Wesele na Kaszubach – idealne miejsce na wymarzony ślub

hotele, Polska

leśny dwór z lotu ptaka

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To dzień, który zapisze się nie tylko w naszej pamięci, ale również rodziny i znajomych. Dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniego miejsca. W zależności od regionu, w jakim mieszkamy, mamy do wyboru różne ciekawe oferty. Przyjrzyjmy się bliżej wyjątkowemu miejscu na wesele na Kaszubach.

Każdy, kto chociaż raz miał okazję odwiedzić ten region Polski, wie jakie urokliwe jest to miejsce. Dużo zieleni, lasów i jezior. Wszechobecna cisza i spokój. Właśnie wśród śpiewu ptaków można związać się na całe życie z najbliższą nam osobą.

Na szczególną uwagę zasługuje Leśny Dwór Sulęczyno, znajdujący się w malowniczej miejscowość w sercu Kaszub nad Jeziorem Węgorzyno. Ze względu na walory przyrodnicze tereny te nazywane są wręcz „Szwajcarią kaszubską”.

leśny dwór jezioro

Adres:

ul. Stefana Żeromskiego 15,

83-320 Sulęczyno

Dlaczego warto zdecydować się na Leśny Dwór Sulęczyno?

Powodów jest bardzo dużo. Na przykład ze względu na połączenie zabytkowej architektury z przepiękną przyrodą i kameralną atmosferą. XVIII-wieczny Dwór łączy historię z nowoczesnością, co widać w najdrobniejszych szczegółach. Czuć w powietrzu niesamowity, niepowtarzalny klimat.

Z Sali Weselnej mogącej pomieścić do 140 osób rozciąga się widok na pobliskie jezioro. Tworzy to niesamowity efekt, a pierwszy taniec tutaj jest niczym z bajki.

Wedle naszego gustu, do wyboru mamy trzy główne wystroje Sali Weselnej:

• w stylu glamour,

• w stylu romantycznym,

• w stylu boho.

leśny dwór pokój

Leśny Dwór to nie tylko piękne wnętrza, ale i otoczenie. Malowniczy park przy jeziorze jest idealnym miejscem do przeprowadzenia ceremonii zaślubin.

Nic nie stoi na przeszkodzie (no może za wyjątkiem pogody), aby dzień przed ślubem zorganizować w tym miejscu oficjalne przywitanie gości przy lampce wina.

Samo otoczenie to idealna sceneria do organizacji sesji zdjęciowej, która będzie wyjątkową pamiątką.

Warto wspomnieć, że na weselnych stołach zagoszczą pyszne regionalne potrawy przyrządzone przez najlepszych kucharzy restauracji Biôłi Trus. Wybór dań jest bardzo duży, wszystkie one zachwycą gości i także przyczynią się do niezapomnianego efektu. Parze młodej we wszystkim doradzi i pomoże Koordynator Wesela Można również zamówić coś specjalnego, podkreślającego atmosferę tego miejsca np. pieczonego dzika.

Po zabawie Para Młoda spędzi noc w najpiękniejszym pokoju we Dworze.

Często wybieranym miejscem na poprawiny jest grill w patio nad jeziorem. W przypadku niepogodny można dodatkowo postawić tu namioty. Świeże powietrze pozwala nabrać sił po weselnej zabawie. Aż chciało by się zrobić poprawiny poprawin…

Trzeba pamiętać o tym, że Leśny Dwór to bardzo popularne miejsce na organizację wesela, dlatego warto dokonać rezerwacji minimum rok przed datą ślubu.

materiał zewnętrzny

Rysy ciekawostki

Rysy ciekawostki

Rysy to góra w Tatrach Wysokich znajdująca się na granicy polsko-słowackiej. Północno-zachodni wierzchołek Rysów jest najwyższym szczytem w Polsce. Wznosi się na wysokość 2499 m n.p.m. Jak długo trwa wejście na Rysy?

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plener ślubny w Tatrach to wyjątkowa okazja, aby połączyć możliwość wykonania sesji ślubnej ze zwiedzaniem polskich gór. Wybór Tatr jako miejsca na ślubną sesję zdjęciową to decyzja, dzięki której zyskacie nie tylko dostęp do malowniczego tła sesyjnego, ale również niezapomniane wrażenia, które z pewnością zapamiętacie na długo. Majestatyczne szczyty, krystalicznie czyste jeziora i bujna zieleń tatrzańskich dolin, tworzą scenerię, która dodaje przedsięwzięciu wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym w Tatrach? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Noclegi Uniejów: Hotelowy azyl w sercu Polski

Noclegi Uniejów: Hotelowy azyl w sercu Polski

W magicznym sercu Polski, otoczonym malowniczymi krajobrazami, Uniejów kusi nie tylko swoją historyczną atmosferą, ale także wyjątkową ofertą noclegową. Poszukując idealnego miejsca do wypoczynku, nie można pominąć bogactwa opcji zakwaterowania, jakie oferuje to urokliwe miasto. W tym artykule zapraszamy do fascynującej podróży przez świat noclegów w Uniejowie.

Bałtyk przed sezonem. Dlaczego warto wybrać się nad morze?

Bałtyk przed sezonem. Dlaczego warto wybrać się nad morze?

Wyjazdy nad Bałtyk cieszą się największym zainteresowaniem w okresie letnim, jednak nad polskie morze warto wybrać się poza sezonem. Jest to czas, w którym można odpocząć z dala od tłumów turystów i hałasu. Koniec zimy to znakomity okres, by podreperować zdrowie, zrelaksować się w ciszy i oderwać się od miejskiego zgiełku. Plaże poza sezonem są puste, a do najważniejszych atrakcji nie ma praktycznie żadnych kolejek. Dlaczego jeszcze warto wybrać się na urlop nad Bałtyk, zanim rozpocznie się lato?