Kulig w Zakopanem – fantastyczna rozrywka zimową porą

Polska, polskie góry

kulig

Często nie przepadamy za zimą. Uważamy, że jest nudna i ponura. Jednak wystarczy choć raz o tej porze roku spędzić urlop w górach, by zauważyć jej zalety. Jest ich niemało. Tatry w zimowym wydaniu prezentują się bajecznie. Kiedy podziwiamy niezwykłe widoki, w których rządzi biel, przebywamy na świeżym powietrzu, czy szalejemy na stoku – nie sposób uznać zimy za beznadziejną.

Każdy, kto decyduje się wybrać na Podhale, powinien podczas planowania wypoczynku wziąć pod uwagę kulig w Zakopanem. Atrakcja ta jest bardzo popularna, dostarcza wiele radości, pozwala obserwować spektakularne krajobrazy, poznać ciekawe zakątki i przekonać się, że góry w zimowej scenerii są magiczne.

Niesamowite miejsca i super zabawa

Okolice Gubałówki, Morskiego Oka, Doliny Kościeliskiej, bądź Chochołowskiej – to tylko przykłady miejsc, w których można pojeździć saniami i cieszyć się charakterystyczną atmosferą regionu. Wszystkie zakątki nas zachwycą. Możemy wybrać kulig w ciągu dnia. Miło jest pokonywać górskie obszary, siedząc wygodnie pod grubym kocem, kiedy na twarz padają promienie słoneczne.

Jednak sporo osób woli kulig wieczorem, uważając, że otoczenie po zmroku jest pełne tajemnic i znacznie bardziej fascynuje. Rzeczywiście, trudno się z tym nie zgodzić. Niepowtarzalny klimat tworzy wtedy blask pochodni i ogniska. Warto wybrać kulig z dodatkową atrakcją, w postaci biesiady z góralami. Śpiewy, tańce, smakołyki lokalnej kuchni, wysokoprocentowe, rozgrzewające trunki – impreza będzie wspominana jeszcze długo po powrocie do domu.

www.gorale.pl – organizator kuligów

Firma gorale.pl posiada spore doświadczenie w organizacji kuligów. Bez wahania można jej zaufać. Dba o bezpieczeństwo, o to by uczestnicy zapamiętali przejażdżkę na długo i zanim jeszcze wyjadą z Zakopanego, w głowie mieli plan na kolejną wizytę w tym mieście.

Kulig w jednej z najpiękniejszych dolin w Europie, czyli w Dolinie Chochołowskiej jest wyjątkowym przeżyciem. Choć zakątek ten cudnie prezentuje się o każdej porze roku, naszym zdaniem, to właśnie zimą najlepiej go odwiedzić. Widoki ujmują najbardziej wymagających. Z dala od hałasu miasta można nabrać dobrej energii, solidnie odpocząć i na chwilę zapomnieć, że istnieje na świecie inne miejsce poza tą niewyobrażalnie cudną doliną.

Zerknijcie na stronę https://www.gorale.pl/pakiety/kuligi i zapoznajcie się ze szczegółami oferty. Już same zdjęcia umieszczone w serwisie świadczą o tym, że kuligi w Dolinie Chochołowskiej naprawdę cieszą jej uczestników.