Wietnam – miejsce pełne kontrastów i wielobarwnej przestrzeni w różnym klimacie.

Jeśli ktoś marzy o podróży poślubnej czy urlopie w miejscu, gdzie starożytność łączy się z nowoczesną kulturą, to koniecznie musi rozważyć odwiedziny Wietnamu. Już sam jego klimat wręcza pełną paletę doznań, ale czym jeszcze kusi to miejsce?

wietnam grafika

Wietnam ze stolicą w Hanoi jest krajem o powierzchni całkowitej 329560 km2. Jego położenie w Azji południowo-wschodniej sprawia, że odwiedzający zaznają zarówno klimatu tropikalnego na południu i monsunowego na północy. Kraj ten charakteryzuje się gorącą porą deszczową oraz ciepłą porą suchą. Sąsiaduje z Chinami, Kambodżą i Laosem, przez co jest również atrakcyjny turystycznie. Decydując się na wakacje w Wietnamie, można odwiedzić także Wielki Mur w Chinach i poznać inne kultury azjatyckie. Jest to malownicza kraina o bujnej roślinności, wielokolorowych krajobrazach, co dodatkowo może zmotywować „amatorów” dzikiej natury. Co warto odwiedzić w Wietnamie?

Wycieczka objazdowa

Wielbiciele wielkomiejskiego zgiełku i nowoczesnej architektury połączonej ze starożytnymi zabytkami mogą udać się na wycieczkę objazdową. Z jedną z takich eskapad można zapoznać się pod adresem https://wczasywazji.pl/wycieczki/wietnam.html. Jest to przykład autorskiej podróży, która zaproponować może:

  • zaspokojenie podniebienia różnorodnościami kuchni z całego kraju,
  • poznanie lokalnych społeczności,
  • doświadczenie prawdziwego klimatu Wietnamu,
  • zwiedzenie najważniejszych miast,
  • poznanie od wnętrza kultury wietnamskiej.

Oferta jest przekrojowa i ma za zadanie ukazanie piękna natury, azjatyckiej społeczności lokalnej czy swoistego rodzaju połączenia starożytnego ducha w obecności nowoczesnej cywilizacji. Wietnam to jedne z niewielu miejsc na ziemi, gdzie rdzennej ludności udało się spiąć klamrą czasu tak różne epoki kulturowe.

Miejsce na idealną podróż poślubną

Wakacje w Azji nie są jedynym powodem, dla którego warto odwiedzić Wietnam. Ślub jest jednym z tych wydarzeń w życiu, które zapada w pamięci na całe życie. Nie tylko sama ceremonia powinna być taka, ale również podróż poślubna. A co innego może zapaść bardziej w pamięci niż egzotyczny kierunek azjatycki?

Podróż poślubną w tak barwnym Wietnamie może poprowadzić polski pilot czy lokalni przewodnicy. Wskażą oni nie tylko wyjątkowe miasta czy regiony, ale również romantyczne miejsca idealne w podróży poślubnej. Najważniejszą cechą zmian jest adaptacja do aktualnych wydarzeń, emocji, dlatego jak nowa droga życia i wycieczki są modyfikowane według potrzeb nowożeńców.

Azja to nie tylko Wietnam

Wycieczki do Azji obejmują również inne, równie wyjątkowe kraje o nietuzinkowych kuchniach, malowniczych krajobrazach czy niejednorodnej architekturze. Filipiny, Tajlandia Chiny, Indonezja to jedne z wielu krajów, które oferują wiele atrakcji. Filipiny pozwalają odwiedzić rajskie plaże, a dla przykładu niemal bezkresne Chiny miasta oferujące zderzenie nowoczesności ze starożytną kulturą.

Odkrywanie Azji powinno odbywać się stopniowo, bez pośpiechu, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedzać kontynent cyklicznie lub z powodu wyjątkowych okazji.

...