Chcesz wynająć kampera? Koniecznie sprawdź, jaka procedura Cię czeka!

podróż - porady, Rekreacja, wypożyczalnie

podróż kamperem

Marzysz o wyjątkowym urlopie? Postaw na wyjątkowy środek transportu! Kamper, bo o nim mowa, gwarantuje nie tylko pełną swobodę podróżowania, ale przede wszystkim – niezapomniane wspomnienia! Poznaj ofertę, jaką proponuje wypożyczalnia kamperów i sprawdź, jaką procedurę musisz przejść, zanim wsiądziesz za kierownicę. Szybko przekonasz się, że realizacja marzeń nie musi być trudna.

Podstawowe wymagania – bez tego nie pojedziesz!

Niestety – sama chęć przeżycia przygody nie wystarczy. By usiąść za kierownicą wypożyczonego kampera, musisz nie tylko spełnić określone wymagania, ale także – zobowiązać się do przestrzegania określonych zasad. Co musisz wiedzieć, zanim procedura związania z wynajmem samochodu ruszy?

– Decydując się na wypożyczenie pojazdu, pamiętaj, że jeden kierowca to za mało. Co więcej – każdy z kierujących musi mieć ukończone 26 lat i od minimum trzech posiadać prawo jazdy kategorii B;

– Kamperem najczęściej nie można przewozić zwierząt. Jeśli planowałeś zabrać czworonoga, najprawdopodobniej będziesz musiał zmienić plany. Dzięki takim restrykcjom wnętrze samochodu pozostanie komfortowe i estetyczne przez długi czas, a pojazd posłuży kolejnym podróżnikom.

– Warto zdać sobie sprawę z tego, że kamper staje się Twoim mobilnym domem na co najmniej kilka dni. Należy o niego odpowiednio dbać. Musisz stosować się do wymagań określonych przez wypożyczalnię kamperów. Najczęściej chodzi o specjalistyczną chemię.

kamper na wynajem

Jak wygląda procedura wypożyczenia kampera?

Wypożyczalnia kamperów Kamperownik to miejsce w sieci, w którym nie tylko wybierzesz, ale również zarezerwujesz wymarzony pojazd. Jakie kroki musisz podjąć, by usiąść za kierownicą i rozpocząć urlop?

1. Zacznij od skontaktowania się z wypożyczalnią. Możesz uzupełnić dedykowany formularz kontaktowy, zadzwonić albo wysłać maila. Poznasz wówczas dostępne terminy i sprawdzisz, czy Twoje wakacyjne plany są możliwe do zrealizowania.

2. Potwierdź rezerwację najszybciej, jak to możliwe. Pamiętaj, że po dokonaniu potwierdzenia jesteś zobowiązany do uiszczenia opłaty rezerwacyjnej. Masz na to trzy dni. Kwota, jaką musisz wpłacić, jest równa wysokości 30% całości ceny.

3. Pamiętaj o terminach! Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej siedem dni przed odebraniem samochodu. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wpłaty należności w dni zgłoszenia się po pojazd.

4. Nie zapomnij o kaucji. W wypożyczalni Kamperownik wynosi ona 5000 zł i jest wpłacana przed odbiorem samochodu.

Jak zdrowo jeść w czasie wakacji?

Jak zdrowo jeść w czasie wakacji?

Wakacje za pasem, a jak wakacje to i urlop! Słońce, czas wolny, pyszne jedzenie i zimne picie to właśnie to co kojarzy nam się z latem. Nie po to jednak dbamy o naszą sylwetkę cały rok, by w okresie wakacyjnym zaprzepaścić to objadaniem się bez umiaru niezdrowym jedzeniem.

Beskid – niezapomniane wakacje

Beskid – niezapomniane wakacje

Często mówi się o tym, że uwielbiamy cudze chwalić, a swego nie znamy. To znane przysłowie jest w wielu przypadkach adekwatne, choć przyznać trzeba, że Polacy w kwestii wakacji mocno zmieniają swoje przyzwyczajenia i chętnie wybierają się na wakacje również na naszym krajowym podwórku. Zwłaszcza, że zobaczyć można wspaniałe miejsca i zdobyć cudowne wspomnienia za znacznie mniejsze pieniądze, aniżeli w przypadku wielu znanych zagranicznych kurortów.

Co zabrać na narty

Co zabrać na narty

Nim postawisz pierwsze kroki na stok narciarski, sprawdź co zabrać na narty. Warto odbyć kursy przygotowawcze do niezapomnianych chwil.