Dlaczego warto odwiedzić Rancho pod Bocianem?

hotele, Polska, wczasy

Rancho pod Bocianem

Po zmianie obostrzeń związanych z pandemią, hotele znowu mogą przyjmować u siebie gości. Z tego poluzowania przepisów korzysta także Rancho pod Bocianem, otwierając się na nowo dla turystów. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Kto może nocować w ośrodku?

Nie ma już surowych wytycznych co do charakteru wizyty. Wynajem pokoi nie ogranicza się do osób w delegacji służbowej, teraz każdy może odwiedzić Rancho pod Bocianem po prostu w celach turystycznych, aby spędzić wolny czas w przyjemnym miejscu, na łonie przyrody.

Rancho nadaje się na wizytę z dziećmi – w pokojach jest przygotowany nocleg dla najmłodszych gości, jest specjalne dziecięce menu, a na dworze czeka atrakcyjny plac zabaw. Ośrodek jest świetnym miejscem na zorganizowanie wesela, chrzcin, komunii albo innej uroczystości rodzinnej. Impreza może się odbywać w sali albo w plenerze, wystarczy wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.

Do ośrodka warto przyjechać także na wieczór panieński albo kawalerski – pokoje na taką okazję można wynająć w głównym budynku, ale jeszcze ciekawszą opcją jest domek weekendowy, zapewniający większą prywatność.

 

Idealne miejsce dla firmy

Firma, która ma w planach konferencję, szkolenie albo imprezę integracyjną, również może zatrzymać się w Rancho pod Bocianem. W ośrodku jest wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić nocleg większej grupie gości, sale konferencyjne są odpowiednio przygotowane do prowadzenia tego typu wydarzeń, a w razie potrzeby można skorzystać z fachowego wsparcia ze strony obsługi.

Jeśli chodzi o imprezy integracyjne, to na życzenie klienta może zostać przygotowany specjalny program zajęć, uwzględniający rozliczne atrakcje dostosowane do charakteru spotkania. Bardzo polecane są imprezy w plenerze – teren jest zawsze aranżowany tak, by odpowiadał gościom, jest także możliwość przygotowania posiłków specjalnie dla tej grupy gości.

 

Gdzie leży Rancho pod Bocianem?

Jest to ośrodek położony na ładnym, zielonym terenie. Bardzo łatwo jest tam trafić – miejscowość nazywa się Przypki, leży około 20 km od Warszawy. Osoby, które przyjadą do ośrodka samochodem, mogą skorzystać z rozległego parkingu zaraz obok głównego budynku.

W kwestii rezerwacji indywidualnych należy skontaktować się bezpośrednio z recepcją, natomiast w kwestii rezerwacji grupowych z sales managerem (dane kontaktowe znajdują się na stronie www.ranchopodbocianem.pl).

Zagraniczne wakacje jesienią – jak przygotować się do podróży?

Zagraniczne wakacje jesienią – jak przygotować się do podróży?

Gdy lato dobiega końca, wiele popularnych europejskich miast robi się o wiele mniej zatłoczonych. Można swobodnie zwiedzać najciekawsze zabytki, w spokoju odpoczywać nad wciąż ciepłym jeszcze morzem lub spacerować po górskich szczytach, podziwiając zmieniające kolory lasy. Zagraniczne wakacje jesienią będą równie ekscytujące, co letni wypoczynek, a przy tym mniej kosztowne. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, dotyczących przygotowań do takiego wyjazdu. Obejmują one kompletowanie bagażu, planowanie zwiedzania i wybór ubezpieczenia turystycznego.

Czarter jachtów – jak to działa?

Czarter jachtów – jak to działa?

Mało kto posiada własny jacht. Nie oznacza to jednak, że nie możemy z nich korzystać – czarter jachtów to rozwiązanie, które umożliwi nam wypożyczenie jachtu i odbycie wspaniałego rejsu. Jak działa taki wynajem jachtów i o czym warto wiedzieć, zanim się na to zdecydujemy?

Wyśmienite smaki Torunia

Wyśmienite smaki Torunia

Kuchnia Toruńska jest ogromnie zróżnicowana pod względem smaku i wyglądu potraw. Nie bez powodu gród Kopernika uznawany jest za kulinarną stolicę Polski. Sprawdź, gdzie można skosztować pysznych lokalnych potraw będąc w Toruniu.

Rejsy wycieczkowe – pomysł na niezapomniane wakacje

Rejsy wycieczkowe – pomysł na niezapomniane wakacje

Pomysłów na spędzenie wakacji jest mnóstwo… Do tej grupy zaliczają się także rejsy wycieczkowe. Zwiedzanie różnych regionów świata z pokładu statku to niezapomniane przeżycie, łączące w sobie wiele aktywności: częste zmiany krajobrazów, bogactwo zwiedzanych miejsc, ciekawe atrakcje na pokładzie. Nic więc dziwnego, że z roku na rok rejsy statkiem cieszą się coraz większą popularnością. Na co zwrócić uwagę, wybierając się w swoją pierwszą wyprawę tego typu? Czego możesz się spodziewać? Jakie zalety wiążą się z rejsami?