Jak zorganizować urlop w rytmie slow i eko?

hotele, polskie morze, porady, wczasy

plaża w Łebie

Hotele w Łebie zapraszają na urlop w rytmie slow! Odpocznij od zgiełku, odpocznij od pędu, odpocznij od codzienności. W Łebie, blisko morza i przy plaży możesz się zatrzymać, wziąć głęboki oddech i pobyć tu i teraz. Tylko tyle i aż tyle! Sprawdź, gdzie się zatrzymać i o czym pamiętać, przy organizacji urlopu w rytmie slow oraz eko.

Z artykułu dowiesz się:

 • czego potrzebujesz do odpoczynku w rytmie slow,
 • czy urlop może być eko,
 • który hotel blisko morza w Łebie wybrać.

Hotele w Łebie jako gwarancja urlopu w rytmie slow

Moda na slow nie jest niczym nowym, jednocześnie od lat niezmiennie trudno nam wyobrazić sobie, że można w ten sposób żyć. Zwłaszcza w wielkich miastach każdy dzień pędzi tak, jakby jutra miało nie być. A my razem z tym dniem.

Warto jednak urlop zaplanować tak, by dać sobie szansę na relaks w pełnym zakresie. Dzięki temu:

 • odpoczywasz w bardziej świadomy sposób,
 • czerpiesz energię z otaczającej Cię z każdej strony natury,
 • odpoczywasz aktywnie, ale w zgodzie z potrzebami Twojego ciała.

Urlop w rytmie slow zacznij więc od tego, że zarezerwujesz dla siebie hotel. Łeba ma bogatą bazę noclegową, ale wybierz to miejsce, w którym wszystko będziesz mieć blisko. To pozwoli Ci zapomnieć o jakiejkolwiek logistyce.

Pamiętaj też, że do odpoczynku w rytmie slow, poza przemyślanym noclegiem, potrzebujesz też:

 • bliskości natury – szum drzew i morza oraz naturalna zieleń idealnie koją nerwy i rozluźniają,
 • ciszy i spokoju – warto więc wybrać miejsce z dala od centrum, za to blisko morza,
 • oferty animacyjnej – tak dla Ciebie, jak i dla dzieci, jeśli postanowisz pojechać do Łeby całą rodziną.

Mile widziane także SPA! W końcu nic nie może się równać z porządnym masażem.

Łeba, hotele przy plaży i działanie w stylu eko

Może się wydawać, że urlop w stylu eko nie jest możliwy w hotelu. Na szczęście jest to mit, który obala pewien hotel w Łebie.

Jeśli więc zależy Ci na życiu i byciu w zgodzie ze środowiskiem, upewnij się, że nie tylko wybierzesz transport publiczny w drodze do hotelu przy plaży, ale też, że Twój hotel blisko morza:

 • oszczędza energię oraz wodę,
 • segreguje śmieci,
 • ogranicza zużycie plastiku,
 • rezygnuje z materiałów drukowanych.

Dodatkowe punkty za naturalne kosmetyki w gabinetach SPA oraz nieprzetworzone produkty podawane w restauracji.

Hotele Łeba – najlepsze miejsce do odpoczynku przez cały rok

Czy to wszystko brzmi zbyt pięknie, żeby mogło być prawdziwe? Być może, ale my wiemy, że takie miejsce istnieje. To hotel Saltic Łeba, który dba o dobrostan Twój, Twoich bliskich oraz natury. Z kolei obsługa, dzięki ogromowi swojej życzliwości, niemal jak przewodnik duchowy otwiera Ci kolejne drzwi prowadzące do spokoju.

materiał zewnętrzny

Kapelusz chłopięcy stylowy wariant na letnie dni!

Kapelusz chłopięcy stylowy wariant na letnie dni!

Letnie dni to czas radości, słońca i beztroskich przygód na świeżym powietrzu. Aby zapewnić naszym maluchom odpowiednią ochronę przed promieniami słonecznymi i dodatkowo podkreślić ich styl, warto postawić na niezwykle praktyczny i modny dodatek — kapelusz chłopięcy. W tym artykule odkryjemy, dlaczego kapelusz dla chłopca to must-have każdego małego gentlemana na lato, jakie są najmodniejsze warianty tego dodatku oraz jak nosić go z klasą i swobodą, dzięki poradom dla stylowych mam.

Plażowa etykieta: Jak zestawić strój kąpielowy z dodatkami

Plażowa etykieta: Jak zestawić strój kąpielowy z dodatkami

Moda plażowa jest równie ważna, jak każda inna sfera ubioru, a odpowiednie zestawienie stroju kąpielowego z dodatkami potrafi przemienić plażowy wygląd z przeciętnego w spektakularny. Akcesoria takie jak kapelusze, okulary przeciwsłoneczne czy torby plażowe nie tylko dodają stylu i charakteru, ale także służą ochronie przed słońcem oraz pomagają zachować komfort i funkcjonalność podczas letnich dni spędzonych nad wodą. Dobór odpowiednich dodatków może również podkreślić atuty sylwetki, maskować ewentualne mankamenty i po prostu sprawić, że będziemy się czuć lepiej w swojej skórze.