Darmowe audiobooki – gdzie słuchać audiobooków za darmo? Jak legalnie pobrać audiobooki bezpłatnie?

książki, porady, relaks

słuchanie audiobooków

Ostatnimi czasy audiobooki dla dzieci i dorosłych cieszą się niezwykle dużą popularnością. Książki audio można bowiem wysłuchać zarówno podczas odpoczywania na wygodnym fotelu, jak i podczas sprzątania, biegania, podróży samochodem i trenowania w siłowni. Nic dziwnego, że audiobooki stały się tak uwielbiane przez osoby w każdym wieku. Jeśli i Ty należysz do miłośników lub miłośniczek cyfrowych książek w formie audiobooków, zachęcamy do lektury tego poradnika. Dowiesz się z niego między innymi tego, skąd można legalnie pobierać audiobooki oraz gdzie można przesłuchiwać je online.

Legalne źródło książek do słuchania – najlepsza platforma z dostępem do audiobooków

Jeśli szukasz dostępu do sporej bazy audiobooków, jesteś w odpowiednim miejscu. Za chwilę opowiemy o tym, jak całkowicie za darmo pobrać w sposób legalny audiobooki. Najpierw skupimy się jednak na tym, gdzie znajdziemy audiobooki do słuchania po uiszczeniu zapłaty. Przede wszystkim nigdy nie szukaj darmowej oferty audiobooków i podcastów na platformach pirackich, które udostępniają je bezpłatnie. Jest to nie tylko zakazane prawnie, ale i niemoralne. Internetowe biblioteki oferujące audiobooki różnego gatunku sprawiają, że autor, wydawnictwo i pozostali twórcy otrzymują zapłatę za swoją pracę. W przeciwieństwie do stron pirackich, które pozwalają słuchać za darmo ebooków i audiobooków bez wspierania autorów książek w formie dźwiękowej. Gdzie więc warto szukać audiobooków? Na wszystkich stronach, które wymagają opłaty w formie abonamentu lub za konkretny download książki w formacie mp3, lub pdf i działają legalnie, tak jak na przykład biblioteka internetowa Audioteka.

Pełne wersje audiobooków za darmo – gdzie słuchać darmowych audiobooków po polsku?

Szukasz audiobooków do przesłuchania za darmo? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Ten akapit poświęcimy bowiem właśnie tytułowemu tematowi. Zupełnie za darmo możesz przesłuchać audiobooki na niektórych platformach streamingowych, jednak w zdecydowanej większości, dopiero po wykupieniu abonamentu. O różnych opcjach abonamentowych opowiemy za chwilę. Obecnie skupimy się jeszcze na pytaniu: gdzie słuchać audiobooków za darmo? Jeśli szukasz naprawdę dobrej platformy, z dużą liczbą audiobooków i słuchowisk do odtwarzania online i offline, polecamy stronę internetową Audioteka.com. Przy okazji wtrącimy tutaj, że zanim podejmiesz decyzję o wykupieniu konkretnego planu abonamentowego, możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego. Niektóre platformy oferujące bezpłatne wersje książki do czytania w formacie pdf i do słuchania w formacie mp3, posiadają też osobną kategorię dla audiobooków zupełnie za darmo. Warto więc sprawdzić czy wybrana przez Ciebie strona internetowa nie ma przypadkiem działu z bezpłatnymi audiobookami.

Plan abonamentowy – co wybrać by móc pobrać darmowe audiokooki i słuchowiska

Jak wspomnieliśmy wyżej, audiobooków można słuchać za darmo po wybraniu opcji abonamentu. W jednej z najlepiej wyposażonych bibliotek internetowych, jaką jest niewątpliwie Audioteka, otrzymujesz dwie możliwości do wyboru. Pierwszą z nich jest abonament o wysokości 19,90 zł miesięcznie, drugą natomiast jest abonament o wysokości 29,90 zł miesięcznie. W pierwszym występuje ograniczenie do 10 godzin słuchania w miesiącu, w drugim nie ma natomiast żadnego limitu godzin. Bez względu na to, obie opcje oznaczają dla słuchacza aż 17 tysięcy audiobooków do wyboru i ponad 20 tysięcy audiobooków do wykupienia w niskiej cenie klubowej.

Okres próbny w serwisach streamingowych – bezpłatne słuchanie audiobooków online

Jeżeli nie szukasz możliwości pobierania audiobooków i ebooków, a zależy Ci jedynie na tym, by móc ich bezpłatnie posłuchać, możesz skorzystać z serwisów streamingowych. A więc gdzie słuchać audiobooków za darmo? Możliwości jest całkiem sporo. W internecie znaleźć można kilka platform, które oferują możliwość słuchania bezpłatnie zarówno audiobooków jak i muzyki. Pliki są niestety co chwilę przerywane reklamami, co znacząco utrudnia ich słuchanie. Co więc można zrobić, aby skorzystać z możliwości słuchania wielu ciekawych pozycji bez reklam? Możesz słuchać ich na serwisach takich jak np. Audioteka, przez wyznaczony okres próbny. We wspomnianej Audiotece każdemu przysługuje bowiem aż 14 dni za darmo na audiobooki znajdujące się w ofercie.

Darmowy dostęp do audiobooków do pobrania – skąd pobierać audiobooki za darmo

Z audiobooków można korzystać zarówno online jak i offline. Ta druga opcja wymaga jednak pobrania konkretnego tytułu. Taką możliwość oferuje wiele bibliotek internetowych. A więc gdzie słuchać audiobooków za darmo? Na stronach, które mają w swojej ofercie możliwość wykupienia abonamentu. W tym przypadku potrzebna jest subskrypcja premium, która gwarantuje nieograniczony dostęp do sporej bazy książek. Płacisz raz na miesiąc jedynie abonament o niedużej wysokości i otrzymujesz dostęp do audiobooków za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Większość bibliotek online zawiera nowe wydania wielu dobrych tytułów, więc jeśli jesteś aktywnym słuchaczem, rozważ tę możliwość.

materiał zewnętrzny

Zapalenie spojówek – jak leczyć?

Zapalenie spojówek – jak leczyć?

Stan zapalny w obrębie spojówki oka powoduje nie tylko łzawienie, ale także i duży dyskomfort. Niestety, jest to bardzo częsta dolegliwość, która spowodowana jest wieloma, różnorodnymi czynnikami. Jednak czym jest stan zapalny spojówki i jak można go uniknąć podczas noszenia szkieł kontaktowych?

Wypoczynek w hotelach na Mazurach

Wypoczynek w hotelach na Mazurach

Kiedy marzymy o ucieczce od zgiełku codziennego życia, malownicze krajobrazy Mazur stają się miejscem, które zapewnia niezapomniany odpoczynek. Hotele na Mazurach to oazy spokoju, gdzie luksus łączy się z naturalnym pięknem, tworząc idealne warunki dla wyjątkowego wypoczynku. Odkryjmy, dlaczego hotele na Mazurach stają się coraz bardziej atrakcyjnym celem dla tych, którzy pragną zanurzyć się w harmonii przyrody, jednocześnie czerpiąc z komfortu nowoczesnych rezydencji.

Dieta Pudełkowa: Sekret Skutecznego Odchudzania z Wygodą!

Dieta Pudełkowa: Sekret Skutecznego Odchudzania z Wygodą!

Czy marzysz o zgrabnej sylwetce bez wyrzeczeń? Poznaj tajemnicę sukcesu – dietę pudełkową! W tym artykule dowiesz się, dlaczego dieta pudełkowa jest tak popularna, jak działa, i jakie są jej korzyści. Przekonaj się, że to rozwiązanie dla Ciebie!