Podróż służbowa na Mazury – gdzie się zatrzymać?

Mazury, Polska, porady

drzewa przy drodze Mazury

Mazury to popularny cel podróży służbowych. Nie brakuje tu miejsc, w których można swobodnie pracować zdalnie lub wypocząć po wymagającym spotkaniu biznesowym. Jak wybrać idealny hotel na Pojezierzu Mazurskim?

Podróż służbowa a koronawirus

Obecnie zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów hotele i pensjonaty mogą przyjmować gości, pod warunkiem, iż Ci są pełnoletni i odbywają podróż służbową. Dla firm to bardzo dobra wiadomość. W końcu nie wszystkie spotkania i sprawy da się skutecznie załatwić poprzez komunikację online. W wielu wypadkach kontakt bezpośredni jest niezbędny – zwłaszcza, gdy chcemy zamknąć sprzedaż, negocjować warunki umowy czy chcemy stworzyć nową strategię marketingową firmy. W tym celu potrzebujemy jednak ośrodka, który gwarantuje komfort, jest bezpieczny i przygotowany na przyjęcie gości w dobie COVID-19. Dodatkowym atutem będzie obiekt położony blisko jednego z jezior. Doskonałym przykładem jest ośrodek Gawra, położony w sercu Mazur.

Zasady, których należy przestrzegać

Bez względu na to, jaki obiekt wybierzemy, kluczowe dla bezpieczeństwa pracowników podczas podróży służbowej jest zachowanie wszystkich wymaganych zasad. Dotyczy to w szczególności regularnego mycia rąk, zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego. W Ośrodku Gawra dodatkowo postawiliśmy na minimalny kontakt naszych gości z obsługą, aby jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie każdy pracownik Ośrodka ma codziennie mierzoną temperaturę. W razie niepokojących objawów nasi goście mogą poprosić o zmierzenie temperatury bezdotykowym termometrem.

Ponadto zwiększyliśmy wysiłki związane z czystością i sprawnym funkcjonowaniem ośrodka. Dotyczy to m.in. dezynfekcji pokojów, czystości pomieszczeń sanitarnych czy obiektów wspólnych. Każdy z pokojów jest dodatkowo ozonowany – metoda ta gwarantuje eliminację wszelkich wirusów i bakterii. Zgodnie z naszymi zasadami meldujemy naszych gości tak, aby możliwie ograniczyć kontakt między nimi.

Komfortowa podróż służbowa, czyli jaka?

Podstawą udanej podróży służbowej jest wygoda pracowników. Co to oznacza? Wszelkie działania biznesowa wymagają maksymalnego skupienia, dlatego im dalej od typowego zgiełku biurowego czy miejskiego, tym lepiej. Ważna jest więc okolica, w której ośrodek się znajduje. Położony nad jeziorem Omulew ośrodek wypoczynkowy Gawra to nie tylko piękne okoliczności przyrody, ale także restauracja oraz sala konferencyjna, zapewniające najwyższy standard. Ponadto nasi goście mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji, szczególnie jeśli lubią w trakcie obowiązków służbowych zadbać o kondycję fizyczną np. jeżdżąc na rowerze. Ośrodek Gawra zapewnia wszystko, co niezbędne, aby podróż służbowa przebiegła skutecznie i komfortowo.

materiał zewnętrzny

10 najbogatszych ludzi w Polsce

10 najbogatszych ludzi w Polsce

10. Paweł Marchewka (szacowany majątek w 2020 roku: 3 000 000 000 zł),
9. Marcin Iwiński (szacowany majątek w 2020 roku: 3 400 000 000 zł),
8. Maciej i Małgorzata Adamkiewicz (szacowany majątek w 2020 roku: 3 500 000 000 zł)

Zagraniczne wakacje jesienią – jak przygotować się do podróży?

Zagraniczne wakacje jesienią – jak przygotować się do podróży?

Gdy lato dobiega końca, wiele popularnych europejskich miast robi się o wiele mniej zatłoczonych. Można swobodnie zwiedzać najciekawsze zabytki, w spokoju odpoczywać nad wciąż ciepłym jeszcze morzem lub spacerować po górskich szczytach, podziwiając zmieniające kolory lasy. Zagraniczne wakacje jesienią będą równie ekscytujące, co letni wypoczynek, a przy tym mniej kosztowne. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, dotyczących przygotowań do takiego wyjazdu. Obejmują one kompletowanie bagażu, planowanie zwiedzania i wybór ubezpieczenia turystycznego.

Czarter jachtów – jak to działa?

Czarter jachtów – jak to działa?

Mało kto posiada własny jacht. Nie oznacza to jednak, że nie możemy z nich korzystać – czarter jachtów to rozwiązanie, które umożliwi nam wypożyczenie jachtu i odbycie wspaniałego rejsu. Jak działa taki wynajem jachtów i o czym warto wiedzieć, zanim się na to zdecydujemy?