Wesele na Kaszubach – idealne miejsce na wymarzony ślub

hotele, Polska

leśny dwór z lotu ptaka

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To dzień, który zapisze się nie tylko w naszej pamięci, ale również rodziny i znajomych. Dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniego miejsca. W zależności od regionu, w jakim mieszkamy, mamy do wyboru różne ciekawe oferty. Przyjrzyjmy się bliżej wyjątkowemu miejscu na wesele na Kaszubach.

Każdy, kto chociaż raz miał okazję odwiedzić ten region Polski, wie jakie urokliwe jest to miejsce. Dużo zieleni, lasów i jezior. Wszechobecna cisza i spokój. Właśnie wśród śpiewu ptaków można związać się na całe życie z najbliższą nam osobą.

Na szczególną uwagę zasługuje Leśny Dwór Sulęczyno, znajdujący się w malowniczej miejscowość w sercu Kaszub nad Jeziorem Węgorzyno. Ze względu na walory przyrodnicze tereny te nazywane są wręcz „Szwajcarią kaszubską”.

leśny dwór jezioro

Adres:

ul. Stefana Żeromskiego 15,

83-320 Sulęczyno

Dlaczego warto zdecydować się na Leśny Dwór Sulęczyno?

Powodów jest bardzo dużo. Na przykład ze względu na połączenie zabytkowej architektury z przepiękną przyrodą i kameralną atmosferą. XVIII-wieczny Dwór łączy historię z nowoczesnością, co widać w najdrobniejszych szczegółach. Czuć w powietrzu niesamowity, niepowtarzalny klimat.

Z Sali Weselnej mogącej pomieścić do 140 osób rozciąga się widok na pobliskie jezioro. Tworzy to niesamowity efekt, a pierwszy taniec tutaj jest niczym z bajki.

Wedle naszego gustu, do wyboru mamy trzy główne wystroje Sali Weselnej:

• w stylu glamour,

• w stylu romantycznym,

• w stylu boho.

leśny dwór pokój

Leśny Dwór to nie tylko piękne wnętrza, ale i otoczenie. Malowniczy park przy jeziorze jest idealnym miejscem do przeprowadzenia ceremonii zaślubin.

Nic nie stoi na przeszkodzie (no może za wyjątkiem pogody), aby dzień przed ślubem zorganizować w tym miejscu oficjalne przywitanie gości przy lampce wina.

Samo otoczenie to idealna sceneria do organizacji sesji zdjęciowej, która będzie wyjątkową pamiątką.

Warto wspomnieć, że na weselnych stołach zagoszczą pyszne regionalne potrawy przyrządzone przez najlepszych kucharzy restauracji Biôłi Trus. Wybór dań jest bardzo duży, wszystkie one zachwycą gości i także przyczynią się do niezapomnianego efektu. Parze młodej we wszystkim doradzi i pomoże Koordynator Wesela Można również zamówić coś specjalnego, podkreślającego atmosferę tego miejsca np. pieczonego dzika.

Po zabawie Para Młoda spędzi noc w najpiękniejszym pokoju we Dworze.

Często wybieranym miejscem na poprawiny jest grill w patio nad jeziorem. W przypadku niepogodny można dodatkowo postawić tu namioty. Świeże powietrze pozwala nabrać sił po weselnej zabawie. Aż chciało by się zrobić poprawiny poprawin…

Trzeba pamiętać o tym, że Leśny Dwór to bardzo popularne miejsce na organizację wesela, dlatego warto dokonać rezerwacji minimum rok przed datą ślubu.

materiał zewnętrzny

Dlaczego tyle ludzi ciągnie na Mazury?

Dlaczego tyle ludzi ciągnie na Mazury?

Rokrocznie ogromna liczba osób odwiedza Mazury. Kuszą one nie tylko żeglarzy i wędkarzy, ale również osoby spragnione spacerów na świeżym powietrzu i wędrówek po leśnych ostępach. Co takiego wyjątkowego jest w tym regionie Polski, że co roku ściąga tam tyle ludzi?

Najpiękniejsze miejsca pod Zakopanem

Najpiękniejsze miejsca pod Zakopanem

Wybierając się w Tatry, najczęściej myślimy o Zakopanem. To miasto w sezonie przyciąga ogromne ilości turystów, przez co może robić się tłoczno. Dzięki rozwojowi turystyki rozwija się również miasto – w Zakopanem znajdziemy coraz więcej restauracji z szerokim wyborem dań, miejsc noclegowych, atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jednak wiele osób poszukuje spokojniejszych miejsc, gdzie można odnaleźć ducha Tatr.

SPA Mazury – wypoczynek dla każdego

SPA Mazury – wypoczynek dla każdego

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na wyjazd wypoczynkowy, rozważ pobyt w SPA na Mazurach. To doskonała propozycja dla singli, dla par i dla rodzin z dziećmi. Sprawdź  na czym polega fenomen wyjazdów do Krainy Tysiąca Jezior i w jakim hotelu oferowane są zabiegi relaksacyjne, dzięki którym się zregenerujesz i  nabierzesz siły do dalszej pracy.

O czym warto pamiętać planując ślub

O czym warto pamiętać planując ślub

Każda panna młoda, a może i niejeden pan młody, marzy o idealnym ślubie. Jak zadbać o siebie i upewnić się, że w ferworze przygotowań nie zgubimy tego, co najważniejsze?