Nowe apartamenty w Kołobrzegu

artykuły, hotele, Polska, polskie morze, wczasy

Kołobrzeg

Kołobrzeg jest jednym z tych miast nad polskim morzem, które nigdy się nie znudzi. Oprócz plaży, kawiarni, pizzerii oferuje też przeróżne muzea, zabytki, tereny spacerowe i wiele innych możliwości także na niepogodę. Wiele razy bywaliśmy w Kołobrzegu w nocowaliśmy w hotelach, pensjonatach, kwaterach prywatnych. Postanowiliśmy jednak sprawdzić jak to jest w apartamentach. Znaleźliśmy jedną ciekawą ofertę, pozwólcie, że podzielimy się nią z Wami.

Apartamenty z jacuzzi

Jak wiele innych osób poszukujemy zwykle noclegów na różnych stronach rezerwacyjnych. Napisaliśmy w internecie frazę „nowe apartamenty Kołobrzeg„, żeby sprawdzić co nam „wyskoczy”. No i znaleźliśmy propozycję noclegów „Nad Parsętą w Kołobrzegu” Popatrzcie dlaczego nas to zainteresowało:

Mają to co lubimy bardzo czyli jacuzzi, a do tego saunę fińską. Więc relaks będzie na pewno nawet jeżeli pogoda nie dopisze, a na plażowanie nie będzie szans. Są także grota solna, fitness, a nawet zabiegi rehabilitacyjne, dzięki którym można poprawić samopoczucie – balneoterapia, magnetoterapia, inhalacje i wiele innych dobrodziejstw zdrowotnych dla każdego.

Co jeszcze warto wiedzieć

Do dyspozycji gości jest aż 18 dwupokojowych apartamentów i 60 pokoi dwuosobowych. Na miejscu znajduje się restauracja, więc nie trzeba się martwić, gdzie będziemy spożywać posiłki. Oczywiście w każdym pokoju i apartamencie znajdziecie łazienkę.

Piękne umiejscowienie budynku (jak sama nazwa wskazuje) nad rzeką Parsęta, niedaleko Starówki zachęca do spacerów. Wspomniana wyżej grota solna pomoże wszystkim, którzy mają problem z astmą oskrzelową, nieżytami przewlekłymi nosa i gardła albo niedoczynnością tarczycy.

Ile to kosztuje?

Ceny zależą od wielkości pokoju (apartamentu), opcji z wyżywieniem albo bez, a także oczywiście od wybranego terminu. Najdrożej jest jak wiadomo w czasie wakacji szkolnej. Każdy kto ma dzieci niestety skazany jest zwykle na tę opcję. Jednakże jeżeli możecie wziąć urlop w czerwcu lub wrześniu zapłacicie dużo mniej. Najtaniej jest w miesiącach zimowych.

materiał zewnętrzny

Odkryj uroki Dolnego Śląska i wypocznij w Spa otoczonym górami

Odkryj uroki Dolnego Śląska i wypocznij w Spa otoczonym górami

Współcześni ludzie potrzebują więcej czasu na naładowanie baterii. Stres gromadzi się w ich życiu jak nadprogramowy bagaż – magazynuje się, narasta, staje się wszechobecny. Popularnym pomysłem na odpoczynek i odskocznię od codziennych trudów jest kontakt z naturą. Jednak dla pokoleń hołdujących zasadzie multitaskingu, łączenie “przyjemnego z pożytecznym” jest ogromną wartością. Sprawdźmy, jak można tworzyć wypoczynkowe kombinacje ku pokrzepieniu ducha i ciała!

Wczasy w towarzystwie natury – te kierunki musisz poznać!

Wczasy w towarzystwie natury – te kierunki musisz poznać!

Miejski zgiełk, nadmiar obowiązków, życie w pędzie i z zegarkiem w dłoni. Każdego dnia narażeni jesteśmy na stres, który negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Nic więc dziwnego, że z niecierpliwością czekamy na urlop – np. w towarzystwie piaszczystych plaż i krystalicznie czystych wód. Z myślą o nadchodzących wakacjach i zbliżających się ciepłych miesiącach, przygotowaliśmy inspiracje na spokojne, urokliwe i egzotyczne wczasy.

Włochy – kraj, w którym warto się zakochać

Włochy – kraj, w którym warto się zakochać

Coraz częściej Polki oraz Polacy decydują się na wyjazdy zagraniczne. Najczęściej poruszamy się po Europie, choć czasem nasze wakacyjne wojaże dotyczą bardziej egzotycznych kierunków. Z pewnością jedną z najbardziej popularnych wakacyjnych destynacji są Włochy. Bardzo...