Zgrabny i niestandardowy materac 120×190 cm

dom, porady

Materac 80x190 cm na wymiar do małego pokoju

Nie zawsze wielkość pokoju pozwala nam na zakup standardowego rozmiaru materaca. Czasem by zyskać więcej przestrzeni warto zamówić ramę łóżka u stolarza i do niej dokupić materac 120×190 cm. Dziś nie jest to problemem i znajdziemy producentów materacy specjalizujących się w sprzedaży nietypowych rozmiarów. Dzięki temu zaaranżujemy sypialnię optymalnie, nawet w najbardziej nieustawnym pomieszczeniu.

Materac 120×190 cm to bardzo komfortowy rozmiar dla singla. Pozwala na swobodne rozłożenie się na łóżku, wygodną zmianę pozycji. Spanie pojedynczo ma mnóstwo zalet. Pozwala na niczym nie przerywany sen. Przede wszystkim możemy perfekcyjnie dobrać rodzaj materaca 120×190 cm i jego twardość. Nie jest tu wymagany żaden kompromis. Możemy i przede wszystkim powinniśmy myśleć tylko o sobie, o swojej wygodzie i preferencjach. Materac 120×190 cm kupimy w wersji piankowej, bonellowej również kieszeniowej. W każdej dostępnej twardości. Podział wygląda tak:

  • materace miękkie – dla ważących mniej jak 60 kg

  • materace średnio twarde – dla wagi pomiędzy 60 a 100 kg

  • materace twarde – dla ważących ponad 100 kg

  • materace bardzo twarde – dla wagi przekraczającej 120 kg

Wśród materacy dla singla na stronie sweetsen.pl znajdziemy materac termoelastyczny, materac lateksowy, materac profilowany molet, materac profilowany Visco Memory – czyli materace miękkie oraz średnio twarde. Do materacy twardych zaliczamy materace kokosowe, materace z trawy morskiej lub materace z końskim włosiem. Zobacz ciekawe materace 120×190 cm na https://sweetsen.pl/120×190-cm-c44

Kupując materac 120×190 cm warto wybrać materac dwustronny. Dzięki temu możemy wybrać dwie różne twardości materaca, korzystać z nich naprzemiennie. Nie tylko zwiększamy szansę na dobranie perfekcyjnej powierzchni lecz również wydłużamy żywotność materaca poprzez jego regularne obracanie. Oczywiście jeżeli wolimy możemy również wybrać materac jednostronny.

Dobierzmy materac 120×190 cm starannie. Ma nam zapewnić nocny wypoczynek na wysokim poziomie. Zdrowy sen to bowiem dobre samopoczucie, energia, chęć do pracy i nauki. Jego niewystarczająca ilość lub kiepska jakość wpłyną negatywnie na nasz organizm.