Hotel z basenem na Mazurach – to idealny plan na urlop 2022

hotele, Mazury

hotel z basenem

Każdy człowiek co jakiś czas powinien wziąć przynajmniej tygodniowy urlop w pracy i wybrać się samotnie lub z całą rodziną w jakieś urokliwe miejsce. Godny polecenia jest z pewnością hotel z basenem na Mazurach. Z jednej strony gwarantuje bowiem relaksujący wypoczynek (z dala od wielkomiejskiego zgiełku), z drugiej zaś mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Zbawienne działanie wody

Hotel z basenem zlokalizowany na terenie Mazur to wyjątkowo rozsądny wybór z kilku powodów. Przede wszystkim oferuje on możliwość codziennego pływania w przyjemnej wodzie – bez konieczności opuszczania budynku czy przebywania wśród dużej liczby obcych osób. Tak naprawdę wystarczy wyjść z pokoju i przejść kilkadziesiąt metrów do strefy, w której znajduje się kąpielisko.

Pamiętajmy, że aktywny wypoczynek dostarcza sporo emocji, a jednocześnie niezwykle pozytywnie wpływa na ludzki organizm. Do podstawowych korzyści zdrowotnych zaliczamy m.in. wzmocnienie mięśni, poprawę w zakresie funkcjonowania układu odpornościowego i krwionośnego, podniesienie wydolności oddechowej, odciążenie kręgosłupa, zredukowanie poziomu stresu oraz zrzucenie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jeśli zależy nam na optymalnej relaksacji, to mamy alternatywę w postaci jacuzzi, czyli specjalnej wanny z hydromasażem.

Profesjonalne zabiegi SPA i nie tylko

Hotel z basenem na Mazurach jest obiektem noclegowym zapewniającym swoim gościom liczne zabiegi o charakterze pielęgnacyjnym i leczniczym, które przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mowa tutaj choćby o peelingach skórnych, odmładzaniu z wykorzystaniem nowoczesnego lasera, depilacji woskiem, masażach rewitalizacyjnych, liftingu twarzy, saunie parowej, kąpieli w gorącej czekoladzie, mezoterapii bezigłowej, manicure i pedicure, a nawet hennie brwi i rzęs z regulacją.

Jak by tego było mało, dzieci klientów przebywających w kompleksie mają do dyspozycji sporą salę wyposażoną w zabawki i inne akcesoria, zewnętrzny plac zabaw z funkcjonalnymi sprzętami (huśtawkami, ścianką wspinaczkową itp.), pomieszczenie przystosowane do układania dużych klocków, stół do ping ponga czy kilkutorową kręgielnię (świetna rozrywka dla całej rodziny).

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://www.hotelstbruno.pl/basen/

Pyszne jedzenie i zjawiskowe otoczenie

Rezerwując pokój w hotelu na Mazurach, można liczyć na posiłki przygotowywane wyłącznie z ekologicznych warzyw i produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Są one wyjątkowo smaczne, a przy okazji pozbawione szkodliwych pestycydów. Działająca w budynku restauracja organizuje kameralne śniadania, obiady, uroczyste kolacje oraz biznesowe lunche, co stanowi ogromne udogodnienie.

Z kolei bliskość lasów i jezior sprawia, że każdy gość ma szansę w dowolnej chwili swobodnie pospacerować wśród malowniczego krajobrazu czy pojeździć rowerem po wytyczonych ścieżkach. Na uwagę zasługują również okoliczne zabytki budowlane (kościoły, zamki), muzea z ciekawymi eksponatami, rezerwaty przyrody i rozmaite atrakcje gwarantujące napływ adrenaliny (np. park linowy, żeglowanie, jazda konna). Omawiany hotel najlepiej odwiedzić w miesiącach letnich, gdy słoneczna pogoda sprzyja wypoczynkowi. 

materiał zewnętrzny

Gdzie szukać noclegu w Katowicach?

Gdzie szukać noclegu w Katowicach?

Górny Śląsk nie jest może oczywistą atrakcją turystyczną, jednak ten region cieszy się coraz większą popularnością. Ma to związek z unikalną architekturą, ciekawą historią i niezwykłymi tradycjami. Wiele osób przyjeżdża tu również przy okazji różnych wydarzeń – sportowych, kulturalnych czy biznesowych.

Dlaczego tyle ludzi ciągnie na Mazury?

Dlaczego tyle ludzi ciągnie na Mazury?

Rokrocznie ogromna liczba osób odwiedza Mazury. Kuszą one nie tylko żeglarzy i wędkarzy, ale również osoby spragnione spacerów na świeżym powietrzu i wędrówek po leśnych ostępach. Co takiego wyjątkowego jest w tym regionie Polski, że co roku ściąga tam tyle ludzi?