Chcesz wynająć kampera? Koniecznie sprawdź, jaka procedura Cię czeka!

podróż - porady, Rekreacja, wypożyczalnie

podróż kamperem

Marzysz o wyjątkowym urlopie? Postaw na wyjątkowy środek transportu! Kamper, bo o nim mowa, gwarantuje nie tylko pełną swobodę podróżowania, ale przede wszystkim – niezapomniane wspomnienia! Poznaj ofertę, jaką proponuje wypożyczalnia kamperów i sprawdź, jaką procedurę musisz przejść, zanim wsiądziesz za kierownicę. Szybko przekonasz się, że realizacja marzeń nie musi być trudna.

Podstawowe wymagania – bez tego nie pojedziesz!

Niestety – sama chęć przeżycia przygody nie wystarczy. By usiąść za kierownicą wypożyczonego kampera, musisz nie tylko spełnić określone wymagania, ale także – zobowiązać się do przestrzegania określonych zasad. Co musisz wiedzieć, zanim procedura związania z wynajmem samochodu ruszy?

– Decydując się na wypożyczenie pojazdu, pamiętaj, że jeden kierowca to za mało. Co więcej – każdy z kierujących musi mieć ukończone 26 lat i od minimum trzech posiadać prawo jazdy kategorii B;

– Kamperem najczęściej nie można przewozić zwierząt. Jeśli planowałeś zabrać czworonoga, najprawdopodobniej będziesz musiał zmienić plany. Dzięki takim restrykcjom wnętrze samochodu pozostanie komfortowe i estetyczne przez długi czas, a pojazd posłuży kolejnym podróżnikom.

– Warto zdać sobie sprawę z tego, że kamper staje się Twoim mobilnym domem na co najmniej kilka dni. Należy o niego odpowiednio dbać. Musisz stosować się do wymagań określonych przez wypożyczalnię kamperów. Najczęściej chodzi o specjalistyczną chemię.

kamper na wynajem

Jak wygląda procedura wypożyczenia kampera?

Wypożyczalnia kamperów Kamperownik to miejsce w sieci, w którym nie tylko wybierzesz, ale również zarezerwujesz wymarzony pojazd. Jakie kroki musisz podjąć, by usiąść za kierownicą i rozpocząć urlop?

1. Zacznij od skontaktowania się z wypożyczalnią. Możesz uzupełnić dedykowany formularz kontaktowy, zadzwonić albo wysłać maila. Poznasz wówczas dostępne terminy i sprawdzisz, czy Twoje wakacyjne plany są możliwe do zrealizowania.

2. Potwierdź rezerwację najszybciej, jak to możliwe. Pamiętaj, że po dokonaniu potwierdzenia jesteś zobowiązany do uiszczenia opłaty rezerwacyjnej. Masz na to trzy dni. Kwota, jaką musisz wpłacić, jest równa wysokości 30% całości ceny.

3. Pamiętaj o terminach! Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej siedem dni przed odebraniem samochodu. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wpłaty należności w dni zgłoszenia się po pojazd.

4. Nie zapomnij o kaucji. W wypożyczalni Kamperownik wynosi ona 5000 zł i jest wpłacana przed odbiorem samochodu.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne

Wakacje w mieście nie muszą być nudne

Z reguły ciężko jest spędzić całe dwa miesiące przerwy od zajęć szkolnych poza miejscem zamieszkania. Dzieci mieszkające w dużych ośrodkach miejskich nie muszą jednak przez resztę dni narzekać na brak interesujących zajęć. Szansą na ciekawe spędzenie wolnych dni od szkoły są półkolonie. Które z organizowanych w Poznaniu zajęć zasługują na szczególną uwagę?

Kolonie dla młodego artysty – letnie propozycje

Kolonie dla młodego artysty – letnie propozycje

Pierwsze promienie słońca skłaniają do rozmyślania o nadchodzących wakacjach. Ponieważ ostatnie miesiące są trudne dla wszystkich, w tym dla młodzieży uczącej się w trybie zdalnym, warto zaplanować coś specjalnego.

Na stepach Mongolii

Na stepach Mongolii

Autentyczność, przyjaźni ludzie, zmieniające kolory stepy, nowoczesne budynki kontrastujące ze stawianymi obok jurtami. Mongolia, czyli starożytne imperium Czyngis-chana to kraina wyjątkowych krajobrazów, wygasłych wulkanów, wydm, jezior i rzek.