Garmin Fenix 6X Pro Solar – zegarek, który warto mieć

porady, Rekreacja, zdrowie

Garmin Fenix 6X Pro Solar

Tradycyjne modele zegarków, służące jedynie do odmierzania czasu, stopniowo odchodzą w niepamięć. Współczesne zegarki przypominają ilością funkcji smartfony, a nawet komputery. Zegarkiem, który zaskoczy funkcjonalnością jest Garmin Fenix 6x Pro Solar 010-02157-21. Jakie funkcje posiada? Co sprawia, że Garmin Fenix 6x Pro Solar jest wyjątkowy? Chętnie odpowiemy na te pytania. 

Garmin Fenix 010 02157 24 – zegarek przyszłości

Zegarek Garmin Fenix 010-02157-24 to wyjątkowy smartwatch. Wersja Pro Solar z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ekologii. Dlaczego? Zegarek wyposażony został w pojemną baterię, która dodatkowo jest wspomagana za pomocą energii słonecznej. Fotowoltaika zastosowana w modelu Pro Solar daje wiele korzyści. Użycie baterii słonecznych pozwala wydłużyć czas pracy baterii zegarka pomiędzy ładowniami. Sprawdzi się to między innymi podczas długich wędrówek, wypraw. Zasilany energią słoneczną wyświetlacz realnie wydłuży czas pracy, a co za tym idzie wpłynie na domowe oszczędności. W wersji Pro Solar użyto szkło Corning Gorilla Glass 3, zaopatrzone w specjalną warstwę DX, o działaniu antystatycznym, dzięki czemu zegarek jest chroniony przed kurzem. 

Garmin Fenix – zegarek dla miłośników mocnych wrażeń

Zegarek Gaming Fenix będzie doskonałym wyborem dla miłośników sportu i mocnych wrażeń. Za jego pomocą możliwy jest dokładny pomiar energii. Dzięki Gaming Fenix uzyskają Państwo wskazówki dotyczące czasu regeneracji organizmu, dzięki czemu treningi będą bardziej wydajne. Optyczny pomiar tętna umożliwia dokładny pomiar intensywności ćwiczeń, co z pewnością usatysfakcjonuje sportowców. Co więcej, zegarek z powodzeniem można używać pod wodą. Dużym ułatwieniem dla miłośników wędrówek będą wbudowane czujniki ABC. Czujniki pozwalają uzyskać dane dotyczące wysokości, pogody oraz ciśnienia. Funkcja ClimbPro informuje w czasie rzeczywistym o bieżących oraz zbliżających się nachyleniach terenu czy wzroście jego wysokości. Zegarek posiada wbudowane profile aktywności, dzięki czemu mają Państwo możliwość monitorować przebieg określonego treningu. Dane treningowe pozwolą na określenie stopnia absorpcji tlenu, z uwzględnieniem temperatury otoczenia oraz wysokości terenu. 

Gamin Fenix zadba o bezpieczeństwo 

Gamin Fenix jest wyjątkowym gadżetem ze względu na funkcje bezpieczeństwa. Dzięki sparowaniu z telefonem zyskujemy funkcje wzywania pomocy. Zegarek wykryje wypadek i poinformuje o nim osoby upoważnione przez Państwa. Możliwość dzielenia się informacją odnośnie lokalizacji, w realny sposób wpływa na bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas górskich wędrówek lub wypraw w nieznane. 

Zegarki Gamin Fenix 010-02157-24 są docenione na całym świecie. Aplikacje sportowe, szczegółowa nawigacja, zaawanasowana konstrukcja, to nie jedyne atuty gadżetu. Zegarek został skonstruowany w zgodzie z amerykańskimi normami wojskowymi, co daje gwarancję niezawodności i funkcjonalności. 

materiał zewnętrzny

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Wspólny rodzinny wyjazd z pociechami wspaniale prezentuje się na kartach powieści i zdjęciach. Nie zawsze rzeczywistość maluje się tak różowo. Aby do maksimum wpłynąć na to, na co można wpływać i do minimum ograniczyć stres, jaki daje się przewidzieć przygotowaliśmy kilka wskazówek dla podróżnych.

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Papugi to aktywne ptaki, dlatego decydując się na zakup takiego pupila, koniecznie trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki. Oprócz przestronnej klatki warto zadbać także o atrakcyjne dla ptaka zabawki, dzięki którym będzie mógł harmonijnie się rozwijać i miło spędzać czas. Huśtawka dla papug jest jednym z obowiązkowych elementów pojawiających się w klatce, który umożliwia zabawę i stymulację umysłową ptaka.

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plener ślubny w Tatrach to wyjątkowa okazja, aby połączyć możliwość wykonania sesji ślubnej ze zwiedzaniem polskich gór. Wybór Tatr jako miejsca na ślubną sesję zdjęciową to decyzja, dzięki której zyskacie nie tylko dostęp do malowniczego tła sesyjnego, ale również niezapomniane wrażenia, które z pewnością zapamiętacie na długo. Majestatyczne szczyty, krystalicznie czyste jeziora i bujna zieleń tatrzańskich dolin, tworzą scenerię, która dodaje przedsięwzięciu wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym w Tatrach? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo