Podróż służbowa na Mazury – gdzie się zatrzymać?

Mazury, Polska, porady

drzewa przy drodze Mazury

Mazury to popularny cel podróży służbowych. Nie brakuje tu miejsc, w których można swobodnie pracować zdalnie lub wypocząć po wymagającym spotkaniu biznesowym. Jak wybrać idealny hotel na Pojezierzu Mazurskim?

Podróż służbowa a koronawirus

Obecnie zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów hotele i pensjonaty mogą przyjmować gości, pod warunkiem, iż Ci są pełnoletni i odbywają podróż służbową. Dla firm to bardzo dobra wiadomość. W końcu nie wszystkie spotkania i sprawy da się skutecznie załatwić poprzez komunikację online. W wielu wypadkach kontakt bezpośredni jest niezbędny – zwłaszcza, gdy chcemy zamknąć sprzedaż, negocjować warunki umowy czy chcemy stworzyć nową strategię marketingową firmy. W tym celu potrzebujemy jednak ośrodka, który gwarantuje komfort, jest bezpieczny i przygotowany na przyjęcie gości w dobie COVID-19. Dodatkowym atutem będzie obiekt położony blisko jednego z jezior. Doskonałym przykładem jest ośrodek Gawra, położony w sercu Mazur.

Zasady, których należy przestrzegać

Bez względu na to, jaki obiekt wybierzemy, kluczowe dla bezpieczeństwa pracowników podczas podróży służbowej jest zachowanie wszystkich wymaganych zasad. Dotyczy to w szczególności regularnego mycia rąk, zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego. W Ośrodku Gawra dodatkowo postawiliśmy na minimalny kontakt naszych gości z obsługą, aby jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie każdy pracownik Ośrodka ma codziennie mierzoną temperaturę. W razie niepokojących objawów nasi goście mogą poprosić o zmierzenie temperatury bezdotykowym termometrem.

Ponadto zwiększyliśmy wysiłki związane z czystością i sprawnym funkcjonowaniem ośrodka. Dotyczy to m.in. dezynfekcji pokojów, czystości pomieszczeń sanitarnych czy obiektów wspólnych. Każdy z pokojów jest dodatkowo ozonowany – metoda ta gwarantuje eliminację wszelkich wirusów i bakterii. Zgodnie z naszymi zasadami meldujemy naszych gości tak, aby możliwie ograniczyć kontakt między nimi.

Komfortowa podróż służbowa, czyli jaka?

Podstawą udanej podróży służbowej jest wygoda pracowników. Co to oznacza? Wszelkie działania biznesowa wymagają maksymalnego skupienia, dlatego im dalej od typowego zgiełku biurowego czy miejskiego, tym lepiej. Ważna jest więc okolica, w której ośrodek się znajduje. Położony nad jeziorem Omulew ośrodek wypoczynkowy Gawra to nie tylko piękne okoliczności przyrody, ale także restauracja oraz sala konferencyjna, zapewniające najwyższy standard. Ponadto nasi goście mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji, szczególnie jeśli lubią w trakcie obowiązków służbowych zadbać o kondycję fizyczną np. jeżdżąc na rowerze. Ośrodek Gawra zapewnia wszystko, co niezbędne, aby podróż służbowa przebiegła skutecznie i komfortowo.

Urlop w malowniczo położonej Szczawnicy

Urlop w malowniczo położonej Szczawnicy

Szczawnica to niezwykle czarujące miasto uzdrowiskowe znajdujące się na pograniczu Beskidów Zachodnich oraz Pienin. Uroku dodaje również fakt, że leży ono nad przepięknym potokiem Grajcarek.

Dlaczego warto ubezpieczyć się na wypadek odwołania imprezy turystycznej?

Dlaczego warto ubezpieczyć się na wypadek odwołania imprezy turystycznej?

Nikt nie lubi, gdy planowana podróż nie może dojść do skutku. Jednak o ile z rozczarowaniem i zawodem dość łatwo możemy sobie poradzić, to finansowe konsekwencje odwołanej podróży mogą być bardzo dotkliwe. Proces odzyskiwania środków bywa trudny, długotrwały, a w wielu przypadkach – całkowicie niemożliwy. Warto więc rozważyć zakup ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej.

Noclegi w Karpaczu – jak wybrać odpowiednie dla siebie miejsce noclegowe?

Noclegi w Karpaczu – jak wybrać odpowiednie dla siebie miejsce noclegowe?

Karpacz jest jednym z tych miejsc, które z roku na rok zyskują na popularności. Wielu turystów coraz bardziej docenia Karkonosze, Śnieżkę czy ogrom lokalnych atrakcji. Na popularność Karpacza i jego okolic wpływa również nieprzeciętna baza noclegowa czy ceny, które potrafią być znacznie korzystniejsze, niż w innych, najpopularniejszych miejscowościach turystycznych w Polsce. Aby jednak cieszyć się doskonałym noclegiem, warto wybrać odpowiedni dla siebie nocleg.

Dlaczego warto odwiedzić Rancho pod Bocianem?

Dlaczego warto odwiedzić Rancho pod Bocianem?

Po zmianie obostrzeń związanych z pandemią, hotele znowu mogą przyjmować u siebie gości. Z tego poluzowania przepisów korzysta także Rancho pod Bocianem, otwierając się na nowo dla turystów. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?