Chcesz wynająć kampera? Koniecznie sprawdź, jaka procedura Cię czeka!

podróż - porady, Rekreacja, wypożyczalnie

podróż kamperem

Marzysz o wyjątkowym urlopie? Postaw na wyjątkowy środek transportu! Kamper, bo o nim mowa, gwarantuje nie tylko pełną swobodę podróżowania, ale przede wszystkim – niezapomniane wspomnienia! Poznaj ofertę, jaką proponuje wypożyczalnia kamperów i sprawdź, jaką procedurę musisz przejść, zanim wsiądziesz za kierownicę. Szybko przekonasz się, że realizacja marzeń nie musi być trudna.

Podstawowe wymagania – bez tego nie pojedziesz!

Niestety – sama chęć przeżycia przygody nie wystarczy. By usiąść za kierownicą wypożyczonego kampera, musisz nie tylko spełnić określone wymagania, ale także – zobowiązać się do przestrzegania określonych zasad. Co musisz wiedzieć, zanim procedura związania z wynajmem samochodu ruszy?

– Decydując się na wypożyczenie pojazdu, pamiętaj, że jeden kierowca to za mało. Co więcej – każdy z kierujących musi mieć ukończone 26 lat i od minimum trzech posiadać prawo jazdy kategorii B;

– Kamperem najczęściej nie można przewozić zwierząt. Jeśli planowałeś zabrać czworonoga, najprawdopodobniej będziesz musiał zmienić plany. Dzięki takim restrykcjom wnętrze samochodu pozostanie komfortowe i estetyczne przez długi czas, a pojazd posłuży kolejnym podróżnikom.

– Warto zdać sobie sprawę z tego, że kamper staje się Twoim mobilnym domem na co najmniej kilka dni. Należy o niego odpowiednio dbać. Musisz stosować się do wymagań określonych przez wypożyczalnię kamperów. Najczęściej chodzi o specjalistyczną chemię.

kamper na wynajem

Jak wygląda procedura wypożyczenia kampera?

Wypożyczalnia kamperów Kamperownik to miejsce w sieci, w którym nie tylko wybierzesz, ale również zarezerwujesz wymarzony pojazd. Jakie kroki musisz podjąć, by usiąść za kierownicą i rozpocząć urlop?

1. Zacznij od skontaktowania się z wypożyczalnią. Możesz uzupełnić dedykowany formularz kontaktowy, zadzwonić albo wysłać maila. Poznasz wówczas dostępne terminy i sprawdzisz, czy Twoje wakacyjne plany są możliwe do zrealizowania.

2. Potwierdź rezerwację najszybciej, jak to możliwe. Pamiętaj, że po dokonaniu potwierdzenia jesteś zobowiązany do uiszczenia opłaty rezerwacyjnej. Masz na to trzy dni. Kwota, jaką musisz wpłacić, jest równa wysokości 30% całości ceny.

3. Pamiętaj o terminach! Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej siedem dni przed odebraniem samochodu. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wpłaty należności w dni zgłoszenia się po pojazd.

4. Nie zapomnij o kaucji. W wypożyczalni Kamperownik wynosi ona 5000 zł i jest wpłacana przed odbiorem samochodu.

Jak sprawdzić pogodę planując urlop?

Jak sprawdzić pogodę planując urlop?

Planując urlop w Polsce lub Europie często zastanawiamy się jaka będzie pogoda. Wielu z nas korzysta z prognoz pogody w telewizji. W poniższym artykule znajdziecie opis narzędzia, które pozwala na sprawdzanie pogody w czasie rzeczywistym.

Najciekawsze atrakcje w Łebie

Najciekawsze atrakcje w Łebie

Gdy lato zbliża się wielkimi krokami często pojawia się problem, które miejsce wybrać? Gdzie spędzić długo wyczekiwany urlop? Nad Polskim wybrzeżem jest dużo pięknych miast i miasteczek w których miło można spędzić czas. W tym artykule postaram się przedstawić Wam co warto zobaczyć w Łebie.

Szybki urlop – weekend nad jeziorem

Szybki urlop – weekend nad jeziorem

Wielu z nas, przemęczonych codziennymi obowiązkami, nawet nie zatrzymuje się na kilka chwil, by pomyśleć o sobie i swoich potrzebach. A warto pamiętać, że regeneracja jest wpisana w każdą pracę i pozwala nam wykonywać nasze obowiązki lepiej i z większym zadowoleniem

Atrakcje turystyczne Podkarpacia

Atrakcje turystyczne Podkarpacia

Województwo podkarpackie ? Jakich atrakcji turystycznych można się spodziewać na terenie Podkarpacia? Jakie miejsca warto odwiedzić? ? Kliknij i sprawdź!