Komfortowe apartamenty nad morzem idealne dla rodzin z dziećmi

hotele, polskie morze, wczasy

morze

Apartament Grzybowo

Grzybowo to niewielka miejscowość, gdzie z pewnością odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Szeroka, piaszczysta plaża zachęca do korzystania z atrakcji nad morzem, a pobliskie ścieżki rowerowe do aktywnego spędzenia czasu w okolicy. Grzybowo znajduje się w odległości 3 km od Kołobrzegu i 4 km od Dźwirzyna. 

 

Komfortowe apartamenty nad morzem idealne dla rodzin z dziećmi

Podczas wakacji dzieci z pewnością docenią bardziej fajny plac zabaw niż luksusowy apartament. To właśnie na świeżym powietrzu spełniają dużą część dnia. Do dyspozycji gości na terenie ośrodka znajduje się miejsce dla dzieci oraz bezpłatny prywatny parking. Wiemy, że jadąc na wakacje z pociechami zabierają Państwo same potrzebne rzeczy, dlatego dbamy o to, abyście nie musieli daleko ich dźwigać. 

Apartamenty usytuowane są w pobliżu morza, dlatego nie będzie problemu z przeniesieniem niezbędnej wyprawki na plaże. Dzieci kochają morze, a szczególnie zabawy w piasku, błocie i przy brzegu. Takie zabawy potrafią zająć je na wiele godzin. 

Apartament składa się w zależności od wielkości z jednego lub dwóch pokoi oraz łazienki. Każdy zawiera także w pełni wyposażony aneks kuchenny, więc bez problemu przygotujesz posiłek swoim pociechom. Możemy śmiało powiedzieć, że ośrodek jest przyjazdy rodzinie. Więcej szczegółów na: villamare.com.pl

Apartamenty Grzybowo

Wiemy, że podczas wakacji najważniejsza jest wygoda, dlatego nasze apartamenty w Grzybowie są w pełni wyposażone, a na miejscu zapewniamy liczne atrakcje. Do dyspozycji naszych Gości i ich pociech mamy piękny, zadbany ogród, który jest idealnym miejscem do odpoczynku na świeżym powietrzu. W ogrodzie znajduje się także basen z podgrzewaną wodą, bala japońska, plac zabaw dla dzieci oraz domek do grillowania. Pomimo tego, że ogród dostępny jest dla wszystkich gości, każdy apartament położony jest w odpowiedniej odległości, a całość zaprojektowana w ten sposób, aby każdy z gości mógł poczuć intymną atmosferę i odpocząć.

 

Grzybowo Apartamenty 

Słoneczny apartament znajduje się w odległości 700 metrów od plaży. W sezonie letnim jest ona strzeżona, więc całkowicie bezpieczna. Jest ona uważana za jedną z najpiękniejszych w okolicy, a uroku dodają jej nie tylko drobny, mięciutki piasek, ale także otaczające ją z każdej strony przytulne wydmy. Co ciekawe, woda jest tutaj znacznie cieplejsza niż w samym Kołobrzegu, a wszystko dzięki temu, że akwen jest bardziej wcięty w ląd. Latem na plaży powstają liczne rozlewiska, które stanowią nie lada atrakcję dla dzieci uwielbiających budować zamki, które posiadają zbiorniki wodne. 

materiał zewnętrzny

Poznaj zalety korzystania z usług ekologicznego hotelu

Poznaj zalety korzystania z usług ekologicznego hotelu

Obawy o środowisko naturalne są coraz większe, podobnie jak popularność metod przyjaznych dla środowiska. W miarę jak te tematy stają się coraz bardziej widoczne, ludzie we wszystkich sferach muszą poszerzać swoją wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju, szczególnie jeśli chodzi o obiekty, sprzedawców i innych profesjonalistów zajmujących się organizacją imprez. Jednym z takich tematów są przyjazne dla środowiska udogodnienia hotelowe. 

Mechelinki na wakacje 2022? Poznaj atrakcje tej miejscowości

Mechelinki na wakacje 2022? Poznaj atrakcje tej miejscowości

Polskie morze co roku przyciąga swoimi pięknymi plażami tysiące Polaków oraz zagranicznych turystów. Niektórzy każdego lata wybierają się w to samo, dobrze sprawdzone miejsce, a inni szukają czegoś nowego. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, przeczytaj ten artykuł  i dowiedz się jakie uroki możesz odkryć w tej małej wiosce niedaleko Gdyni.

Zimna woda w Bałtyku? Zainwestuj w piankę!

Zimna woda w Bałtyku? Zainwestuj w piankę!

Pewnie każdy z nas zna to uczucie, gdy wchodzisz do Bałtyku, i od przeszywającego zimna, niemal od razu musisz wyjść z wody. Jest wiele dyscyplin wodnych, które można uprawiać w morzu, między innymi windsurfing, surfing, nurkowanie czy pływanie. Niska temperatura morza jednak potrafi skutecznie zniechęcić do wykonywania jakichkolwiek aktywności. Z tego też powodu powstały pianki neoprenowe.

Atrakcje w Gdańsku – Co warto zobaczyć w tym pięknym mieście?

Atrakcje w Gdańsku – Co warto zobaczyć w tym pięknym mieście?

Gdańsk to najstarsze miasto w Polsce, które posiada ponad 1000 – letnią tradycję. Zabytki, ciekawa historia oraz położenie nad Morzem Bałtyckim sprawia, że nie tylko Polacy kierują swoje kroki do tego miasta. To symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz powstania Solidarności.