Jak znaleźć tani parking przy Lotnisku Modlin?

lotniska, podróż - porady

parking lotnisko

Wybierając się na wakacje samolotem, wybierając np. lotnisko Modlin (lotnisko Warszawa Modlin), czasem nie możemy liczyć na profesjonalny dojazd firmy wycieczkowej lub komunikacją. Transport na lotnisko często spędza sen z powiek wielu pasażerów, którzy muszą wybrać własny samochód jako środek podróży na i z lotniska. W takiej sytuacji zazwyczaj szukamy tani parking, który zaoferuje nam niską cenę za postój samochodu na dobę. Dzięki Next Park parking lotniskowy Modlin to opcja dostępna dla każdego kierowcy. Parkin Modlin (czy parking lotnisko Modlin) to opcje dostępu kilku parkingów w pobliżu lotniska w obrębie 5 km. Dzięki Next Park możesz pozostawić swoje auto na w pełni bezpiecznym miejscu jednego z kilku parkingów.

Parkingi lotniskowe

Warszawa Modlin to szczególne miejsce na mapie lotniczej Polski. Wspomagające niejako lotnisko w stolicy, posiada jednak skromniejsze możliwości dojazdu. Z centrum Warszawy bez problemu dojedziemy na Lotnisko Chopina, tymczasem chcąc skorzystać z lotniska Modlin (lotniska Warszawa Modlin) zazwyczaj musimy poruszać się własnym samochodem. Logistyka takiego rozwiązania może wydawać się nam dość kłopotliwa. W końcu nikt z nas przy odlocie czy przylocie z zagranicznych wakacji, nie chce się martwic o to, gdzie pozostawić po przyjeździe na lotnisko, swoje auto. Zazwyczaj też przy samym lotnisku Modlin (lotnisku Warszawa Modlin) nie ma odpowiedniej infrastruktury parkingowej, by po przyjeździe pozostawić pojazd. Jest to jednak błędne założenie.

Zazwyczaj parkingi lotniskowe kojarzą nam się źle, jednak w pobliżu lotniska Modlin możemy skorzystać z kilku opcji parkingu, dzięki Next Park.

Next Park

Next Park to wygodny portal, dzięki któremu wyruszając z podróż z lotniska Modlin, łatwo pozostawisz swój samochód. Każdy parking oferowany na stronie to bezpieczny parking, czynny całą dobę, który charakteryzuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na naszym parkingu zyskują państwo atrakcyjne ceny i ubezpieczenie. Zadowolenie klientów to dla nas podstawa, dlatego nasz obsługa jest fachowa i pomocna. Niewielka odległość do lotniska sprawia, że parking lotnisko modlin to świetne rozwiązanie, gdy musisz zostawić swój samochód. Z każdego wybranego parkingu oferujemy bezpłatny transfer w obie strony na teren lotniska.

Jak zarezerwować

Jeśli wybierasz się na wakacje lub w podróż służbową z lotniska Modlin, możesz skorzystać z naszego prostego i intuicyjnego portalu i dokonać rezerwacji na stronie. Dzięki temu łatwo wybierzesz odpowiednie dla siebie miejsce parkingowe. Podczas rezerwacji parkingu wypełnij dane tj. data przyjazdu, odlot, data powrotu, odbiór itp. Po rezerwacji na wskazany adres mailowy wyślemy ci wskazówki dojazdu i numer telefonu na obsługę parkingu. Dzięki temu, bez problemu dotrzesz na miejsce. Oferujemy Państwo tani koszt obsługi. Nasze parkingi to cena już nawet 8zł za dobę! Płatności można dokonać online lub w biurze parkingu. Po dokonaniu rezerwacji przesyłamy Państwu potwierdzenie, które możesz wydrukować lub pokazać obsłudze w formie elektronicznej. Dzięki temu maksymalnie upraszczamy proces obsługi i idziemy z duchem czasu. Po dotarciu na miejsce, nie musisz się martwić odległości, gdyż zapewnimy ci bezpłatny i bezpieczny transfer na samo lotnisko.

Nie martw się zatem o swój samochód i dojazd na lotnisko  – powierz nam swoje auto i ciesz się wyjazdem!

materiał zewnętrzny

Jak wybrać buty dla dziecka w podróż?

Jak wybrać buty dla dziecka w podróż?

Uważnie wybierasz buty trekkingowe — sprawdzasz podeszwę, materiał, dopasowanie do stopy. A co bierzesz pod uwagę, wybierając buty dla dziecka w podróż? Sprawdź, jakim elementom warto się przyjrzeć.

Zawoja – atrakcje, które warto zobaczyć

Zawoja – atrakcje, które warto zobaczyć

Wyjazd w góry to doskonała okazja do tego, aby spędzić czas w zacisznym miejscu i móc odpocząć w pięknym otoczeniu natury. Jedną z najbardziej znanych miejscowości turystycznych pozwalających bliżej poznać Beskid Żywiecki jest Zawoja. To największa, a zarazem najdłuższa wieś w Polsce (rozciąga się na około 18 km długości), która leży w bardzo malowniczym miejscu – u jej krańców wznosi się Babia Góra. Jakie atrakcje kryje Zawoja? Sprawdź nasz artykuł

Jesienny wypoczynek w górach

Jesienny wypoczynek w górach

Jesień to idealna pora dla osób lubiących górską ciszę i spokój. Mniejsza ilość turystów sprawia, że wyżynne miejscowości, szczególnie niewielkie miasteczka, nabierają wyjątkowego klimatu. Nie zawsze jednak jest kolorowo. Jesienna pogoda bywa kapryśna, tym samym zamyka turystów w kwaterach. Jednak nie powinno nas to zniechęcić do wyjazdu w góry. Są miejsca, które potrafią zachwycić w każdych warunkach, o każdej porze roku. Jednym z nich jest Ustroń.

Gdzie sprawdzą się buty trekkingowe?

Gdzie sprawdzą się buty trekkingowe?

Buty trekkingowe są często nazywane również butami turystycznymi. Nazwa mówi sama za siebie. Jest to obuwie najczęściej stosowane podczas różnego rodzaju podróży. Jakość użytkowania takich butów jest znacznie wyższa niż w przypadku wielu innych modeli ze sklepowych półek, które nie są przystosowane do danych warunków, jakie możemy spotkać w terenie. Podczas niejednej wyprawy buty tego typu zapewnią nam ochronę, która pozwoli nam w pełni cieszyć się danym wypadem.