Mapy zdrapki – ciekawa ozdoba i super zabawa

pomysły, porady

Mapy zdrapki

Wśród wielu ciekawych propozycji na prezent znajdziemy tak interesujący produkt jak mapa zdrapka. Co to takiego?

To plakat ścienny, pokryty farbą akrylową, którą możemy zetrzeć paznokciem lub rysikiem. Na plakacie wydrukowana jest doskonale odwzorowana mapa świata, z nazwami krajów. Obok znajdują się flagi tych państw. Pod mapą znajduje się powiększony obszar Europy by jeszcze dokładniej zaznaczyć odwiedzone przez nas miejsca.

Dla kogo przeznaczona jest ta niezwykła dekoracja? Niewątpliwie sprawi ona największą radość miłośnikowi podróży, spodoba się jednak każdemu a w wielu z nas zaszczepi chęć do międzynarodowych wojaży. Zobacz pełną ofertę na https://drego.pl/mapy-zdrapki

Urządzając wnętrze staramy się by jego aranżacja była spójna kolorystycznie i stylowo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów na Drego.pl dostępne są mapy zdrapki w różnych tonacjach kolorystycznych: brązowo – czarnej, jasno i ciemno brązowej (styl Vintage), jasno i ciemno niebieskiej, brązowo – białej oraz złoto – czarnej. Dzięki takiej różnorodności wkomponujemy je do każdego wnętrza. Mapy zdrapki pasują do pokoju nastolatka, do gabinetu.

Jak to działa? Po odwiedzeniu danego kraju, wyszukujemy go na mapie i ścieramy farbę akrylową by odsłonić to, co znajduje się pod spodem a także flagę danego państwa. W ten sposób postępujemy za każdym razem, gdy uda nam się zwiedzić nowy kraj. W ten sposób widzimy, ile miejsc udało nam się już odwiedzić oraz przywołujemy niezwykle miłe wspomnienia.

Mapy zdrapki doskonale nadają się na prezent. Umieszczone są w eleganckiej tubie, która nie tylko ją zabezpiecza i chroni przed zniszczeniem, ale podnosi walory prezentu, jako dodatkowy efekt dekoracyjny.

Mamy kilka sposobów na zamontowanie ich na ścianie. Możemy umieścić je w antyramie (ale z łatwym dostępem w celu aktualizacji mapki), możemy umieścić na tablicy korkowej (wówczas dodatkowo możemy przypinać do nich pinezki), możemy przykleić bezpośrednio do ściany. Warto wyeksponować je w widocznym miejscu, by jak najczęściej cieszyły nasze oczy.

Mapy zdrapki są efektownym i niedrogim elementem dekoracyjnym naszego wnętrza.