Park rozrywki i dinozaurów „Dinolandia” w Inwałdzie – warto go odwiedzić już dziś

ciekawe miejsca, parki rozrywki, rozrywka

Dinolandia w Inwałdzie

Każdy rodzic wie, jak dużym wyzwaniem może być zorganizowanie dla swoich maluchów wolnego czasu, zwłaszcza w okresie wakacji. Warto tutaj z pewnością szukać niebanalnych rozwiązań, które łączą w sobie nieskrępowaną rozrywkę oraz dawkę nowej wiedzy. Dobrą opcją może być tutaj znalezienie takiej atrakcji, jak przykładowo park dinozaurów, w którym będziemy mogli się sporo dowiedzieć na temat tych wymarłych gadów, a także pokonać park linowy, czy też skorzystać z innych atrakcji, znajdujących się na terenie parku tematycznego. Najłatwiej będzie nam dotrzeć do tego typu miejsc za pośrednictwem Internetu – wystarczy tylko dobrze ich poszukać.

Park dinozaurów i rozrywki „Dinolandia” w Inwałdzie – warto odwiedzić to miejsce

Dinozaury od wieków rozpalają wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych na całym świecie. Z pewnością warto więc odnaleźć interesujący park dinozaurów podczas naszych podróży po Polsce. Takie miejsca bez kłopotu będziemy mogli zlokalizować na profesjonalnej stronie internetowej: https://bestplan.travel/, gdzie także znajdziemy ceny oraz wszelkie informacje temat tego czy innego miejsca rozrywki. Jednym z miejsc, które koniecznie powinny odwiedzić rodziny z dziećmi, jest park dinozaurów i rozrywki „Dinolandia” w Inwałdzie. Jest położony w bardzo dogodnej odległości od dwóch dużych miast, czyli Krakowa (50 kilometrów) i Katowic (60 km). Park dinozaurów i rozrywki „Dinolandia” to wspaniały sposób na spędzenie całego dnia w miejscu, w którym będziemy mogli obejrzeć figury oraz szkielety dinozaurów oraz zdobyć sporo wiedzy na ich temat. Wyżej wymieniona strona to także dostęp do setek innych atrakcji oraz potencjalna możliwość zarezerwowania biletów do różnych obiektów, które zamierzamy odwiedzić.

Park linowy, ścianka wspinaczkowa, a może „Jaskinia Tajemnic” w Inwałdzie – park dinozaurów to rozrywka dla całej rodziny

Park dinozaurów i rozrywki „Dinolandia” w Inwałdzie to nie tylko wielkie, kopalne gady, ale także i całe zaplecze, dzięki któremu z powodzeniem wypełnimy sobie całe dzień. Do dyspozycji gości pozostają tu takie propozycje, jak np. plac zabaw, dmuchane zjeżdżalnie, basen kulkowy, restauracja czy też wstęp do „Jaskini Tajemnic”. Oprócz szkieletów czy też figur dinozaurów – kompsognata, niewielkiego wymarłego teropoda, możemy tam także doświadczyć zupełnie innych przyjemności. Dmuchana zjeżdżalnia ustawiona w pobliżu figur prehistorycznych stworzeń, czy też kolejka „Pirat” sprawią, że świetną zabawę podczas korzystania z parku linowego albo placu zabaw zaliczą tutaj zarówno dzieci, jak i rodzice.

materiał zewnętrzny

Gdzie warto pojechać na weekendowy city break w Polsce?

Gdzie warto pojechać na weekendowy city break w Polsce?

Wolny weekend? To doskonała okazja, by wybrać się na krótki wypad do jednego z większych miast w Polsce. Często, planując wyjazdy, poszukujemy dalszych kierunków, zupełnie lekceważąc bogactwo atrakcji turystycznych, jakie do zaproponowania mają nasze rodzime miejsce. Gdzie w Polsce warto wybrać się na city break?