Chcesz wynająć kampera? Koniecznie sprawdź, jaka procedura Cię czeka!

podróż - porady, Rekreacja, wypożyczalnie

podróż kamperem

Marzysz o wyjątkowym urlopie? Postaw na wyjątkowy środek transportu! Kamper, bo o nim mowa, gwarantuje nie tylko pełną swobodę podróżowania, ale przede wszystkim – niezapomniane wspomnienia! Poznaj ofertę, jaką proponuje wypożyczalnia kamperów i sprawdź, jaką procedurę musisz przejść, zanim wsiądziesz za kierownicę. Szybko przekonasz się, że realizacja marzeń nie musi być trudna.

Podstawowe wymagania – bez tego nie pojedziesz!

Niestety – sama chęć przeżycia przygody nie wystarczy. By usiąść za kierownicą wypożyczonego kampera, musisz nie tylko spełnić określone wymagania, ale także – zobowiązać się do przestrzegania określonych zasad. Co musisz wiedzieć, zanim procedura związania z wynajmem samochodu ruszy?

– Decydując się na wypożyczenie pojazdu, pamiętaj, że jeden kierowca to za mało. Co więcej – każdy z kierujących musi mieć ukończone 26 lat i od minimum trzech posiadać prawo jazdy kategorii B;

– Kamperem najczęściej nie można przewozić zwierząt. Jeśli planowałeś zabrać czworonoga, najprawdopodobniej będziesz musiał zmienić plany. Dzięki takim restrykcjom wnętrze samochodu pozostanie komfortowe i estetyczne przez długi czas, a pojazd posłuży kolejnym podróżnikom.

– Warto zdać sobie sprawę z tego, że kamper staje się Twoim mobilnym domem na co najmniej kilka dni. Należy o niego odpowiednio dbać. Musisz stosować się do wymagań określonych przez wypożyczalnię kamperów. Najczęściej chodzi o specjalistyczną chemię.

kamper na wynajem

Jak wygląda procedura wypożyczenia kampera?

Wypożyczalnia kamperów Kamperownik to miejsce w sieci, w którym nie tylko wybierzesz, ale również zarezerwujesz wymarzony pojazd. Jakie kroki musisz podjąć, by usiąść za kierownicą i rozpocząć urlop?

1. Zacznij od skontaktowania się z wypożyczalnią. Możesz uzupełnić dedykowany formularz kontaktowy, zadzwonić albo wysłać maila. Poznasz wówczas dostępne terminy i sprawdzisz, czy Twoje wakacyjne plany są możliwe do zrealizowania.

2. Potwierdź rezerwację najszybciej, jak to możliwe. Pamiętaj, że po dokonaniu potwierdzenia jesteś zobowiązany do uiszczenia opłaty rezerwacyjnej. Masz na to trzy dni. Kwota, jaką musisz wpłacić, jest równa wysokości 30% całości ceny.

3. Pamiętaj o terminach! Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej siedem dni przed odebraniem samochodu. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wpłaty należności w dni zgłoszenia się po pojazd.

4. Nie zapomnij o kaucji. W wypożyczalni Kamperownik wynosi ona 5000 zł i jest wpłacana przed odbiorem samochodu.

Żelki energetyczne dla sportowców

Żelki energetyczne dla sportowców

Chyba każdy z nas lubi słodycze. Niektórzy nawet nie wyobrażają sobie bez nich życia. Najciężej jest zawsze, kiedy wielbiciel słodyczy decyduje się przejść na restrykcyjną dietę lub dietę, podczas której może pozwalać sobie na słodycze, ale nie tak często i nie w...

Jakie czynniki trzeba uwzględnić podczas wyboru roweru kross dla dziecka?

Jakie czynniki trzeba uwzględnić podczas wyboru roweru kross dla dziecka?

Wybór roweru dla dziecka nie jest tak łatwy, jakby się mogło wydawać. Jest to wręcz skomplikowana czynność, ponieważ wymaga dokładnego ustalenia niektórych czynników. W porównaniu do wyboru roweru dla osoby dorosłej wybór roweru dla dziecka jest o wiele trudniejszy. Poniżej przedstawiamy kilka informacji na temat tego, jakie aspekty trzeba wziąć pod uwagę podczas wyboru roweru kross dla dziecka.

Aerobik w wodzie – skuteczny sposób na schudnięcie i zgrabną sylwetkę!

Aerobik w wodzie – skuteczny sposób na schudnięcie i zgrabną sylwetkę!

Aqua aerobik to nowoczesna forma aerobiku, która z roku na rok zyskuje na popularności. Zajęcia tego typu odbywają się na basenie, w wodzie, co pozwala szybciej osiągnąć pożądane efekty ćwiczeń i przy okazji lepiej zadbać o swoje ciało i poprawić ogólną kondycję. Co istotne, aerobik w wodzie świetnie sprawdza się zarówno w przypadku osób całkowicie zdrowych, jak i ludzi z różnymi schorzeniami, w tym z nadwagą i otyłością oraz problemami z kręgosłupem i stawami, które nie mogą korzystać z tradycyjnego aerobiku ze względów zdrowotnych.

Wyśmienite smaki Torunia

Wyśmienite smaki Torunia

Kuchnia Toruńska jest ogromnie zróżnicowana pod względem smaku i wyglądu potraw. Nie bez powodu gród Kopernika uznawany jest za kulinarną stolicę Polski. Sprawdź, gdzie można skosztować pysznych lokalnych potraw będąc w Toruniu.