Wózek wielofunkcyjny z nowoczesnymi technologiami

dzieci, porady

wózek wielofunkcyjny

Wraz z rozwojem techniki i nauki, rozwijają się także branże i firmy, czerpiąc pomysły z nowinek technicznych. W związku z tym na obecnym rynku sprzedaży pojawia się wiele atrakcyjnych nowości, które przyciągają zainteresowane spojrzenia.

Obecny rynek sprzedaży wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i właściwie spełnia je wszystkie. Dzisiaj każdy może dostać to czego szuka, a wytrwałość ta prowadzi do celu. Kiedy dziecko pojawia się na świecie, współcześni rodzice są wręcz zalewani informacjami, co noworodek potrzebuje, a czego nie.

Nawet bardzo wymagający rodzice mogę znaleźć coś, czego od dawna poszukują, na przykład nowoczesnego, rozwiniętego techniczne wielofunkcyjnego wózka.

Wózek Bebetto Flavio to wysoko rozwinięta propozycja funkcjonalnego wózka wielofunkcyjnego już dla noworodka. Niezwykłość tego wózka polega na tym, że w przeciwieństwie do innych wózków posiada składaną gondolę, którą łatwo jej przechowywać gdziekolwiek się chce.

Dodatkowym atutem gondoli jest jej waga, ponieważ waży tylko 2.9 kg, a o lekkości gondoli decyduje również to z jakich materiałów została wykonana gondola. Do jej produkcji użyto bardzo miękkiego materiału EPP, który co ważne nadaje się do recyklingu. Zaletą od strony technicznej wózka jest możliwość umieszczenia gondoli na dwóch poziomach wyższym i niższym dla każdego, kto prowadzi wózek-wyższego i niższego.

Bebetto Flavio posiada wąskie, mocne koła „Flexy wheels”, dopasowujące się do kształtu nawierzchni. Koła te łatwo nie ulegają zniekształceniom, radzą sobie na każdym typie drogi, mają także wspomaganie w postaci doskonałej amortyzacji. Amortyzacja znajduje się na tylnych kołach, w łatwy sposób można wyregulować amortyzację i dopasować ją do z trybu miękkiego na twardy.

W wózku Bebetto Flavio w płynny sposób można przejść z gondoli do spacerówki, co maluchowi z pewnością przyjdzie do gustu. Możliwe jest przepięcie siedziska do jazdy przodem lub tyłem.

Oparcie wózka jak w innych modelach jest regulowane, można pociechę położyć w pozycji leżącej podczas spacerku. Bebetto Flavio, to nowoczesna technologicznie propozycja wózka wielofunkcyjnego, dla rodziców poszukujących coś wygodnego, a zarazem nowoczesnego.

materiał zewnętrzny

Średnie walizki podróżne – warto je mieć, by podróżować komfortowo

Średnie walizki podróżne – warto je mieć, by podróżować komfortowo

Coraz częściej ludzie na całym świecie, w tym także i w Polsce, podróżują dalej i dalej. Prym wiedzie tutaj transport lotniczy oraz kolejowy, choć wiele osób lubi korzystać z własnych samochodów albo przewozów autokarowych. Warto tutaj z pewnością zainwestować w dobrej jakości torby podróżne np. walizki średniej wielkości.

Pasta do butów − jaką wybrać i jak jej używać?

Pasta do butów − jaką wybrać i jak jej używać?

Najbardziej tradycyjnym, najpopularniejszym i kluczowym preparatem do pielęgnacji obuwia jest pasta do butów. W szczególności, jeśli chodzi o buty ze skóry naturalnej, obuwie eleganckie, tzw. wizytowe. Na gładkiej, błyszczącej powierzchni skóry widać każde zabrudzenie, zmatowienie i zadrapanie, więc niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja, by wybrane buty stanowiły wartościowe uzupełnienie stylizacji na wyjście do teatru, szkolną uroczystość czy jubileuszową galę w pracy.