Termy Bukovina – bogata oferta SPA&Wellness

Polska, polskie góry, zdrowie

Termy Bukovina

Podhale o każdej porze roku kusi wieloma atrakcjami, które związane są głównie z odpoczynkiem. Jednakże serce polskich gór ma do zaoferowania o wiele więcej. Warto zdecydować się na urlop w tej części kraju, gdyż pozwoli to na oderwanie się od codzienności i zrelaksowanie w renomowanym ośrodku SPA Bukovina. Należy również wspomnieć o dodatkowych atrakcjach, które można odnaleźć w pobliżu. Wyśmienita kuchnia, ośnieżone nowoczesne stoki oraz cenna lekcja historii – odkryj Podhale na nowo!

Wellness&SPA – wysoko wykwalifikowana kadra 

Zabiegi SPA wpływają pozytywnie nie tylko na kondycję skóry, ale również pozwalają się odprężyć i nabrać energii. Lecznicze wody realnie oddziałują na stan zdrowia, natomiast bogata oferta zabiegów beauty umożliwia maksymalny relaks w sercu polskich gór. Pracownicy Term Bukovina zorientowani są szczególnie na indywidualne preferencje klienta. Obiekt może pochwalić się wysokim standardem oferowanych usług. Niebagatelne znaczenie mają również wykorzystywane kosmetyki renomowanych marek. Dzięki nim cykl zabiegów będzie przeprowadzony na najwyższym poziomie. 

Obudź zmysły nie tylko w SPA – Co ma do zaoferowania Podhale?

Pobyt w górach nie musi, a nawet nie powinien się ograniczać wyłącznie do przebywania w jednym obiekcie. Teren Podhala ma do zaoferowania wiele rarytasów. Oprócz oszałamiających widoków i wielu malowniczych tras górskich, warto również zdecydować się na lekcję historii, bądź niepowtarzalną degustację dań kuchni polskich gór. 

Tradycyjna kuchnia regionalna 

Każdy z pewnością kojarzy najpopularniejsze dania kuchni góralskiej. Jednakże często przepisy ulegają modyfikacjom ze względu na dopasowanie do turysty masowego. Na terenie Bukowiny Tatrzańskiej i w okolicach Zakopanego, wciąż można odnaleźć wiele rodzinnych restauracji, które serwują autentyczne dania z najwyższej jakości składników. Rodzine karczmy nierzadko wykonują cały szereg prac, aby zapewnić jak najlepszy smak dla swoich gości. W mniej obleganych częściach popularnych szlaków turystycznych odnaleźć można restauracje oferujące również domowej roboty wyroby – żurawinę, kapustę kiszoną na kwaśnicę, bądź soki malinowe. Niepowtarzalny smak gór został zamknięty w słoiczku, który można zabrać ze sobą do domu lub podarować najbliższym jako pamiątkę. 

Daj się porwać zabawie na stoku 

Bukowina Tatrzańska obfituje również w profesjonalne stoki narciarskie. Nowoczesna infrastruktura powoduje, że coraz więcej zwolenników zagranicznych wyjazdów na narty, decyduje się na wybór rodzimych stoków. Nawet w sezonie, obiekty są na bieżąco konserwowane przez profesjonalistów. Sprawia to, że stoki zlokalizowane w rejonie Podhala mogą pochwalić się europejskim standardem. Warto uzupełnić urlop o wypad na narty, bądź snowboard. 

Zagroda Sołtysów – lekcja historii na urlopie

Będąc na Podhalu, warto również zapoznać się z ciekawą historią regionu. Szybką, acz intensywną lekcję zagwarantuje obiekt zwany Zagrodą Sołtysów. Świetnie zachowane budynki mieszkalne umożliwiają zaznajomienie się nie tylko z tradycyjną architekturą górską, ale również pozwolą uświadomić sobie jak przed laty wyglądało życie codzienne we wsiach zlokalizowanych wokół Zakopanego. Obiekt stanowi ciekawy przedmiot komparatystyki dla innych wsi i skansenów polskich, gdyż życie na terenie wysokogórskim nie było identyczne jak zamieszkiwanie wioski w innych częściach kraju. Duże piętno na wyglądzie wsi i stylu życia górali wywarł okres zaborów. Zwiedzanie Zagrody będzie ciekawym doświadczeniem dydaktycznym dla całej rodziny. 

Podhale słynie ze swojego bogactwa naturalnego. Dobroczynne właściwości natury i górskiego powietrza starają się wykorzystać właściciele SPA Termy Bukovina. Pobyt w tym wyjątkowym miejscu spowoduje skuteczny zastrzyk energii. Relaks w okolicznościach oszałamiającej natury nabierze zupełnie nowej jakości. Zróżnicowana oferta zabiegów zorientowana jest na indywidualne preferencje gości. Eksperci dopasują zabieg i jego efekty do oczekiwań i potrzeb danej osoby. Wszystkie produkty wykorzystywane do zabiegów są renomowane przez profesjonalne firmy kosmetyczne. SPA może się również pochwalić nowoczesnym sprzętem. Podhale zachęca również wieloma innymi atrakcjami. Będąc w regionie należy skosztować unikalnej domowej kuchni góralskiej. Tradycyjne receptury można zabrać ze sobą w formie naturalnych przetworów. Podhale  jest przestrzenią dla każdego – zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i zakochanych par. To również doskonały wybór dla osób chcących zakosztować indywidualnego relaksu wśród gór.