dysponuje kierowcą, możesz jechać prosto na lotnisko Okęcie (lub inne wybrane). Jak auto trafi na parking? Otóż na hali odpraw będzie czekać na Ciebie pracownik parkingu, który odbierze klucze do pojazdu, pokwituje usługę i odwiezie samochód na zarezerwowane miejsce. Klucze odbierasz później z tego samego miejsca. Nie musisz bać się, że Twoja maszyna będzie w rękach obcych ludzi, ponieważ kluczyki deponowane są w bezpiecznym sejfie, gdzie jedynie pracownicy mają dostęp i korzystać z nich mogą jedynie w określonych sytuacjach.

materiał zewnętrzny

...