Dlaczego warto odwiedzić Rancho pod Bocianem?

hotele, Polska, wczasy

Rancho pod Bocianem

Po zmianie obostrzeń związanych z pandemią, hotele znowu mogą przyjmować u siebie gości. Z tego poluzowania przepisów korzysta także Rancho pod Bocianem, otwierając się na nowo dla turystów. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Kto może nocować w ośrodku?

Nie ma już surowych wytycznych co do charakteru wizyty. Wynajem pokoi nie ogranicza się do osób w delegacji służbowej, teraz każdy może odwiedzić Rancho pod Bocianem po prostu w celach turystycznych, aby spędzić wolny czas w przyjemnym miejscu, na łonie przyrody.

Rancho nadaje się na wizytę z dziećmi – w pokojach jest przygotowany nocleg dla najmłodszych gości, jest specjalne dziecięce menu, a na dworze czeka atrakcyjny plac zabaw. Ośrodek jest świetnym miejscem na zorganizowanie wesela, chrzcin, komunii albo innej uroczystości rodzinnej. Impreza może się odbywać w sali albo w plenerze, wystarczy wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.

Do ośrodka warto przyjechać także na wieczór panieński albo kawalerski – pokoje na taką okazję można wynająć w głównym budynku, ale jeszcze ciekawszą opcją jest domek weekendowy, zapewniający większą prywatność.

 

Idealne miejsce dla firmy

Firma, która ma w planach konferencję, szkolenie albo imprezę integracyjną, również może zatrzymać się w Rancho pod Bocianem. W ośrodku jest wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić nocleg większej grupie gości, sale konferencyjne są odpowiednio przygotowane do prowadzenia tego typu wydarzeń, a w razie potrzeby można skorzystać z fachowego wsparcia ze strony obsługi.

Jeśli chodzi o imprezy integracyjne, to na życzenie klienta może zostać przygotowany specjalny program zajęć, uwzględniający rozliczne atrakcje dostosowane do charakteru spotkania. Bardzo polecane są imprezy w plenerze – teren jest zawsze aranżowany tak, by odpowiadał gościom, jest także możliwość przygotowania posiłków specjalnie dla tej grupy gości.

 

Gdzie leży Rancho pod Bocianem?

Jest to ośrodek położony na ładnym, zielonym terenie. Bardzo łatwo jest tam trafić – miejscowość nazywa się Przypki, leży około 20 km od Warszawy. Osoby, które przyjadą do ośrodka samochodem, mogą skorzystać z rozległego parkingu zaraz obok głównego budynku.

W kwestii rezerwacji indywidualnych należy skontaktować się bezpośrednio z recepcją, natomiast w kwestii rezerwacji grupowych z sales managerem (dane kontaktowe znajdują się na stronie www.ranchopodbocianem.pl).

Plażowa etykieta: Jak zestawić strój kąpielowy z dodatkami

Plażowa etykieta: Jak zestawić strój kąpielowy z dodatkami

Moda plażowa jest równie ważna, jak każda inna sfera ubioru, a odpowiednie zestawienie stroju kąpielowego z dodatkami potrafi przemienić plażowy wygląd z przeciętnego w spektakularny. Akcesoria takie jak kapelusze, okulary przeciwsłoneczne czy torby plażowe nie tylko dodają stylu i charakteru, ale także służą ochronie przed słońcem oraz pomagają zachować komfort i funkcjonalność podczas letnich dni spędzonych nad wodą. Dobór odpowiednich dodatków może również podkreślić atuty sylwetki, maskować ewentualne mankamenty i po prostu sprawić, że będziemy się czuć lepiej w swojej skórze.

Gdzie lecieć na wakacje?

Gdzie lecieć na wakacje?

Szukasz skutecznego sposobu na wypoczynek? Bez wątpienia jedną z najlepszych opcji jest dobór nietuzinkowego miejsca do odbycia podróży. Wśród wielu osób pojawia się pytanie, jaki kierunek obrać i czy taka wycieczka musi być kosztowna? Poznaj nasze propozycje kierunków wakacyjnych oraz krótkich wyjazdów. Wykorzystaj tanie linie lotnicze, by zapewnić sobie komfortową podróż w atrakcyjnych cenach.

Wakacje last minute wiosną: najciekawsze kierunki

Wakacje last minute wiosną: najciekawsze kierunki

A gdyby tak pojechać na wakacje wiosną? Bardziej kameralna atmosfera, zwiedzanie i plażowanie bez tłumów, a do tego niższe ceny… urlop w kwietniu czy maju zdecydowanie kusi! Pozostaje tylko jedno pytanie: dokąd się wybrać? Oto kilka miejsc, w których pogoda i fantastyczne wrażenia są gwarantowane.