Komu może się przydać oprogramowanie Teamwork?

narzędzia online, praca

TeamworkPraca zespołowa, której celem jest zakończenie projektu, wytworzenie oprogramowania lub przygotowanie jakiegokolwiek produktu gotowego dla klienta to wbrew pozorom ogromne wyzwanie, które utrudnia nowy trend pracy z domu i rozproszenia pracowników po praktycznie całym świecie. Czy mimo to zespół projektowy jest w stanie efektywnie pracować nad swoimi zadaniami? Tak, z pomocą oprogramowania o nazwie Teamwork. Czym dokładnie jest Teamwork? Kto może skorzystać z funkcjonalności tego narzędzia? Jakie korzyści wynikają z wykorzystania Teamwork w swoim zespole?

Czym jest Teamwork?

Zespół projektowy składa się z kilkunastu osób, które pracując zdalnie, mają zupełnie inne obowiązki, realizowane w różnych przedziałach czasowych? Brzmi to, jak niemożliwy do ogarnięcia chaos organizacyjny. Na szczęście są takie narzędzia, które znacznie ułatwiają proces zarządzania projektem, w skład którego wchodzi więcej osób. Mowa tu o Teamwork. Czym dokładnie jest Teamwork? To oprogramowanie, które pozwala zorganizować listy z zadaniami, które przypisywane są do odpowiednich członków zespołu. Każde z zadań może być bardzo szczegółowo opisane i zawierać takie dane jak:

  • opis zadania,
  • data wykonania zadania,
  • ownerów zadania,
  • dodatkowe komentarze czy pliki, które pomogą w zarządzaniu danym zadaniem.

Dzięki łatwej obsłudze i intuicyjnej oprawie graficznej każdy członek zespołu projektowego po uruchomieniu aplikacji webowej Teamwork doskonale wie, jak wygląda sytuacja z jego konkretnym zadaniem i ma pełną informację na temat całościowego wykonania projektu.

Zastosowanie oprogramowania Teamwork

Teamwork to doskonałe narzędzie, które może być szeroko wykorzystane przez każdą organizację, która obecnie pracuje nad jakimś projektem, a cierpi na chaos organizacyjny spowodowany zbyt dużą ilością pracowników i zbyt dużą ilością zadań zawierających się w całym procesie.

Teamwork nadaje się również do ułatwienia komunikacji wewnątrz całego zespołu dzięki funkcjonalności komunikatora. Każdy członek zespołu może z łatwością porozumieć się z innymi, zapytać o status zadania lub poprosić o dodatkowe dokumenty. Dużą zaletą narzędzia jest rozbudowany moduł ze statystykami. Długość zadania, procent wykonania czy średnia ilość osób zaangażowanych w taski to tylko część przydatnych statystyk, które ułatwią zarządzanie całym projektem.

Teamwork to jednak oprogramowanie, które niekoniecznie musi służyć organizacjom. Planujesz stworzenie prezentacji z kilkoma znajomymi na zajęcia? Świetnym pomysłem będzie koordynowanie całego przedsięwzięcia właśnie poprzez Teamwork.

Zalety wynikające z korzystania z Teamwork

Teamwork to narzędzie, dzięki któremu nawet największy projekt nie będzie stanowił już dla nas wyzwania. Proste i intuicyjne narzędzie, które umożliwia wspólne czuwanie nad projektem, rozpisanie zadań poszczególnym członkom zespołu, który spełnia funkcję prostego komunikatora to coś, co przyda się w każdej organizacji bez względu na to, czy wytwarza oprogramowanie, pracuje nad kampanią reklamową dla klienta czy zarządza treściami nas stronę internetową.

Informacje zaczerpnięte z: https://leadership-center.pl/blog/teamwork/

Co to jest radar lotów i jak działa? Narzędzie online

Co to jest radar lotów i jak działa? Narzędzie online

Radar lotów służy do śledzenia lotów. Każdy, kto chce sprawdzić konkretny lot lub trasę samolotu uzna to urządzenie za niezwykle przydatne. Można się dowiedzieć konkretnych parametrów i danych samolotów oraz poznać czas lądowania i startu. Radar podkładowy daje możliwość pozyskania informacji o ruchu lotniczym – tu i teraz. To, co najważniejsze, aby sprawdzić sytuację na niebie, niezbędne jest połączenie z internetem, laptopem czy smarftonem i można zacząć śledzić loty na żywo.

Szkolenie wstępne BHP online

Szkolenie wstępne BHP online

Przeprowadzenie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Zatrudnione przez niego osoby muszą przechodzić okresowe kursy BHP, natomiast nowi pracownicy powinni w pierwszej kolejności odbyć szkolenie wstępne. Obecnie jednak, gdy mnóstwo osób wykonuje swoje obowiązki z domu przez internet i zalecane jest dystansowanie społeczne, organizacja takiego kursu może być mocno utrudniona. Czy można zatem przeprowadzić szkolenie wstępne BHP online?