Wózek wielofunkcyjny z nowoczesnymi technologiami

dzieci, porady

wózek wielofunkcyjny

Wraz z rozwojem techniki i nauki, rozwijają się także branże i firmy, czerpiąc pomysły z nowinek technicznych. W związku z tym na obecnym rynku sprzedaży pojawia się wiele atrakcyjnych nowości, które przyciągają zainteresowane spojrzenia.

Obecny rynek sprzedaży wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i właściwie spełnia je wszystkie. Dzisiaj każdy może dostać to czego szuka, a wytrwałość ta prowadzi do celu. Kiedy dziecko pojawia się na świecie, współcześni rodzice są wręcz zalewani informacjami, co noworodek potrzebuje, a czego nie.

Nawet bardzo wymagający rodzice mogę znaleźć coś, czego od dawna poszukują, na przykład nowoczesnego, rozwiniętego techniczne wielofunkcyjnego wózka.

Wózek Bebetto Flavio to wysoko rozwinięta propozycja funkcjonalnego wózka wielofunkcyjnego już dla noworodka. Niezwykłość tego wózka polega na tym, że w przeciwieństwie do innych wózków posiada składaną gondolę, którą łatwo jej przechowywać gdziekolwiek się chce.

Dodatkowym atutem gondoli jest jej waga, ponieważ waży tylko 2.9 kg, a o lekkości gondoli decyduje również to z jakich materiałów została wykonana gondola. Do jej produkcji użyto bardzo miękkiego materiału EPP, który co ważne nadaje się do recyklingu. Zaletą od strony technicznej wózka jest możliwość umieszczenia gondoli na dwóch poziomach wyższym i niższym dla każdego, kto prowadzi wózek-wyższego i niższego.

Bebetto Flavio posiada wąskie, mocne koła „Flexy wheels”, dopasowujące się do kształtu nawierzchni. Koła te łatwo nie ulegają zniekształceniom, radzą sobie na każdym typie drogi, mają także wspomaganie w postaci doskonałej amortyzacji. Amortyzacja znajduje się na tylnych kołach, w łatwy sposób można wyregulować amortyzację i dopasować ją do z trybu miękkiego na twardy.

W wózku Bebetto Flavio w płynny sposób można przejść z gondoli do spacerówki, co maluchowi z pewnością przyjdzie do gustu. Możliwe jest przepięcie siedziska do jazdy przodem lub tyłem.

Oparcie wózka jak w innych modelach jest regulowane, można pociechę położyć w pozycji leżącej podczas spacerku. Bebetto Flavio, to nowoczesna technologicznie propozycja wózka wielofunkcyjnego, dla rodziców poszukujących coś wygodnego, a zarazem nowoczesnego.

materiał zewnętrzny

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Wspólny rodzinny wyjazd z pociechami wspaniale prezentuje się na kartach powieści i zdjęciach. Nie zawsze rzeczywistość maluje się tak różowo. Aby do maksimum wpłynąć na to, na co można wpływać i do minimum ograniczyć stres, jaki daje się przewidzieć przygotowaliśmy kilka wskazówek dla podróżnych.

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Papugi to aktywne ptaki, dlatego decydując się na zakup takiego pupila, koniecznie trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki. Oprócz przestronnej klatki warto zadbać także o atrakcyjne dla ptaka zabawki, dzięki którym będzie mógł harmonijnie się rozwijać i miło spędzać czas. Huśtawka dla papug jest jednym z obowiązkowych elementów pojawiających się w klatce, który umożliwia zabawę i stymulację umysłową ptaka.

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plener ślubny w Tatrach to wyjątkowa okazja, aby połączyć możliwość wykonania sesji ślubnej ze zwiedzaniem polskich gór. Wybór Tatr jako miejsca na ślubną sesję zdjęciową to decyzja, dzięki której zyskacie nie tylko dostęp do malowniczego tła sesyjnego, ale również niezapomniane wrażenia, które z pewnością zapamiętacie na długo. Majestatyczne szczyty, krystalicznie czyste jeziora i bujna zieleń tatrzańskich dolin, tworzą scenerię, która dodaje przedsięwzięciu wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym w Tatrach? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo