Fajne konkursy dla ludzi ciekawych świata

konkursy, porady

konkursy grafika1

Organizatorzy konkursów prześcigają się w wymyślaniu sposobów w jaki sposób przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców. „Wyjazd do Portugalii”, „Wiosna w Paryżu”, „Wycieczka do Australii”. Czyż to nie brzmi kusząco? Każdy, kto kocha podróżowanie z przyjemnością skorzystałby z okazji darmowego wyjazdu w najpiękniejsze miejsca świata.

To brzmi zbyt pięknie żeby mogło być prawdziwe?

Codziennie słyszymy o nagrodach wartych ogromne pieniądze. Gdzie nie spojrzeć, nasze oczy atakują reklamy: „Do zgarnięcia 10 000 zł”, „Wygraj 100 000 zł”, „Pół miliona czeka właśnie na ciebie!”. Myślisz sobie… Pewnie zwykła ściema, za darmo to nic nie dadzą… Poniekąd jest to prawda. Jak to mówią, w dzisiejszych czasach tylko naiwni wierzą, że coś za darmo można otrzymać.

Dana marka, dzięki konkursom przyciąga uwagę wielu nowych klientów oraz zachęca ich do dokładnie zaplanowanych aktywności. Częstym wymogiem wzięcia udziału jest zakup konkretnego produkty. Mając dokładne dane ile po odliczeniu kosztów produkcji, transportu, marży itd. firma otrzymuje na czysto zarobku za dany produkt, można łatwo policzyć ile osób musi wziąć udział w konkursie, aby inwestycja się zwróciła.

Tego typu działania marketingowe wbrew pozorom są o wiele tańsze i skuteczniejsze od zwykłej reklamy. Przykładowo, mamy ochotę na batonika… Po jakiego chętniej sięgniemy? Zwykłego, czy takiego, dzięki któremu możemy wygrać 300 000zł na mieszkanie? I tak mieliśmy zamiar kupić batonika. Dlaczego nie dać sobie szansy? Dzięki ciekawej ofercie konkursowej, wybieramy często produkty, które w normalnych okolicznościach pewnie nigdy byśmy nie przetestowali. Nie ma w tym nic złego. Swoją jakością mogą przekonać nas do pozostania przy danej marce na dłużej.

Co w takiej sytuacji muszą zrobić inne firmy z batonikami? Opracować jeszcze lepsze konkursy, kusić jeszcze ciekawszymi nagrodami. W ten prosty sposób wszystko się nakręca. Podsumowując nie ma sensu doszukiwać się oszustwa w konkursach, tylko dokładnie zapoznać się z regulaminem i jeżeli ustalone warunki nam odpowiadają, pozostaje tylko dobrze się bawić.

Aby znaleźć aktualne konkury z nagrodami najwygodniej odwiedzić jedną ze stron, która gromadzi w jednym miejscu wiele ciekawych konkursów np. fajnekonkursy.pl. Może to właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście. Koniecznie pochwal się tym w komentarzu:)

Czemu nigdy nic nie wygrywam!?

Dużo osób nie wygrywa z bardzo prostego powodu. Nie bierze udziału w konkursach. Szczęściu trzeba pomagać. Ważne tylko, żeby jak ze wszystkim w życiu, zachować umiar. Ile ludzi, tyle najróżniejszych sposobów na zwiększenie szczęścia. Jedni zbierają czterolistne koniczynki, inni trzymają kciuki, jeszcze inni mają swój szczęśliwy kamień. Kto wie, może i Ty znajdziesz swój indywidualny sposób, dzięki któremu i do Ciebie szczęście się uśmiechnie. Warto przyciągać pozytywną energię, mieć optymistyczne nastawienie i wierzyć w to, że się uda. Wiara czyni cuda.

Pozwolić dziecku wziąć udział w konkursie?

Wszystko zależy od rodzaju konkursu. Nie wszystkie nadają się dla dzieci. Od konkursów typu „wyślij milion SMSów”, również dorośli powinni trzymać się z daleka. Jest dużo konkursów przygotowanych specjalnie dla dzieci. Możliwość zdobycia np. profesjonalnego zestawu do rysowania można porównać do wygrania przez nas samochodu. Dlatego warto korzystać z tego typu okazji, nawet wtedy, gdy dla nas nagroda może wydawać się mało atrakcyjna.

Większość konkursów skierowanych do najmłodszych polega na własnoręcznym stworzeniu jakiejś pracy. Nie dość że daje to olbrzymia radość to jeszcze rozwija u dziecka kreatywność.

konkursy grafika2

Lista zalet jakie daje dzieciom udział w konkursach:

  • Wzrasta zapał do pracy,
  • uczy postępowania według wyznaczonych zasad,
  • rozwija kreatywność,
  • uczy wyciągania wniosków,
  • poprawia samoocenę,
  • uczy radzenia sobie ze stresem i niepowodzeniami.

Każdy kto jest negatywnie nastawiony do takiej formy zabawy musi pamiętać o tym, że dziecko zachęcane z każdej strony konkursami może próbować samodzielnie coś wygrać, generując często bardzo wysokie koszty. Dlatego lepiej samemu pokazać, wytłumaczyć i mieć pełną kontrolę nad wyborem odpowiednich konkursów.

Podsumowując, żyjemy w czasach w których każdy ma możliwość wybrać konkurs idealnie pasujący do swoich potrzeb, zainteresowań, umiejętności. Nie ważne ile masz lat. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

materiał zewnętrzny

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plener ślubny w Tatrach to wyjątkowa okazja, aby połączyć możliwość wykonania sesji ślubnej ze zwiedzaniem polskich gór. Wybór Tatr jako miejsca na ślubną sesję zdjęciową to decyzja, dzięki której zyskacie nie tylko dostęp do malowniczego tła sesyjnego, ale również niezapomniane wrażenia, które z pewnością zapamiętacie na długo. Majestatyczne szczyty, krystalicznie czyste jeziora i bujna zieleń tatrzańskich dolin, tworzą scenerię, która dodaje przedsięwzięciu wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym w Tatrach? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Sezon narciarski trwa – ciekawostki i porady dla narciarzy

Sezon narciarski trwa – ciekawostki i porady dla narciarzy

Sezon narciarski to czas pełen emocji i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym narciarzem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sportami zimowymi, odpowiednie przygotowanie do sezonu jest ważne, aby czerpać z niego maksymalną radość i unikać niepotrzebnych kontuzji. W tym artykule znajdziesz szereg przydatnych wskazówek, które pomogą Ci bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy spędzić czas na stoku.

Jaką walizkę kabinową możesz zabrać ze sobą do samolotu?

Jaką walizkę kabinową możesz zabrać ze sobą do samolotu?

Podróżowanie z bagażem podręcznym jest szybkie i wygodne – nie musisz być wcześniej na lotnisku i czekać w kolejce na nadanie walizki, a po przylocie na miejsce docelowe możesz od razu ruszyć w dalszą drogę. Trzeba tylko wiedzieć, jakie wymogi musi spełniać kabinówka, aby pozwolono Ci ją wnieść na pokład samolotu.

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo