wakacje grafika

Pomysł na rodzinne wakacje – Łazy

Szukasz spokojnego miejsca na wakacje nad morzem, z dala od tłumów w popularnych kurortach? Marzysz o spokoju i wytchnieniu nad Bałtykiem? Odwiedź Łazy!

Szukasz spokojnego miejsca na wakacje nad morzem, z dala od tłumów w popularnych kurortach? Marzysz o spokoju i wytchnieniu nad Bałtykiem? Odwiedź Łazy! 

Ta niewielka miejscowość położona nieopodal Mielna jest świetną alternatywą dla wszystkich, którym zależy na wypoczynku poza największymi centrami nadmorskiej turystyki. Dla wielu z nas wakacje w popularnych miastach nad Bałtykiem wcale nie wiążą się z odpoczynkiem, ale z nerwami, tłokiem i stresem. Aby tego uniknąć wybieramy więc małe miejscowości i wsie, których kameralny klimat bardziej kojarzy się z sielanką i spokojem. 

Kiedy jednak wybierzemy niewielką mieścinę, pojawia się problem, szczególnie dotykający rodzinę z dziećmi – atrakcje. O ile dorośli zazwyczaj nie mieliby nic przeciwko błogiemu nicnierobieniu, o tyle dzieciaki są żądne wrażeń i nie znoszą nudy. Wybierając się więc na rodzinne wakacje dobrze jest więc wybrać takie miejsce, w którym wszyscy członkowie rodziny będą się czuli komfortowo. Jeśli chcesz pogodzić wypoczynek w mniejszej, spokojniejszej miejscowości oraz zadbać o odpowiednie atrakcje dla najbliższych, proponujemy wybrać Łazy. 

Dla każdego coś miłego

Łazy mogą pochwalić się świetną bazą wypadową dla rodzin, jaką jest Holiday Golden Resort. Obiekt może pochwalić się urozmaiconą bazą noclegową oraz wieloma atrakcjami. Największą z nich jest aquapark w Łazach, który posiada pierwszy w Polsce plac zabaw z multimedialną zjeżdżalnią. Basen posiada strefy dostosowane do dzieci w różnym wieku. Wiele zjeżdżalni i możliwości zabawy pozwala dzieciakom na nieograniczone możliwości zabawy. Jest to niezwykły basen, Łazy nie mogą pochwalić się takim drugim. Rodzice bez problemu również znajdą dla siebie atrakcje w aquaparku, dzięki którym odpoczną i pozwolą sobie na relaks. Niekwestionowanym atutem obiektu jest położenie zaledwie 50 metrów od plaży – sprawia to, że resort posiada wymarzoną lokalizację. Kilka kroków i można zamienić zabawę w basenie na zabawę w morzu. Na terenie resortu znajdują się również bezpieczne place zabaw, z których mogą korzystać pociechy. 

Resort znany jest również z doskonałych animatorów, którzy umilają czas nie tylko pociechom, ale i dorosłym. Wyspecjalizowana kadra dba o zapewnienie dzieciom i rodzicom rozrywki na różne sposoby. Bitwa w pianie? Malowanie fluorescencyjnymi twarzy farbami? Aqua party? Czemu nie! Rodzaj aktywności dobierany jest do wieku uczestników. Możliwe są zabawy całą rodziną, takie tylko dla dzieci lub te skierowane wyłącznie dla dorosłych uczestników.

...

Aktualnie posiadamy

+1000 ciekawostek o zwierzętach

  • +73 ciekawostki o psach,
  • +32 ciekawostki o koniach,
  • +31 ciekawostek o pingwinach,
  • +22 ciekawostki o tygrysach
  • i wiele innych zwierzaków...

Paczki wiedzy o zwierzętach strzałka