Podróż służbowa na Mazury – gdzie się zatrzymać?

Mazury, Polska, porady

drzewa przy drodze Mazury

Mazury to popularny cel podróży służbowych. Nie brakuje tu miejsc, w których można swobodnie pracować zdalnie lub wypocząć po wymagającym spotkaniu biznesowym. Jak wybrać idealny hotel na Pojezierzu Mazurskim?

Podróż służbowa a koronawirus

Obecnie zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów hotele i pensjonaty mogą przyjmować gości, pod warunkiem, iż Ci są pełnoletni i odbywają podróż służbową. Dla firm to bardzo dobra wiadomość. W końcu nie wszystkie spotkania i sprawy da się skutecznie załatwić poprzez komunikację online. W wielu wypadkach kontakt bezpośredni jest niezbędny – zwłaszcza, gdy chcemy zamknąć sprzedaż, negocjować warunki umowy czy chcemy stworzyć nową strategię marketingową firmy. W tym celu potrzebujemy jednak ośrodka, który gwarantuje komfort, jest bezpieczny i przygotowany na przyjęcie gości w dobie COVID-19. Dodatkowym atutem będzie obiekt położony blisko jednego z jezior. Doskonałym przykładem jest ośrodek Gawra, położony w sercu Mazur.

Zasady, których należy przestrzegać

Bez względu na to, jaki obiekt wybierzemy, kluczowe dla bezpieczeństwa pracowników podczas podróży służbowej jest zachowanie wszystkich wymaganych zasad. Dotyczy to w szczególności regularnego mycia rąk, zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego. W Ośrodku Gawra dodatkowo postawiliśmy na minimalny kontakt naszych gości z obsługą, aby jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie każdy pracownik Ośrodka ma codziennie mierzoną temperaturę. W razie niepokojących objawów nasi goście mogą poprosić o zmierzenie temperatury bezdotykowym termometrem.

Ponadto zwiększyliśmy wysiłki związane z czystością i sprawnym funkcjonowaniem ośrodka. Dotyczy to m.in. dezynfekcji pokojów, czystości pomieszczeń sanitarnych czy obiektów wspólnych. Każdy z pokojów jest dodatkowo ozonowany – metoda ta gwarantuje eliminację wszelkich wirusów i bakterii. Zgodnie z naszymi zasadami meldujemy naszych gości tak, aby możliwie ograniczyć kontakt między nimi.

Komfortowa podróż służbowa, czyli jaka?

Podstawą udanej podróży służbowej jest wygoda pracowników. Co to oznacza? Wszelkie działania biznesowa wymagają maksymalnego skupienia, dlatego im dalej od typowego zgiełku biurowego czy miejskiego, tym lepiej. Ważna jest więc okolica, w której ośrodek się znajduje. Położony nad jeziorem Omulew ośrodek wypoczynkowy Gawra to nie tylko piękne okoliczności przyrody, ale także restauracja oraz sala konferencyjna, zapewniające najwyższy standard. Ponadto nasi goście mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji, szczególnie jeśli lubią w trakcie obowiązków służbowych zadbać o kondycję fizyczną np. jeżdżąc na rowerze. Ośrodek Gawra zapewnia wszystko, co niezbędne, aby podróż służbowa przebiegła skutecznie i komfortowo.

Zgrabny i niestandardowy materac 120×190 cm

Zgrabny i niestandardowy materac 120×190 cm

Nie zawsze wielkość pokoju pozwala nam na zakup standardowego rozmiaru materaca. Czasem by zyskać więcej przestrzeni warto zamówić ramę łóżka u stolarza i do niej dokupić materac 120×190 cm. Dziś nie jest to problemem i znajdziemy producentów materacy specjalizujących się w sprzedaży nietypowych rozmiarów. Dzięki temu zaaranżujemy sypialnię optymalnie, nawet w najbardziej nieustawnym pomieszczeniu.

Atrakcje turystyczne Podkarpacia

Atrakcje turystyczne Podkarpacia

Województwo podkarpackie ? Jakich atrakcji turystycznych można się spodziewać na terenie Podkarpacia? Jakie miejsca warto odwiedzić? ? Kliknij i sprawdź!

Wakacyjny wyjazd w góry

Wakacyjny wyjazd w góry

Wakacje to czas, na który większość osób czeka z utęsknieniem. Nie ma w tym niczego dziwnego. Jest to bowiem okres urlopowy, który przywodzi na myśl wypoczynek, ucieczkę od problemów dnia codziennego a także możliwość poświęcenie większej uwagi bliskim. Wakacje stanowią również znakomitą okazję do tego, by odkrywać nowe, nieznane miejsca.

Rehabilitacja nad morzem – szybki powrót do zdrowia

Rehabilitacja nad morzem – szybki powrót do zdrowia

W życiu każdego człowieka najważniejsze jest zdrowie. Jest to fundament, który pozwala budować szczęśliwe relację z bliskimi, odnosić sukcesy zawodowe, spełniać się w każdej dziedzinie życia. Niestety często zdarza się tak, że zdrowie zaczynamy doceniać dopiero wtedy, gdy je tracimy.