Podróż służbowa na Mazury – gdzie się zatrzymać?

Mazury, Polska, porady

drzewa przy drodze Mazury

Mazury to popularny cel podróży służbowych. Nie brakuje tu miejsc, w których można swobodnie pracować zdalnie lub wypocząć po wymagającym spotkaniu biznesowym. Jak wybrać idealny hotel na Pojezierzu Mazurskim?

Podróż służbowa a koronawirus

Obecnie zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów hotele i pensjonaty mogą przyjmować gości, pod warunkiem, iż Ci są pełnoletni i odbywają podróż służbową. Dla firm to bardzo dobra wiadomość. W końcu nie wszystkie spotkania i sprawy da się skutecznie załatwić poprzez komunikację online. W wielu wypadkach kontakt bezpośredni jest niezbędny – zwłaszcza, gdy chcemy zamknąć sprzedaż, negocjować warunki umowy czy chcemy stworzyć nową strategię marketingową firmy. W tym celu potrzebujemy jednak ośrodka, który gwarantuje komfort, jest bezpieczny i przygotowany na przyjęcie gości w dobie COVID-19. Dodatkowym atutem będzie obiekt położony blisko jednego z jezior. Doskonałym przykładem jest ośrodek Gawra, położony w sercu Mazur.

Zasady, których należy przestrzegać

Bez względu na to, jaki obiekt wybierzemy, kluczowe dla bezpieczeństwa pracowników podczas podróży służbowej jest zachowanie wszystkich wymaganych zasad. Dotyczy to w szczególności regularnego mycia rąk, zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego. W Ośrodku Gawra dodatkowo postawiliśmy na minimalny kontakt naszych gości z obsługą, aby jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie każdy pracownik Ośrodka ma codziennie mierzoną temperaturę. W razie niepokojących objawów nasi goście mogą poprosić o zmierzenie temperatury bezdotykowym termometrem.

Ponadto zwiększyliśmy wysiłki związane z czystością i sprawnym funkcjonowaniem ośrodka. Dotyczy to m.in. dezynfekcji pokojów, czystości pomieszczeń sanitarnych czy obiektów wspólnych. Każdy z pokojów jest dodatkowo ozonowany – metoda ta gwarantuje eliminację wszelkich wirusów i bakterii. Zgodnie z naszymi zasadami meldujemy naszych gości tak, aby możliwie ograniczyć kontakt między nimi.

Komfortowa podróż służbowa, czyli jaka?

Podstawą udanej podróży służbowej jest wygoda pracowników. Co to oznacza? Wszelkie działania biznesowa wymagają maksymalnego skupienia, dlatego im dalej od typowego zgiełku biurowego czy miejskiego, tym lepiej. Ważna jest więc okolica, w której ośrodek się znajduje. Położony nad jeziorem Omulew ośrodek wypoczynkowy Gawra to nie tylko piękne okoliczności przyrody, ale także restauracja oraz sala konferencyjna, zapewniające najwyższy standard. Ponadto nasi goście mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji, szczególnie jeśli lubią w trakcie obowiązków służbowych zadbać o kondycję fizyczną np. jeżdżąc na rowerze. Ośrodek Gawra zapewnia wszystko, co niezbędne, aby podróż służbowa przebiegła skutecznie i komfortowo.

materiał zewnętrzny

Kapelusz chłopięcy stylowy wariant na letnie dni!

Kapelusz chłopięcy stylowy wariant na letnie dni!

Letnie dni to czas radości, słońca i beztroskich przygód na świeżym powietrzu. Aby zapewnić naszym maluchom odpowiednią ochronę przed promieniami słonecznymi i dodatkowo podkreślić ich styl, warto postawić na niezwykle praktyczny i modny dodatek — kapelusz chłopięcy. W tym artykule odkryjemy, dlaczego kapelusz dla chłopca to must-have każdego małego gentlemana na lato, jakie są najmodniejsze warianty tego dodatku oraz jak nosić go z klasą i swobodą, dzięki poradom dla stylowych mam.

Polska rekordy

Polska rekordy

Zbiór informacji i ciekawostek o wszystkim co największe, najszybsze, najmniejsze, najdroższe, najlepsze, naj… w Polsce.

Plażowa etykieta: Jak zestawić strój kąpielowy z dodatkami

Plażowa etykieta: Jak zestawić strój kąpielowy z dodatkami

Moda plażowa jest równie ważna, jak każda inna sfera ubioru, a odpowiednie zestawienie stroju kąpielowego z dodatkami potrafi przemienić plażowy wygląd z przeciętnego w spektakularny. Akcesoria takie jak kapelusze, okulary przeciwsłoneczne czy torby plażowe nie tylko dodają stylu i charakteru, ale także służą ochronie przed słońcem oraz pomagają zachować komfort i funkcjonalność podczas letnich dni spędzonych nad wodą. Dobór odpowiednich dodatków może również podkreślić atuty sylwetki, maskować ewentualne mankamenty i po prostu sprawić, że będziemy się czuć lepiej w swojej skórze.