Jak znaleźć tani parking przy Lotnisku Modlin?

artykuły, lotniska, podróż - porady

parking lotnisko

Wybierając się na wakacje samolotem, wybierając np. lotnisko Modlin (lotnisko Warszawa Modlin), czasem nie możemy liczyć na profesjonalny dojazd firmy wycieczkowej lub komunikacją. Transport na lotnisko często spędza sen z powiek wielu pasażerów, którzy muszą wybrać własny samochód jako środek podróży na i z lotniska. W takiej sytuacji zazwyczaj szukamy tani parking, który zaoferuje nam niską cenę za postój samochodu na dobę. Dzięki Next Park parking lotniskowy Modlin to opcja dostępna dla każdego kierowcy. Parkin Modlin (czy parking lotnisko Modlin) to opcje dostępu kilku parkingów w pobliżu lotniska w obrębie 5 km. Dzięki Next Park możesz pozostawić swoje auto na w pełni bezpiecznym miejscu jednego z kilku parkingów.

Parkingi lotniskowe

Warszawa Modlin to szczególne miejsce na mapie lotniczej Polski. Wspomagające niejako lotnisko w stolicy, posiada jednak skromniejsze możliwości dojazdu. Z centrum Warszawy bez problemu dojedziemy na Lotnisko Chopina, tymczasem chcąc skorzystać z lotniska Modlin (lotniska Warszawa Modlin) zazwyczaj musimy poruszać się własnym samochodem. Logistyka takiego rozwiązania może wydawać się nam dość kłopotliwa. W końcu nikt z nas przy odlocie czy przylocie z zagranicznych wakacji, nie chce się martwic o to, gdzie pozostawić po przyjeździe na lotnisko, swoje auto. Zazwyczaj też przy samym lotnisku Modlin (lotnisku Warszawa Modlin) nie ma odpowiedniej infrastruktury parkingowej, by po przyjeździe pozostawić pojazd. Jest to jednak błędne założenie.

Zazwyczaj parkingi lotniskowe kojarzą nam się źle, jednak w pobliżu lotniska Modlin możemy skorzystać z kilku opcji parkingu, dzięki Next Park.

Next Park

Next Park to wygodny portal, dzięki któremu wyruszając z podróż z lotniska Modlin, łatwo pozostawisz swój samochód. Każdy parking oferowany na stronie to bezpieczny parking, czynny całą dobę, który charakteryzuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na naszym parkingu zyskują państwo atrakcyjne ceny i ubezpieczenie. Zadowolenie klientów to dla nas podstawa, dlatego nasz obsługa jest fachowa i pomocna. Niewielka odległość do lotniska sprawia, że parking lotnisko modlin to świetne rozwiązanie, gdy musisz zostawić swój samochód. Z każdego wybranego parkingu oferujemy bezpłatny transfer w obie strony na teren lotniska.

Jak zarezerwować

Jeśli wybierasz się na wakacje lub w podróż służbową z lotniska Modlin, możesz skorzystać z naszego prostego i intuicyjnego portalu i dokonać rezerwacji na stronie. Dzięki temu łatwo wybierzesz odpowiednie dla siebie miejsce parkingowe. Podczas rezerwacji parkingu wypełnij dane tj. data przyjazdu, odlot, data powrotu, odbiór itp. Po rezerwacji na wskazany adres mailowy wyślemy ci wskazówki dojazdu i numer telefonu na obsługę parkingu. Dzięki temu, bez problemu dotrzesz na miejsce. Oferujemy Państwo tani koszt obsługi. Nasze parkingi to cena już nawet 8zł za dobę! Płatności można dokonać online lub w biurze parkingu. Po dokonaniu rezerwacji przesyłamy Państwu potwierdzenie, które możesz wydrukować lub pokazać obsłudze w formie elektronicznej. Dzięki temu maksymalnie upraszczamy proces obsługi i idziemy z duchem czasu. Po dotarciu na miejsce, nie musisz się martwić odległości, gdyż zapewnimy ci bezpłatny i bezpieczny transfer na samo lotnisko.

Nie martw się zatem o swój samochód i dojazd na lotnisko  – powierz nam swoje auto i ciesz się wyjazdem!

materiał zewnętrzny

Jaką walizkę kabinową możesz zabrać ze sobą do samolotu?

Jaką walizkę kabinową możesz zabrać ze sobą do samolotu?

Podróżowanie z bagażem podręcznym jest szybkie i wygodne – nie musisz być wcześniej na lotnisku i czekać w kolejce na nadanie walizki, a po przylocie na miejsce docelowe możesz od razu ruszyć w dalszą drogę. Trzeba tylko wiedzieć, jakie wymogi musi spełniać kabinówka, aby pozwolono Ci ją wnieść na pokład samolotu.

Jak przygotować się do wycieczki objazdowej? Sprawdzone porady

Jak przygotować się do wycieczki objazdowej? Sprawdzone porady

Wycieczka objazdowa pozwala zwiedzić kilka miejsc w krótkim czasie. W jej trakcie sporo czasu spędza się w ruchu, a hotel odwiedza się jedynie na czas noclegu i śniadania. Z tego względu na wycieczkę objazdową nie powinno się zabierać tych samych rzeczy co na wyjazd all inclusive. Jak przygotować się do wycieczki objazdowej? Co spakować? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?

Bałtyk przed sezonem. Dlaczego warto wybrać się nad morze?

Bałtyk przed sezonem. Dlaczego warto wybrać się nad morze?

Wyjazdy nad Bałtyk cieszą się największym zainteresowaniem w okresie letnim, jednak nad polskie morze warto wybrać się poza sezonem. Jest to czas, w którym można odpocząć z dala od tłumów turystów i hałasu. Koniec zimy to znakomity okres, by podreperować zdrowie, zrelaksować się w ciszy i oderwać się od miejskiego zgiełku. Plaże poza sezonem są puste, a do najważniejszych atrakcji nie ma praktycznie żadnych kolejek. Dlaczego jeszcze warto wybrać się na urlop nad Bałtyk, zanim rozpocznie się lato?

Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot

Przyglądając się liczbom lotów opuszczających polskie lotniska z pewnością można stwierdzić, iż zapaść branży turystycznej wywołana pandemią COVID-19 jest już dawno za nami. Coraz więcej pasażerów decyduje się na wycieczki do najodleglejszych zakątków świata. Czasami jednak nasze plany są pokrzyżowane przez takie komplikacje jak odwołanie czy opóźnienie lotu. Co można zrobić z taką sytuacją? Czy należne jest odszkodowanie?

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo