Jaki licznik rowerowy wybrać?

porady, Rekreacja, Sprzęt turystyczny

licznik rowerowy

Monitorowanie rezultatów swojego treningu może wpłynąć na jakość ćwiczeń, a także ich dalszą efektywność. Nic dziwnego więc, że wielu sportowców, zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów, sięga po urządzenia służące do monitorowania aktywności sportowej. Bardzo popularne są zegarki sportowe, opaski na nadgarstek, a nawet czujniki tętna. Dla osób przebywających wiele kilometrów na rowerze polecane są liczniki rowerowe. Jaki model sprawdzi się najlepiej do monitorowania tej aktywności sportowej? Najpopularniejsze modele wyróżnione zostały poniżej.

Jakie dane gromadzi licznik rowerowy?

Liczniki rowerowe służą do wsparcia aktywności sportowej rowerzystów. Stanowi on również jeden z częściej kupowanych akcesoriów przez osoby, które na rowerze przejeżdżają wiele kilometrów. Umieszcza się go zwykle na kierownicy rowerowej.

Licznik rowerowy gromadzi precyzyjne i wartościowe informacje o średniej prędkości jazdy, a także przebytej trasie. To dane, które są cenne dla rowerzysty, gdyż pozwalają na pomiar efektywności. Który model sprawdzi się w tym celu najlepiej?

Jaki model licznika rowerowego wybrać?

W sklepach asortyment liczników rowerowych jest bardzo szeroki, co może utrudnić wybór jednego modelu, który sprawdzi się najlepiej. Sprawdź 3 propozycje, które oferują solidne pomiary.

Garmin Edge 830

Seria Edge 830 oferuje modele liczników rowerowych, które wyposażone są w ekran dotykowy, system GPS, a także obsługę map. Oprócz podstawowych parametrów oferują dane dotyczące wydajności organizmu, nawodnienia, odżywienia, a także wiele innych. Posiada funkcję tworzenia trasy, a nawet wykrywania zdarzeń drogowych. Licznik rowerowy Garmin z serii Edge 830 to dobry wybór zarówno dla profesjonalnych kolarzy, jak i osób jeżdżących amatorsko.

Garmin Edge 1040

Dla osób poszukujących licznika rowerowego o dużej żywotności baterii można polecić serię Edge 1040. Cechuje je solidna konstrukcja, a także rozbudowane funkcje. Wyposażone w śledzenie lokalizacji, a także możliwość dokonywania precyzyjnych pomiarów. Potrafią również ocenić poziom wytrenowania, dlatego można dostrzec, w jaki sposób zmienia się on na przestrzeni kolejnych treningów.

Garmin Edge 1030 Plus

Zaawansowane liczniki rowerowe Garmin Edge 1030 Plus wyposażone zostały w szybszy procesor, co przekłada się na ich lepszą i bardziej wydajną pracę. Energooszczędne z geolokalizacją, stanowią doskonały wybór dla rowerzystów. Umożliwiają uzyskanie solidnych informacji dotyczących przebytej trasy, a także własnego ciała.

Liczniki rowerowe od Garmin to bardzo dobra propozycja dla rowerzystów. Cechuje je długi czas pracy baterii, a także możliwość dokonywania solidnych pomiarów. To nie lada pomocnik podczas treningów, a także rekreacyjnych jazd.

materiał zewnętrzny

Dlaczego warto mieć własne narty?

Dlaczego warto mieć własne narty?

Uwielbiasz zimowe szaleństwo na stoku? Wyjeżdżasz na ferie wraz z całą rodziną, a może wybierasz się kilka razy do roku na doskonalenie swoich umiejętności, co jest dla Ciebie zastrzykiem dobrych emocji? Dziś podpowiemy Ci, dlaczego warto mieć własne narty, zamiast wypożyczać sprzęt na miejscu. Jest kilka ważnych powodów!

Rodzaje gier planszowych

Rodzaje gier planszowych

Zastanawiasz się, co kupić dziecku pod choinkę? A może szukasz pomysłu na świetną zabawę dla całej rodziny? Wybierz jedną z wielu gier planszowych. Ten artykuł pomoże ci odróżnić poszczególne rodzaje takich gier i wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiednia.

My się zimy nie boimy! Czy słusznie?

My się zimy nie boimy! Czy słusznie?

Złota polska jesień w tym roku przestała być tylko legendarnym zjawiskiem, o którym opowiadają rodzice i dziadkowie – mieliśmy niezwykłą okazję podziwiać ją długo na własne oczy. Wysokie temperatury, słoneczne poranki i popołudnia, rzadkie opady deszczu i mozaiki najpiękniejszych jesiennych barw tworzą naszą, niestety coraz trudniejszą codzienność. Wiemy jednak, że zima czeka za rogiem i wkrótce da o sobie znać. Aby zatem uniknąć zaskoczenia i nie dać się złapać nieprzygotowanym warto pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu, które pozwoli nam przejść przez tę chłodną porę zdrowo i aktywnie.

Kulig – pomysł na imprezę prywatną lub firmową

Kulig – pomysł na imprezę prywatną lub firmową

Organizujesz imprezę prywatną lub firmową? Uważasz, że idealnym pomysłem na integrację będzie kulig? Białystok to doskonałe miejsce, aby zrealizować taki plan. To atrakcja, która - mimo upływu lat - cieszy się ogromną popularnością i tak samo bawi uczestników. Jak...