Komu może się przydać oprogramowanie Teamwork?

artykuły, narzędzia online, praca

TeamworkPraca zespołowa, której celem jest zakończenie projektu, wytworzenie oprogramowania lub przygotowanie jakiegokolwiek produktu gotowego dla klienta to wbrew pozorom ogromne wyzwanie, które utrudnia nowy trend pracy z domu i rozproszenia pracowników po praktycznie całym świecie. Czy mimo to zespół projektowy jest w stanie efektywnie pracować nad swoimi zadaniami? Tak, z pomocą oprogramowania o nazwie Teamwork. Czym dokładnie jest Teamwork? Kto może skorzystać z funkcjonalności tego narzędzia? Jakie korzyści wynikają z wykorzystania Teamwork w swoim zespole?

Czym jest Teamwork?

Zespół projektowy składa się z kilkunastu osób, które pracując zdalnie, mają zupełnie inne obowiązki, realizowane w różnych przedziałach czasowych? Brzmi to, jak niemożliwy do ogarnięcia chaos organizacyjny. Na szczęście są takie narzędzia, które znacznie ułatwiają proces zarządzania projektem, w skład którego wchodzi więcej osób. Mowa tu o Teamwork. Czym dokładnie jest Teamwork? To oprogramowanie, które pozwala zorganizować listy z zadaniami, które przypisywane są do odpowiednich członków zespołu. Każde z zadań może być bardzo szczegółowo opisane i zawierać takie dane jak:

  • opis zadania,
  • data wykonania zadania,
  • ownerów zadania,
  • dodatkowe komentarze czy pliki, które pomogą w zarządzaniu danym zadaniem.

Dzięki łatwej obsłudze i intuicyjnej oprawie graficznej każdy członek zespołu projektowego po uruchomieniu aplikacji webowej Teamwork doskonale wie, jak wygląda sytuacja z jego konkretnym zadaniem i ma pełną informację na temat całościowego wykonania projektu.

Zastosowanie oprogramowania Teamwork

Teamwork to doskonałe narzędzie, które może być szeroko wykorzystane przez każdą organizację, która obecnie pracuje nad jakimś projektem, a cierpi na chaos organizacyjny spowodowany zbyt dużą ilością pracowników i zbyt dużą ilością zadań zawierających się w całym procesie.

Teamwork nadaje się również do ułatwienia komunikacji wewnątrz całego zespołu dzięki funkcjonalności komunikatora. Każdy członek zespołu może z łatwością porozumieć się z innymi, zapytać o status zadania lub poprosić o dodatkowe dokumenty. Dużą zaletą narzędzia jest rozbudowany moduł ze statystykami. Długość zadania, procent wykonania czy średnia ilość osób zaangażowanych w taski to tylko część przydatnych statystyk, które ułatwią zarządzanie całym projektem.

Teamwork to jednak oprogramowanie, które niekoniecznie musi służyć organizacjom. Planujesz stworzenie prezentacji z kilkoma znajomymi na zajęcia? Świetnym pomysłem będzie koordynowanie całego przedsięwzięcia właśnie poprzez Teamwork.

Zalety wynikające z korzystania z Teamwork

Teamwork to narzędzie, dzięki któremu nawet największy projekt nie będzie stanowił już dla nas wyzwania. Proste i intuicyjne narzędzie, które umożliwia wspólne czuwanie nad projektem, rozpisanie zadań poszczególnym członkom zespołu, który spełnia funkcję prostego komunikatora to coś, co przyda się w każdej organizacji bez względu na to, czy wytwarza oprogramowanie, pracuje nad kampanią reklamową dla klienta czy zarządza treściami nas stronę internetową.

Informacje zaczerpnięte z: https://leadership-center.pl/blog/teamwork/

Jak dzięki technologiom ulepszyć miejsce pracy?

Jak dzięki technologiom ulepszyć miejsce pracy?

zorganizowane miejsce pracy to oczywiście będzie o wiele bardziej wydajny pracownik. Dlatego niezależnie od tego, czy pracujemy dla kogoś, czy też na własny rachunek, zawsze powinniśmy zadbać o funkcjonalność takiej przestrzeni. Dzięki temu na pewno szybciej i łatwiej będziemy wykonywać obowiązki zawodowe i będziemy mniej zmęczeni. Kluczową rolę będą tu odgrywać oczywiście nowoczesne technologie cyfrowe, ale nie tylko.

Tworzywa sztuczne w glebie zagrażają zdrowiu i rolnictwu

Tworzywa sztuczne w glebie zagrażają zdrowiu i rolnictwu

Jeśli spojrzymy na to, jak wygląda nasz rynek, to darmowe spiny za rejestrację pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Podobna analogia jest niestety z globalnym ociepleniem, zanieczyszczeniem środowiska, gdzie co chwilę mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym i niebezpiecznym. Ostatnio wiele mówi się o tym, że tworzywa sztuczne w glebie mogą bardzo zagrażać naszemu zdrowiu i dzisiejszemu rolnictwu.

Ciekawostki dotyczące Paysafecard – jako jeden z czynników gry w kasynach online

Ciekawostki dotyczące Paysafecard – jako jeden z czynników gry w kasynach online

W dzisiejszym świecie coraz częściej dokonujemy płatności online. Zakupy przez internet są dużo prostsze i wygodniejsze, co zachęca wiele osób do korzystania z nich. Postępująca komputeryzacja i łatwy dostęp do internetu ułatwiają cały proces oraz pozwalają w ułamku sekundy przelać pieniądze z jednego krańca świata na drugi. W ostatnich latach paysafecard zaczął wyróżniać się na tym polu, jako jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych metod płatności.

Atrakcje dla dzieci w Zakopanem

Atrakcje dla dzieci w Zakopanem

Jadąc na urlop z dziećmi nie sposób nie odczuć, że potrzebują one dużo atrakcji i w możliwie jak najszerszym wyborze. Czasem potrafią spędzić cały dzień w jednym miejscu, a czasem ciągle chcą próbować czegoś nowego. To naturalne i normalne, ale wybierając się na wczasy warto wybrać takie miejsce, w którym faktycznie oferta rozrywek jest szeroka. Zakopane.