Odpoczynek po pandemii – jaki wybrać kierunek?

hotele, Polska

hotel bristol

Kilka miesięcy kwarantanny izolacji zwiększyło niepokoje społeczne. Obawa przed utratą pracy, strach o zdrowie bliskich, poczucie osamotnienia w domowych warunkach, brak możliwości rozrywek i spotkań towarzyskich czy wycieczek – chyba każdy odczuł kilka z tych niedogodności. Rozluźnianie restrykcji to dobry moment, aby zadbać o duszę i ciało w odpowiednim hotelu.

Jakie wymogi powinno spełniać miejsce relaksu w dobie pandemii koronawirusa?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę czy hotel przestrzega obowiązujących restrykcji oraz czy motywuje do tego pracowników oraz gości. Mowa choćby o regularnym pomiarze temperatury pracowników oraz gości. Równie ważna jest regularna dezynfekcja rąk. Płyny antywirusowe powinny być rozmieszczone w miejscach, gdzie przemieszcza się wiele osób – mowa np. o recepcji czy windzie.

Niemniej istotne jest też zakrywanie ust i nosa w przestrzeni hotelu – maseczki powinny być także dostępne w regularnej sprzedaży dla gości, którzy np. zagubili swoją. Jeśli nie mamy własnego długopisu – przy podpisywaniu karty meldunkowej zwróćmy uwagę, czy pracownik recepcji dysponuje jednorazowym ołówkiem/długopisem, który następnie jest utylizowany lub odkażany.

sanatorium

Tradycja i nowoczesność w służbie zdrowia

Przed laty Hotel Bristol funkcjonował jako Sanatorium Bristol. To wyjaśnia genezę obecnie funkcjonującego miejsca, gdzie dbałość o zdrowie i wypoczynek uzupełniają się wzajemnie tworząc harmonijne miejsce relaksu. Przyjazny personel przestrzegający procedur w związku z pandemią covid-19, urokliwa okolica i szeroki wachlarz możliwości spędzenia wolnego czasu oferowany przez hotel Bristol stwarza odpowiednie warunki do relaksu, odzyskania sprawności fizycznej i komfortu psychicznego.

Jakie są zalety skorzystania ze SPA?

Masz ochotę na odprężający masaż i odcięcie się od trudów dnia codziennego? Napięcie i stres dnia codziennego, angażująca praca i obowiązki domowe przerastają Cię? Mamy na to receptę! Podczas pobytu w naszym hotelu oferujemy rytuały i zabiegi, które umożliwią Ci odzyskanie sił witalnych i spokoju ducha. Stanowią one wartość dodaną do pobytu w naszym Hotelu – w efekcie nie ma potrzeby korzystania z propozycji zewnętrznych salonów.

Relaksacyjny masaż, bieżnia antygrawitacyjna i fizykoterapia to tylko niektóre z propozycji, jakie oferuje Hotel Bristol. Proponujemy także aktywny odpoczynek w wodzie podczas zajęć aqua fitness. Dzięki regularnemu oczyszczaniu basenu nanosrebrem sugerowane atrakcje są w 100% bezpieczne. Zapewnienie zdrowia i komfortu naszych gości jest dla nas priorytetem.

regeneracja

Wyjątkowa podróż smaków z Restauracją Bristol

W Restauracji Hotelu Bristol będziesz mieć okazję odkrycia znanych Ci smaków na nowo. Przywiązujemy dużą wagę do tradycji, ale jednocześnie cechuje nas otwartość na to, co nowe i niebanalne. Nasi szefowie kuchni codziennie dbają z wysoką starannością o to, aby obiad czy romantyczna kolacja w naszym hotelu utkwiła Ci w pamięci.

Dlaczego warto zarezerwować pobyt w Hotelu Bristol?

Mając na uwadze powyższe sugestie dotyczące zachowania ostrożności, stosowanie się do zaleceń i zachowanie odpowiedniego dystansu (2 m) od innych osób pozwoli nam wszystkim na bezpieczny pobyt. Dodatkowe udogodnienia – strefa spa i wellness, elegancka restauracja – to wszystko powoduje, że pobyt w hotelu będzie stanowił gratyfikację za kilka miesięcy izolacji społecznej i niedostępności tego typu usług.

Sprzyjające warunki infrastruktury hotelowej i malownicza okolica pozwalają na odcięcie się od codziennej rutyny i umożliwiają naładowanie akumulatorów. Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – z chęcią sprawdzimy dla Ciebie dogodny termin i opowiemy o udogodnieniach, które przygotowaliśmy na czas Twojego pobytu w naszym hotelu.

...

Aktualnie posiadamy

+1000 ciekawostek o zwierzętach

 • +73 ciekawostki o psach,
 • +32 ciekawostki o koniach,
 • +31 ciekawostek o pingwinach,
 • +22 ciekawostki o tygrysach
 • i wiele innych zwierzaków...

Paczki wiedzy o zwierzętach strzałka

Halloween

 • Gdzie i kiedy powstało Halloween?
 • Co oznacza słowo Halloween?
 • Dlaczego Kościół rzymskokatolicki potępia Halloween?
 • Czemu Halloween jest 31 października?

Zobacz odpowiedzistrzałka

Google

 • Co oznacza nazwa "Google"?
 • Ile warte jest Google?

Zobacz odpowiedzistrzałka