Jaki licznik rowerowy wybrać?

porady, Rekreacja, Sprzęt turystyczny

licznik rowerowy

Monitorowanie rezultatów swojego treningu może wpłynąć na jakość ćwiczeń, a także ich dalszą efektywność. Nic dziwnego więc, że wielu sportowców, zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów, sięga po urządzenia służące do monitorowania aktywności sportowej. Bardzo popularne są zegarki sportowe, opaski na nadgarstek, a nawet czujniki tętna. Dla osób przebywających wiele kilometrów na rowerze polecane są liczniki rowerowe. Jaki model sprawdzi się najlepiej do monitorowania tej aktywności sportowej? Najpopularniejsze modele wyróżnione zostały poniżej.

Jakie dane gromadzi licznik rowerowy?

Liczniki rowerowe służą do wsparcia aktywności sportowej rowerzystów. Stanowi on również jeden z częściej kupowanych akcesoriów przez osoby, które na rowerze przejeżdżają wiele kilometrów. Umieszcza się go zwykle na kierownicy rowerowej.

Licznik rowerowy gromadzi precyzyjne i wartościowe informacje o średniej prędkości jazdy, a także przebytej trasie. To dane, które są cenne dla rowerzysty, gdyż pozwalają na pomiar efektywności. Który model sprawdzi się w tym celu najlepiej?

Jaki model licznika rowerowego wybrać?

W sklepach asortyment liczników rowerowych jest bardzo szeroki, co może utrudnić wybór jednego modelu, który sprawdzi się najlepiej. Sprawdź 3 propozycje, które oferują solidne pomiary.

Garmin Edge 830

Seria Edge 830 oferuje modele liczników rowerowych, które wyposażone są w ekran dotykowy, system GPS, a także obsługę map. Oprócz podstawowych parametrów oferują dane dotyczące wydajności organizmu, nawodnienia, odżywienia, a także wiele innych. Posiada funkcję tworzenia trasy, a nawet wykrywania zdarzeń drogowych. Licznik rowerowy Garmin z serii Edge 830 to dobry wybór zarówno dla profesjonalnych kolarzy, jak i osób jeżdżących amatorsko.

Garmin Edge 1040

Dla osób poszukujących licznika rowerowego o dużej żywotności baterii można polecić serię Edge 1040. Cechuje je solidna konstrukcja, a także rozbudowane funkcje. Wyposażone w śledzenie lokalizacji, a także możliwość dokonywania precyzyjnych pomiarów. Potrafią również ocenić poziom wytrenowania, dlatego można dostrzec, w jaki sposób zmienia się on na przestrzeni kolejnych treningów.

Garmin Edge 1030 Plus

Zaawansowane liczniki rowerowe Garmin Edge 1030 Plus wyposażone zostały w szybszy procesor, co przekłada się na ich lepszą i bardziej wydajną pracę. Energooszczędne z geolokalizacją, stanowią doskonały wybór dla rowerzystów. Umożliwiają uzyskanie solidnych informacji dotyczących przebytej trasy, a także własnego ciała.

Liczniki rowerowe od Garmin to bardzo dobra propozycja dla rowerzystów. Cechuje je długi czas pracy baterii, a także możliwość dokonywania solidnych pomiarów. To nie lada pomocnik podczas treningów, a także rekreacyjnych jazd.

materiał zewnętrzny

Strój dla prawdziwego gracza. Co ubrać do tenisa stołowego?

Strój dla prawdziwego gracza. Co ubrać do tenisa stołowego?

Tenis stołowy traktowany jest z pewnym lekceważeniem. Nie to co tenis ziemny. Trzeba jednak przyznać, że wzrasta liczba osób, które chcą poznać tenis stołowy, który sprawia, że grać można tak naprawdę wszędzie. Do tego niepotrzebna dużo miejsca do tego, aby grać. W każdym domu można tak naprawdę stworzyć idealne warunki dla siebie. Zawodowi gracze w tenisa stołowego wiedzą, że wygodę i komfort podczas gry jest w stanie zapewnić odpowiedni strój.

Domowa Hodowla Grzybów: Na Przykładzie Growkit Golden Teacher

Domowa Hodowla Grzybów: Na Przykładzie Growkit Golden Teacher

Hodowla grzybów w domu to zjawisko, które w ostatnich latach zdobyło sporo uwagi. Dostępność zestawów do samodzielnej hodowli, jak Golden Teacher Growkit, ułatwia tę czynność, sprawiając, że stała się ona dostępna dla każdego, niezależnie od doświadczenia. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu trendowi oraz zestawowi Golden Teacher Growkit.

10 TOP atrakcji w Łebie

10 TOP atrakcji w Łebie

W okresie wakacyjnym w głowach przyszłych turystów pojawia się dobrze znane pytanie: góry czy morze? Każdy z tych kierunków ma swoje kultowe lokalizacje, najczęściej polecane miejsca i sprawdzone wskazówki dla przyszłych odwiedzających. W artykule tym przyjrzymy się dziesięciu atrakcjom, oferowanym, przez Łebę.