Niezapomniane atrakcje w hotelu dla dorosłych

Hotel z atrakcjami dla dorosłych dla osoby, która pierwszy raz słyszy o nim, może być zaskakujący. Koncepcja ta niektórym wydaje się co najmniej dziwna, o ile nie podejrzana. Prawda jednak jest bardzo prosta. Hotele dla dorosłych po prostu zapewniają ciszę i spokój osobom wypoczywającym, ponieważ na ich teren nie mają wstępu dzieci.

Dorośli w hotelu grafika

….

Limity wiekowe ustalane są różnie, w zależności od obiektu. W niektórych przebywać mogą młode osoby od 16 roku życia, w niektórych od 18, a w jeszcze innych od 21. Cel natomiast jest jeden — dobrze wypocząć z dala od pociech, czy to swoich, czy obcych. Popyt na hotele tego typu rośnie ze względu na zmieniający się tryb życia współczesnego społeczeństwa.

Hotel z atrakcjami dla dorosłych

Jakie atrakcje w takim hotelu dla dorosłych na nas czekają? W związku z oczywistym nastawieniem tego typu obiektów na osoby starsze główną atrakcją jest szeroko rozbudowana oferta SPA. Nie znajdziemy tam naturalnie żadnych atrakcji dla dzieci. Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, masaże, sauna, basen to coś, z czego można skorzystać, aby móc maksymalnie się zrelaksować i wypocząć.

Gdzie do hotelu dla dorosłych?

Dobrym przykładem jest hotel dla dorosłych Quadrille w Gdyni oferujący wraz z usługami hotelarskimi zabiegi z zakresu kosmetologii high-tech, czyli wykorzystujące zaawansowane rozwiązania, m.in. Vectus (usuwanie włosów), Hydrafacial (oczyszczający i odżywiający zabieg na twarz), Surgen (odbudowa i regeneracja skóry za pomocą mikroigieł emitujących fale radiowe) czy Zaffiro (termolifting promieniowaniem IR).

Ten hotel z atrakcjami dla dorosłych jest równocześnie hotelem tematycznym utrzymanym w konwencji Krainy Czarów. To odniesienie do książki Alicja po drugiej stronie lustra Lewisa Carrolla z drugiej połowy XIX wieku. Może wydawać się to absurdalne, że hotel dla dorosłych korzysta z motywu zaczerpniętego z bajki dla dzieci.

Nic bardziej mylnego, gdyż hotele tematyczne po prostu pomagają jeszcze łatwiej oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o codziennym życiu i prawdziwie wypocząć. Przeniesienie się do świata „po drugiej stronie lustra” nie musi być doświadczeniem, na które mogą pozwolić sobie tylko dzieci.

Dla kogo hotel dla dorosłych?

Hotel z atrakcjami dla dorosłych, do tego jeszcze tematyczny, zawsze celuje w jakąś określoną grupę osób. Aby się w nim świetnie bawić, nie zawsze wystarczy po prostu mieć dowód osobisty. Dla niektórych cisza i spokój, SPA, degustacje kulinarne i klimatyczne koncerty jazzowe mogą okazać się nużące. Inni będą traktować taki obiekt jak typowy hotel, czyli wyłącznie miejsce do spania, które potrzebne jest po to, aby móc zwiedzać okolice.

Dlatego też większość hoteli nie przejmuje się ograniczeniem wiekowym i nie oferuje specjalnych atrakcji. Hotel dedykowany dorosłym to atrakcja sama w sobie. Można spędzić w nim sto procent czasu, jaki przeznaczyliśmy na wypoczynek. To tak jak jedzie się do Disneylandu, aby spędzić czas włącznie w nim, a nie spacerując wokół niego.

Aktualnie posiadamy

+1000 ciekawostek o zwierzętach

 • +73 ciekawostki o psach,
 • +32 ciekawostki o koniach,
 • +31 ciekawostek o pingwinach,
 • +22 ciekawostki o tygrysach
 • i wiele innych zwierzaków...

Paczki wiedzy o zwierzętach strzałka

Halloween

 • Gdzie i kiedy powstało Halloween?
 • Co oznacza słowo Halloween?
 • Dlaczego Kościół rzymskokatolicki potępia Halloween?
 • Czemu Halloween jest 31 października?

Zobacz odpowiedzistrzałka

Google

 • Co oznacza nazwa "Google"?
 • Ile warte jest Google?

Zobacz odpowiedzistrzałka

+22 ciekawostki o tygrysach

 • Gdzie żyją tygrysy?
 • Czym żywią się tygrysy?
 • Ile waży tygrys?

Zobacz odpowiedzistrzałka

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *