Sprawdź jak przy pomocy RT-Invest zapewnisz sobie pasywny przychód na lata

apartamenty, Cypr, porady

Cypr nieruchomości

Zawirowania w światowej gospodarce sprawiają, że coraz więcej świadomych inwestorów szuka sposobu na wygenerowanie stabilnego i atrakcyjnego pasywnego przychodu na lata. Jednym z rozwiązań pozostaje kupno zagranicznej nieruchomości inwestycyjnej pod kątem wynajmu. Ciekawym wyborem pozostają nieruchomości na Cyprze Północnym, w których zakupie klientów wspiera RT Invest. Sprawdź, jak z pomocą tej firmy zbudować pasywny przychód na lata i dlaczego warto postawić na Cypr Północny.

Dlaczego warto postawić na Cypr Północny?

Na samym początku warto zastanowić się nad tym, dlaczego postawić na Cypr. Nieruchomości w tej lokalizacji cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów z Europy i Azji. Wszystko dlatego, że sezon turystyczny na Cyprze trwa nawet 9 miesięcy, a piękna pogoda i smaczne jedzenie przyciągają turystów z całego świata. Dodatkowym atutem Cypru jest to, że w ostatnich latach tanie linie lotnicze uruchomiły bezpośrednie loty z Polski do Larnaki, skąd z powodzeniem można dojechać do wybranej destynacji na Cyprze Północnym. Obecnie infrastruktura rozrywkowa na Cyprze jest bardzo rozbudowana, a Wyspa Afrodyty wciąż pozostaje miejscem tańszym do życia lub spędzania wakacji, w porównaniu z innymi popularnymi kierunkami w basenie Morza Śródziemnego. 

Z punktu widzenia każdego inwestora dodatkowym atutem jest korzystne prawo podatkowe na Cyprze Północnym. W tym zakresie możesz liczyć na wsparcie RT Invest i współpracujących z firmą biur podatkowych na wyspie. 

Na jaką stopę zwrotu z inwestycji możesz liczyć?

Oczywiście przy budowaniu przychodu pasywnego bardzo ważna jest stopa zwrotu. Nie ma sensu inwestować w projekty, które zwrócą się w perspektywie kilkudziesięciu lat. Przy obecnej dynamice zmian rynkowych, to zbyt długi czas, aby można było realnie planować. Na szczęście nieruchomości inwestycyjne na Cyprze Północnym zwracają się zdecydowanie szybciej. Odpowiednio wybrany i zarządzany obiekt może zwracać się na poziomie około 10% rocznie, gdy pod uwagę weźmiemy przeznaczenie nieruchomości pod wynajem wakacyjny. Warto również zwrócić uwagę na to, że nieruchomość już po odbiorze od dewelopera może zyskać nawet do 30% na swojej wartości. To wszystko przekłada się na to, że zwrot z inwestycji można osiągnąć już w przedziale 8-10 lat. W tym czasie wygenerujesz przychód pasywny na poziomie kilkuset tysięcy złotych lub więcej. Po okresie zwrotu, nieruchomość będzie na siebie już tylko zarabiała. 

Jak w całym procesie pomoże Ci zespół RT Invest?

Ideą powstania RT Invest jest pomaganie inwestorom z Polski w zakupie nieruchomości na Cyprze Północnym w celach inwestycyjnych lub na własny użytek. Jako renomowana agencja nieruchomości na Cyprze firma oferuje klientom atrakcyjny pakiet inwestycyjny i oferty wprost od deweloperów. Przedstawiciele RT Invest zbudowali sieć relacji biznesowych z najważniejszymi deweloperami na Cyprze Północnym, dzięki czemu klientom mogą zaoferować prawdziwe perełki w atrakcyjnych cenach. Firma RT Invest to oficjalny przedstawiciel deweloperów cypryjskich na Polskę. Celem firmy jest bezpłatne wsparcie klientów w całym procesie zakupu, monitorowania postępów w budowie oraz odbioru mieszkania. Dla klientów przygotowano atrakcyjne plany płatności z oprocentowaniem 0%, co jest dodatkowym atutem. Eksperci wesprą Cię w całym procesie i sprawimy, że inwestycja w nieruchomość na Cyprze będzie trafionym wyborem. 

apartamenty na Cyprze

Zapoznaj się z pakietem inwestycyjnym przygotowanym przez RT Invest

Zachęcamy do zapoznania się z całym pakietem inwestycyjnym przygotowanym przez RT Invest. Biuro oferuje tylko nowe apartamenty i domy w luksusowych resortach Cypru Północnego. RT Invest pomaga w dokonaniu zakupu i przeprocesowaniu wszystkich formalności. Ponadto oferuje klientom zarządzanie najmem za pomocą naszej firmy oraz obsługę posprzedażową. Dzięki temu jeszcze skrócisz czas zwrotu z inwestycji i nie będziesz musiał we własnym imieniu zarządzać nieruchomością. O nią zadba zespół profesjonalistów z RT Invest. 

Biuro nieruchomości na Cyprze RT Invest współpracuje bezpośrednio z biurami sprzedaży deweloperów i oferuje tylko starannie wyselekcjonowane i sprawdzone obiekty inwestycyjne. Zapraszamy do kontaktu z zespołem RT Invest w celu poznania szczegółów ewentualnej współpracy. 

materiał zewnętrzny

Kapelusz chłopięcy stylowy wariant na letnie dni!

Kapelusz chłopięcy stylowy wariant na letnie dni!

Letnie dni to czas radości, słońca i beztroskich przygód na świeżym powietrzu. Aby zapewnić naszym maluchom odpowiednią ochronę przed promieniami słonecznymi i dodatkowo podkreślić ich styl, warto postawić na niezwykle praktyczny i modny dodatek — kapelusz chłopięcy. W tym artykule odkryjemy, dlaczego kapelusz dla chłopca to must-have każdego małego gentlemana na lato, jakie są najmodniejsze warianty tego dodatku oraz jak nosić go z klasą i swobodą, dzięki poradom dla stylowych mam.

Plażowa etykieta: Jak zestawić strój kąpielowy z dodatkami

Plażowa etykieta: Jak zestawić strój kąpielowy z dodatkami

Moda plażowa jest równie ważna, jak każda inna sfera ubioru, a odpowiednie zestawienie stroju kąpielowego z dodatkami potrafi przemienić plażowy wygląd z przeciętnego w spektakularny. Akcesoria takie jak kapelusze, okulary przeciwsłoneczne czy torby plażowe nie tylko dodają stylu i charakteru, ale także służą ochronie przed słońcem oraz pomagają zachować komfort i funkcjonalność podczas letnich dni spędzonych nad wodą. Dobór odpowiednich dodatków może również podkreślić atuty sylwetki, maskować ewentualne mankamenty i po prostu sprawić, że będziemy się czuć lepiej w swojej skórze.

Gotowanie z użyciem multicookera – ciekawe porady i triki

Gotowanie z użyciem multicookera – ciekawe porady i triki

Multicooker to idealne urządzenie właściwie dla każdego – sprawdza się w małych i większych kuchniach. W mniejszych pomieszczeniach nie zabiera miejsca, zastępując kilka urządzeń, niezbędnych w kuchni. Wyposażony w intuicyjny wyświetlacz multicooker wprowadzi Cię w świat kuchni, jakiego jeszcze nie znasz.