Jaki licznik rowerowy wybrać?

porady, Rekreacja, Sprzęt turystyczny

licznik rowerowy

Monitorowanie rezultatów swojego treningu może wpłynąć na jakość ćwiczeń, a także ich dalszą efektywność. Nic dziwnego więc, że wielu sportowców, zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów, sięga po urządzenia służące do monitorowania aktywności sportowej. Bardzo popularne są zegarki sportowe, opaski na nadgarstek, a nawet czujniki tętna. Dla osób przebywających wiele kilometrów na rowerze polecane są liczniki rowerowe. Jaki model sprawdzi się najlepiej do monitorowania tej aktywności sportowej? Najpopularniejsze modele wyróżnione zostały poniżej.

Jakie dane gromadzi licznik rowerowy?

Liczniki rowerowe służą do wsparcia aktywności sportowej rowerzystów. Stanowi on również jeden z częściej kupowanych akcesoriów przez osoby, które na rowerze przejeżdżają wiele kilometrów. Umieszcza się go zwykle na kierownicy rowerowej.

Licznik rowerowy gromadzi precyzyjne i wartościowe informacje o średniej prędkości jazdy, a także przebytej trasie. To dane, które są cenne dla rowerzysty, gdyż pozwalają na pomiar efektywności. Który model sprawdzi się w tym celu najlepiej?

Jaki model licznika rowerowego wybrać?

W sklepach asortyment liczników rowerowych jest bardzo szeroki, co może utrudnić wybór jednego modelu, który sprawdzi się najlepiej. Sprawdź 3 propozycje, które oferują solidne pomiary.

Garmin Edge 830

Seria Edge 830 oferuje modele liczników rowerowych, które wyposażone są w ekran dotykowy, system GPS, a także obsługę map. Oprócz podstawowych parametrów oferują dane dotyczące wydajności organizmu, nawodnienia, odżywienia, a także wiele innych. Posiada funkcję tworzenia trasy, a nawet wykrywania zdarzeń drogowych. Licznik rowerowy Garmin z serii Edge 830 to dobry wybór zarówno dla profesjonalnych kolarzy, jak i osób jeżdżących amatorsko.

Garmin Edge 1040

Dla osób poszukujących licznika rowerowego o dużej żywotności baterii można polecić serię Edge 1040. Cechuje je solidna konstrukcja, a także rozbudowane funkcje. Wyposażone w śledzenie lokalizacji, a także możliwość dokonywania precyzyjnych pomiarów. Potrafią również ocenić poziom wytrenowania, dlatego można dostrzec, w jaki sposób zmienia się on na przestrzeni kolejnych treningów.

Garmin Edge 1030 Plus

Zaawansowane liczniki rowerowe Garmin Edge 1030 Plus wyposażone zostały w szybszy procesor, co przekłada się na ich lepszą i bardziej wydajną pracę. Energooszczędne z geolokalizacją, stanowią doskonały wybór dla rowerzystów. Umożliwiają uzyskanie solidnych informacji dotyczących przebytej trasy, a także własnego ciała.

Liczniki rowerowe od Garmin to bardzo dobra propozycja dla rowerzystów. Cechuje je długi czas pracy baterii, a także możliwość dokonywania solidnych pomiarów. To nie lada pomocnik podczas treningów, a także rekreacyjnych jazd.

materiał zewnętrzny

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Wspólny rodzinny wyjazd z pociechami wspaniale prezentuje się na kartach powieści i zdjęciach. Nie zawsze rzeczywistość maluje się tak różowo. Aby do maksimum wpłynąć na to, na co można wpływać i do minimum ograniczyć stres, jaki daje się przewidzieć przygotowaliśmy kilka wskazówek dla podróżnych.

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Papugi to aktywne ptaki, dlatego decydując się na zakup takiego pupila, koniecznie trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki. Oprócz przestronnej klatki warto zadbać także o atrakcyjne dla ptaka zabawki, dzięki którym będzie mógł harmonijnie się rozwijać i miło spędzać czas. Huśtawka dla papug jest jednym z obowiązkowych elementów pojawiających się w klatce, który umożliwia zabawę i stymulację umysłową ptaka.

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plener ślubny w Tatrach to wyjątkowa okazja, aby połączyć możliwość wykonania sesji ślubnej ze zwiedzaniem polskich gór. Wybór Tatr jako miejsca na ślubną sesję zdjęciową to decyzja, dzięki której zyskacie nie tylko dostęp do malowniczego tła sesyjnego, ale również niezapomniane wrażenia, które z pewnością zapamiętacie na długo. Majestatyczne szczyty, krystalicznie czyste jeziora i bujna zieleń tatrzańskich dolin, tworzą scenerię, która dodaje przedsięwzięciu wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym w Tatrach? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo