Sprzedaż nieruchomości własnych – na czym polega?

Jedną z propozycji firmy KRUK jest sprzedaż nieruchomości własnych – są to obiekty, których spółka jest właścicielem. Ich ceny są atrakcyjne i pozwalają kupić mieszkanie, dom czy działkę taniej niż na rynku komercyjnym. Sprawdź, na czym polega taka transakcja i jakie są jej zalety!
Z tego artykułu dowiesz się:
● czym są nieruchomości własne,
● jak dokonać ich zakupu,
● dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania.
Nieruchomości własne… Czyli co?
Są to obiekty zakupione przez firmę KRUK podczas licytacji komorniczej na mocy prawomocnego postanowienia o przysądzeniu. Sprawdź najnowsze oferty zakupu nieruchomości własnych i wybierz spośród nich propozycję dla siebie!
Nieruchomości własne to nie tylko domy i mieszkania, lecz także działki, lokale usługowe i handlowe, kompleksy wypoczynkowe oraz hale produkcyjne i magazyny!
Jak kupić nieruchomość własną?
Wystarczy przejrzeć dostępne ogłoszenia, sprawdzić nieruchomości własne przeznaczone na sprzedaż i wybrać spośród nich najbardziej interesujące. Przy każdej ofercie znajdziesz dane osoby odpowiedzialnej za kontakt – zadzwoń i umów się na oglądanie! Jeśli podejmiesz decyzję o zakupie, pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności i ograniczymy je do minimum.
Sprzedaż nieruchomości własnych – dlaczego warto?
To rozwiązanie bezpieczne i wygodne, ponieważ:
● sprzedaż nieruchomości własnych dotyczy wyłącznie obiektów z uregulowaną sytuacją prawną – prawo własności jest ustalone, a Ty – jako nowy właściciel – nie musisz martwić się o ewentualne roszczenia osób trzecich,
● są to nieruchomości wolne od zadłużeń, z czystą księgą wieczystą – ich hipoteka nie jest obciążona, więc żaden wierzyciel nie zastuka do Twoich drzwi z żądaniem spłaty,
● zakup zwolniony jest z dodatkowych kosztów, takich jak prowizja – odbywa się bez pośredników.
Spółka dysponuje kompletem niezbędnych dokumentów dotyczących nieruchomości i są one w pełni przygotowane do sprzedaży.
Artykuł sponsorowany
26 ciekawostek o gospodarce i finansach Włoch
Zbiór informacji i ciekawostek o finansach Włoszech (wysokość podatków, poziom inflacji, dług zagraniczny i wewnętrzny, PKB, rezerwy złota). Czy wiecie, że… We Włoszech jest najstarszy na świecie bank, który wciąż działa. Monte dei Paschi di Siena został założony w 1472 roku
20 ciekawostek o społeczeństwie Salwadoru
Zbiór informacji i ciekawostek o społeczeństwie Salwadoru (wielkość populacji, gęstość zaludnienia itd.).
16 ciekawostek o armii Salwadoru
Armia Salwadoru, znana jako Fuerza Armada de El Salvador (FAES), jest jedną z najmniejszych w Ameryce Łacińskiej, liczącą około 25 tysięcy żołnierzy. Mimo niewielkich rozmiarów, odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa w kraju, który przez lata zmagał się z przemocą gangów i niestabilnością polityczną. Zbiór informacji i ciekawostek o armii Salwadoru (sprzęt wojskowy, ilość żołnierzy itd.).
10 ciekawostek o sporcie na Jamajce
Zbiór informacji i ciekawostek o sportach na Jamajce (popularne sporty, drużyny, największe sukcesy itd.). Czy wiecie, że… Jamajka jest znana z lekkoatletyki, zwłaszcza biegów sprinterskich. Wyspa wydała wielu mistrzów olimpijskich, w tym Usaina Bolta, najszybszego człowieka w historii.
28 ciekawostek o historii Meksyku
Pierwsze zaawansowane cywilizacje na terenie dzisiejszego Meksyku powstały kilka tysięcy lat temu. Olmekowie, żyjący około 2000–400 roku p.n.e., stworzyli wielkie kamienne głowy, które do dziś budzą podziw archeologów (np. w San Lorenzo Tenochtitlán). Zbiór informacji i ciekawostek o historii Meksyku (uzyskanie niepodległości, najważniejsze bitwy i wydarzenia).
20 ciekawostek o społeczeństwie Senegalu
Zbiór informacji i ciekawostek o społeczeństwie Senegalu (wielkość populacji, gęstość zaludnienia itd.).