Nauka języków obcych? Tylko u najlepszych

artykuły, Języki obce, nauka, porady

Wybór dodatkowej nauki języka obcego to dziś trudna sprawa – na rynku jest wiele szkół i szeroka oferta organizatorów wyjazdów językowych. Jak zatem zdecydować, który będzie najbardziej odpowiedni? Przede wszystkim warto przeanalizować opinie kursantów oraz doświadczenie danej placówki. Wybierając kursy Atas, można być pewnym, że poznamy naukę języków w zupełnie nowym wydaniu.

Czy dodatkowe kursy są potrzebne?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Tak naprawdę zależy to od konkretnego człowieka – są ludzie, którzy sami potrafią dokształcić, ale nie da się ukryć, że dodatkowe zajęcia językowe są niezwykle cenne. Wybierając ofertę Atas, mamy pewność, że nasze umiejętności wzrosną. Wynika to z faktu, że firma ma wieloletnie doświadczenie – działa na rynku od 1989 roku. Przez ten czas zdążyła zebrać niezbędną praktykę do stworzenia świetnych kursów językowych. Na przestrzeni lat wyrobiła własny profil nauczania oraz materiały dydaktyczne, a przy okazji nawiązała współpracę z najlepszymi szkołami w wielu krajach Europy.

Można uczyć się samemu, ale nigdy nie będzie to tak efektywne jak w przypadku kontaktu z wykwalifikowaną kadrą, która potrafi przekazać wiedzę w nieszablonowy sposób. A tak właśnie jest na kursach Atas. Stawia się tutaj na poszerzanie wiedzy użytkowej, która sprawdzi się w każdej życiowej sytuacji. Dodatkowo obcowanie z językiem na co dzień pozwala szybciej go przyswoić oraz zapoznać się z różnego rodzaju zwrotami, idiomami, skrótami myślowymi, a także osłuchać się z nim, co pozwoli lepiej go zrozumieć.

Należy też pamiętać, że kurs jest poświadczony dyplomem ukończenia, co jest ważne dla wielu pracodawców, którzy oczekują znajomości konkretnego języka na określonym poziomie. Oczywiście, możemy udowodnić swoją wiedzę w trakcie rozmowy, ale może się okazać, że ze względu na brak poświadczenia, w ogóle nie będziemy wzięci pod uwagę. Zatem lepiej skorzystać z opcji dokształcenia się na wybranych kursach.

Najlepsza nauka tylko za granicą

Można skorzystać z opcji stacjonarnej, ale zdecydowanie lepiej uczyć się wybranego języka u źródła – w kraju, gdzie stanowi on język urzędowy. Dlatego warto skorzystać z oferty kursów Atas. Jedziemy do Anglii czy Hiszpanii, korzystamy z wiedzy najlepszych nauczycieli i codziennie weryfikujemy swoją wiedzę w codziennych sytuacjach.

Takie podejście pozwala szybko wychwycić braki, dzięki czemu wiadomo, na czym się skupić na dalszym etapie kształcenia. W ten sposób dużo szybciej nauczymy się nowych zagadnień. Co więcej, nawet jeśli w kontakcie z lokalnymi mieszkańcami nie wszystko zrozumiemy, to wciąż osłuchujemy się z językiem. Łatwiej będzie się go nauczyć i zrozumieć wszelkie zawiłości.

Dlaczego warto mieć własne narty?

Dlaczego warto mieć własne narty?

Uwielbiasz zimowe szaleństwo na stoku? Wyjeżdżasz na ferie wraz z całą rodziną, a może wybierasz się kilka razy do roku na doskonalenie swoich umiejętności, co jest dla Ciebie zastrzykiem dobrych emocji? Dziś podpowiemy Ci, dlaczego warto mieć własne narty, zamiast wypożyczać sprzęt na miejscu. Jest kilka ważnych powodów!

Rodzaje gier planszowych

Rodzaje gier planszowych

Zastanawiasz się, co kupić dziecku pod choinkę? A może szukasz pomysłu na świetną zabawę dla całej rodziny? Wybierz jedną z wielu gier planszowych. Ten artykuł pomoże ci odróżnić poszczególne rodzaje takich gier i wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiednia.

My się zimy nie boimy! Czy słusznie?

My się zimy nie boimy! Czy słusznie?

Złota polska jesień w tym roku przestała być tylko legendarnym zjawiskiem, o którym opowiadają rodzice i dziadkowie – mieliśmy niezwykłą okazję podziwiać ją długo na własne oczy. Wysokie temperatury, słoneczne poranki i popołudnia, rzadkie opady deszczu i mozaiki najpiękniejszych jesiennych barw tworzą naszą, niestety coraz trudniejszą codzienność. Wiemy jednak, że zima czeka za rogiem i wkrótce da o sobie znać. Aby zatem uniknąć zaskoczenia i nie dać się złapać nieprzygotowanym warto pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu, które pozwoli nam przejść przez tę chłodną porę zdrowo i aktywnie.