Jak znaleźć tani parking przy Lotnisku Modlin?

lotniska, podróż - porady

parking lotnisko

Wybierając się na wakacje samolotem, wybierając np. lotnisko Modlin (lotnisko Warszawa Modlin), czasem nie możemy liczyć na profesjonalny dojazd firmy wycieczkowej lub komunikacją. Transport na lotnisko często spędza sen z powiek wielu pasażerów, którzy muszą wybrać własny samochód jako środek podróży na i z lotniska. W takiej sytuacji zazwyczaj szukamy tani parking, który zaoferuje nam niską cenę za postój samochodu na dobę. Dzięki Next Park parking lotniskowy Modlin to opcja dostępna dla każdego kierowcy. Parkin Modlin (czy parking lotnisko Modlin) to opcje dostępu kilku parkingów w pobliżu lotniska w obrębie 5 km. Dzięki Next Park możesz pozostawić swoje auto na w pełni bezpiecznym miejscu jednego z kilku parkingów.

Parkingi lotniskowe

Warszawa Modlin to szczególne miejsce na mapie lotniczej Polski. Wspomagające niejako lotnisko w stolicy, posiada jednak skromniejsze możliwości dojazdu. Z centrum Warszawy bez problemu dojedziemy na Lotnisko Chopina, tymczasem chcąc skorzystać z lotniska Modlin (lotniska Warszawa Modlin) zazwyczaj musimy poruszać się własnym samochodem. Logistyka takiego rozwiązania może wydawać się nam dość kłopotliwa. W końcu nikt z nas przy odlocie czy przylocie z zagranicznych wakacji, nie chce się martwic o to, gdzie pozostawić po przyjeździe na lotnisko, swoje auto. Zazwyczaj też przy samym lotnisku Modlin (lotnisku Warszawa Modlin) nie ma odpowiedniej infrastruktury parkingowej, by po przyjeździe pozostawić pojazd. Jest to jednak błędne założenie.

Zazwyczaj parkingi lotniskowe kojarzą nam się źle, jednak w pobliżu lotniska Modlin możemy skorzystać z kilku opcji parkingu, dzięki Next Park.

Next Park

Next Park to wygodny portal, dzięki któremu wyruszając z podróż z lotniska Modlin, łatwo pozostawisz swój samochód. Każdy parking oferowany na stronie to bezpieczny parking, czynny całą dobę, który charakteryzuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na naszym parkingu zyskują państwo atrakcyjne ceny i ubezpieczenie. Zadowolenie klientów to dla nas podstawa, dlatego nasz obsługa jest fachowa i pomocna. Niewielka odległość do lotniska sprawia, że parking lotnisko modlin to świetne rozwiązanie, gdy musisz zostawić swój samochód. Z każdego wybranego parkingu oferujemy bezpłatny transfer w obie strony na teren lotniska.

Jak zarezerwować

Jeśli wybierasz się na wakacje lub w podróż służbową z lotniska Modlin, możesz skorzystać z naszego prostego i intuicyjnego portalu i dokonać rezerwacji na stronie. Dzięki temu łatwo wybierzesz odpowiednie dla siebie miejsce parkingowe. Podczas rezerwacji parkingu wypełnij dane tj. data przyjazdu, odlot, data powrotu, odbiór itp. Po rezerwacji na wskazany adres mailowy wyślemy ci wskazówki dojazdu i numer telefonu na obsługę parkingu. Dzięki temu, bez problemu dotrzesz na miejsce. Oferujemy Państwo tani koszt obsługi. Nasze parkingi to cena już nawet 8zł za dobę! Płatności można dokonać online lub w biurze parkingu. Po dokonaniu rezerwacji przesyłamy Państwu potwierdzenie, które możesz wydrukować lub pokazać obsłudze w formie elektronicznej. Dzięki temu maksymalnie upraszczamy proces obsługi i idziemy z duchem czasu. Po dotarciu na miejsce, nie musisz się martwić odległości, gdyż zapewnimy ci bezpłatny i bezpieczny transfer na samo lotnisko.

Nie martw się zatem o swój samochód i dojazd na lotnisko  – powierz nam swoje auto i ciesz się wyjazdem!

materiał zewnętrzny

Zagraniczne wakacje jesienią – jak przygotować się do podróży?

Zagraniczne wakacje jesienią – jak przygotować się do podróży?

Gdy lato dobiega końca, wiele popularnych europejskich miast robi się o wiele mniej zatłoczonych. Można swobodnie zwiedzać najciekawsze zabytki, w spokoju odpoczywać nad wciąż ciepłym jeszcze morzem lub spacerować po górskich szczytach, podziwiając zmieniające kolory lasy. Zagraniczne wakacje jesienią będą równie ekscytujące, co letni wypoczynek, a przy tym mniej kosztowne. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, dotyczących przygotowań do takiego wyjazdu. Obejmują one kompletowanie bagażu, planowanie zwiedzania i wybór ubezpieczenia turystycznego.

Wyśmienite smaki Torunia

Wyśmienite smaki Torunia

Kuchnia Toruńska jest ogromnie zróżnicowana pod względem smaku i wyglądu potraw. Nie bez powodu gród Kopernika uznawany jest za kulinarną stolicę Polski. Sprawdź, gdzie można skosztować pysznych lokalnych potraw będąc w Toruniu.

Rejsy wycieczkowe – pomysł na niezapomniane wakacje

Rejsy wycieczkowe – pomysł na niezapomniane wakacje

Pomysłów na spędzenie wakacji jest mnóstwo… Do tej grupy zaliczają się także rejsy wycieczkowe. Zwiedzanie różnych regionów świata z pokładu statku to niezapomniane przeżycie, łączące w sobie wiele aktywności: częste zmiany krajobrazów, bogactwo zwiedzanych miejsc, ciekawe atrakcje na pokładzie. Nic więc dziwnego, że z roku na rok rejsy statkiem cieszą się coraz większą popularnością. Na co zwrócić uwagę, wybierając się w swoją pierwszą wyprawę tego typu? Czego możesz się spodziewać? Jakie zalety wiążą się z rejsami?

Wyjazd do Norwegii – co ze sobą zabrać i jak się przygotować?

Wyjazd do Norwegii – co ze sobą zabrać i jak się przygotować?

Planujesz wyjazd do Norwegii i zastanawiasz się, w jaki sposób się do niego przygotować? To zasadne pytanie, zwłaszcza że kraj fiordów nie należy do Unii Europejskiej. Warto więc wiedzieć, co trzeba ze sobą zabrać i jak zorganizować swoją podróż. Oto najważniejsze informacje.