Dlaczego warto wysyłać dzieci na obozy zimowe?

dzieci, polskie góry, porady, Rekreacja

jazda na nartach

Pamiętasz mroźne, śnieżne zimy? Z uśmiechem wspominasz lepienie bałwana, kuligi i bitwy na śnieżki? Nasze dzieci mają coraz mniejsze szanse na to, żeby bawić się w 20-centymetrowym śniegu. Na szczęście są miejsca, w których zima nie daje za wygraną. Dlatego organizowane są obozy zimowe dla dzieci – by każdy mógł zakosztować uroków tej pory roku, dobrze się przy tym bawiąc. A dlaczego warto postawić akurat na taki wyjazd zorganizowany? Sprawdź!

Aktywnie spędzone dni na obozach zimowych

Ferie to czas na relaks – właśnie na półmetku roku szkolnego. Żeby z energią oraz zapałem wrócić do nowych zadań, warto jednak zaplanować odpoczynek. Przesiedzenie dwóch tygodni przed komputerem niekoniecznie jest najlepszą opcją… Dlatego też, aby zachęcić dziecko do aktywności, polecamy wysłać je na obóz zimowy. Nie musi to być klasyczny wyjazd, związany stricte z nauką jazdy na nartach lub innymi sportami zimowymi. Istnieją także odmienne, równie ciekawe propozycje na zimę, z rozbudowanym programem – m.in.:

Pozostałe obozy można sprawdzić bezpośrednio na stronie internetowej organizatora obozów zimowych dla dzieci – Vogue Travel.

Możliwość poznania nowych osób

W trakcie roku szkolnego dziecko zazwyczaj spędza czas w otoczeniu tych samych twarzy. Chociaż na co dzień przebywa ono w gronie przyjaciół, to może nie mieć wielu okazji do poznania rówieśników o dokładnie tych samych pasjach. Tymczasem obozy zimowe dla dzieci (jak np. obóz w Krainie lodu https://voguetravel.pl/w-krainie-lodu) dają ku temu świetną sposobność. Skoncentrowany wokół wybranej tematyki turnus jednoczy młode osoby o podobnym hobby – np. potteromaniaków, miłośników „Krainy lodu” albo fanów Fortnite. To szansa na znalezienie prawdziwych przyjaciół, z którymi dziecko będzie mieć kontakt również po zakończeniu turnusu.

Obóz zimowy a nauka jazdy na nartach

Twoje dziecko chce nauczyć się jeździć na nartach? A może już ma tę umiejętność i pragnie z niej korzystać w górskiej scenerii? W takim razie nie pozostaje nic innego, jak wysłać je na obóz zimowy dla dzieci (https://voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-dzieci). W ramach fakultatywnych wycieczek uczestnicy mogą wykupić pakiet, na który składają się dwa wyjazdy do stacji narciarskiej. Zapewniona jest oczywiście opieka oraz ubezpieczenie NNW, a w cenie karnet na wyciągi. Zachęcamy do zabrania własnego sprzętu! Jeśli jednak dziecko nie ma jeszcze swoich nart, może je oczywiście wypożyczyć na miejscu.

Górskie krajobrazy zimą? Niezapomniany widok!

W ostatnich latach śnieżna, piękna zima często pozostaje w sferze marzeń. Oszronione szyby, przysypane białym puchem drzewa, wreszcie pokryte śnieżną szatą trawniki – to rzadki widok w czasach globalnego ocieplenia.

Gdy Twoje dziecko tęskni za prawdziwą zimą, największa szansa na jej spotkanie jest w górach. Dlatego obozy zimowe dla dzieci organizowane są w Poroninie – malowniczej miejscowości położonej pod Tatrami. Tutaj śnieg wcale nie jest taką rzadkością! Niesamowite widoki zapadną na długo w pamięci pociechy, a miejsce pozwoli zapałać miłością do górskich szczytów, zimowych sportów, bądź po prostu poznawania malowniczych zakątków kraju.

Dwa tygodnie ferii zimowych, to znakomity czas na naładowanie baterii. Dzieci mogą aktywnie wypocząć, uczestnicząc w obozie, w sercu gór. Zapraszamy na białe szaleństwo wraz z Vogue Travel. Już dziś zaplanuj wraz z pociechą niezapomniane, pasjonujące ferie. Widzimy się w Tatrach?

materiał zewnętrzny

Rejs statkiem – jak to zorganizować i kiedy warto się wybrać?

Rejs statkiem – jak to zorganizować i kiedy warto się wybrać?

Przygotowanie romantycznej randki, atrakcji dla znajomych lub rodziny albo po prostu wycieczki, która zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby, wcale nie jest takie trudne. Wystarczy, że zdecydujesz się na rejs statkiem. To wyjątkowo ciekawa forma spędzenia wolnego czasu, szczególnie w otoczeniu pięknej, wodnej okolicy.

Ochrona psa przed kleszczami – skuteczne metody

Ochrona psa przed kleszczami – skuteczne metody

Ochrona psa przed kleszczami należy do jednych z obowiązków każdego opiekuna. Choć samo ukąszenie przez pasożyta nie należy do szczególnie dotkliwych, prawdziwym problemem są choroby odkleszczowe. Co roku babeszjoza zbiera krwawe żniwa wśród czworonogów. Jak więc skutecznie zabezpieczyć psa przed kleszczami?

Biuro pielgrzymkowe — dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

pielgrzymka

Sprawdź: www.misjatravel.pl


Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo