kolory japonii grafika

Wszystkie kolory Japonii

Kultura Japonii zadziwia i fascynuje podróżników z Europy w zasadzie od zawsze. Kraj Kwitnącej Wiśni czy też Kraj Wschodzącego Słońca jest niepowtarzalny – zazębiają się tu tradycja, niezwykła kultura, nowoczesność oraz technologia – poznaj Japonię od podszewki, wybierając się w podróż z Ex Oriente Lux, ekspertami od Azji.

Wyprawy z japonistami

Marzysz o spotkaniu z gejszą, chcesz zobaczyć zawody sumo, spróbować szczęścia w japońskiej świątyni hazardu, poznać atrakcje wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, zachwycać się malowniczymi ogrodami i kwitnieniem słynnych wiśni, wziąć udział w tradycyjnej ceremonii picia herbaty, podziwiać panoramę Tokio z perspektywy Zatoki Tokijskiej, zobaczyć najbardziej ruchliwą stację metra na świecie, a może chcesz poznać religijne tradycje i zobaczyć najstarsze świątynie?

Alternatywa dla wycieczek touroperatorów

Biuro Ex Oriente Lux może zorganizować różne atrakcje, których nie oferują touroperatorzy. Duży wybór wycieczek tematycznych do Japonii – największy na polskim rynku – pozwoli każdemu wybrać coś interesującego – każda wyprawa jest niepowtarzalna i dostarczy innych wrażeń.

Piloci, zwykle japoniści z wykształcenia i pasji, dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu potrafią opowiadać o Japonii przez cały pobyt tak długo, że można łatwo ulec pięknu tego niezwykłego kraju. Wyprawy katalogowe odbywają się w około 10-osobowej grupie, a indywidualne organizowane są już od… jednego chętnego uczestnika. Poznaj pełną ofertę kameralnych wyjazdów do Japonii tutaj: https://exorientelux.pl/japonia/

Zwiedzaj Japonię najlepiej jak to możliwe

Japonia pobudza wyobraźnię – wyjątkowa kultura, bujna przyroda, niezwykła architektura i położenie na kilku wyspach to tylko kilka z atrakcji. Warto poznać historię i tradycję Kraju Kwitnącej Wiśni – najlepszym na to sposobem jest podróżowanie po nim z jej znawcami. Na taką egzotyczną wyprawę wato zarezerwować więcej czasu, aby móc zwiedzać intensywnie i poznać kulturę Japonii jak najlepiej, a także przyjrzeć się życiu i pełnym szacunku relacjom międzyludzkim Japończyków.

Możesz odkryć najważniejsze miejsca i podziwiać słynne zabytki, ale też czuć się niezależnym, wybierając się w podróż z wyspecjalizowanym w tematycznych i spersonalizowanych wyprawach biurem podróży. Wspólnie uda się dotrzeć również w takie miejsca, o których nie wszyscy wiedzą, a tradycyjne wycieczki zorganizowane nigdy tam nie docierają…

...

Aktualnie posiadamy

+1000 ciekawostek o zwierzętach

  • +73 ciekawostki o psach,
  • +32 ciekawostki o koniach,
  • +31 ciekawostek o pingwinach,
  • +22 ciekawostki o tygrysach
  • i wiele innych zwierzaków...

Paczki wiedzy o zwierzętach strzałka