Gdzie spędzić udany weekend z dziećmi?

dzieci, porady, wczasy

rodzina z dzieckiem

Przed Wami długi weekend? Czy masz już pomysł, dokąd zabrać najbliższych? Jeśli nie, Park Rozrywki Rabkoland jest odpowiednim miejscem do sobotniego relaksu w rodzinnym gronie.
Z każdym dniem termometry wskazują wyższe temperatury. To już pora, by zabrać rodzinę w plener. Jak atrakcyjnie zagospodarować czas kilkulatkom pełnym energii? Dobrym pomysłem może być wizyta w parku rozrywki Rabkoland. Machinarium, Farma Cioci Maryni, a może Góralsko Dżungla? Doświadczcie wspólnie niezwykłego świata, w którym nic nie jest oczywiste!

Machinarium – przepustka do świata pełnego emocji

Park rozrywki Rabkoland, wesołe miasteczko okolice Krakowa ma dla Twojej rodziny bogatą ofertę. Jedną z jego najciekawszych stref jest Machinarium. Rodzice wraz z dziećmi znajdą tu szereg atrakcji i pojazdów, dzięki którym poczują zastrzyk adrenaliny i będą świetnie się bawić. Jedną z najbardziej obleganych atrakcji stanowi Latający Autobus. To wspaniała rozrywka dla całych rodzin. Dzieci chcące skorzystać z niej samodzielnie muszą mieć powyżej 110 cm wzrostu. Natomiast w przypadku dziecka jadącego z opiekunem pociecha powinna mieć minimum 95 cm.

Wielki Zaginacz Czasoprzestrzeni – pozycja obowiązkowa dla całej rodziny

Wspaniałą atrakcją jest też Wielki Zaginacz Czasoprzestrzeni – ogromna machina, dzięki której można przetransportować się do znacznie bardziej kolorowej i szalonej rzeczywistości. Diabelski młyn składa się z zadaszonych gondoli, z których rozpościera się fantastyczny widok na okolicę, w tym na urzekający Luboń Wielki oraz góry Beskidu Wyspowego. Warto wspomnieć, że atrakcja ta stanowi jedną z najbardziej charakterystycznych w całej Rabce-Zdroju.

Farma Cioci Maryni – odkryj tajemnice warzywnego świata!

Obok tej atrakcji zdecydowanie nie można przejść obojętnie. Trzy Warzywne Wieże doskonale widać już z oddali. Kryjący się wewnątrz Wieży Pomidorowej sklep warzywny uczy dzieci przedsiębiorczości i zaradności w duchu Montessori. Warto wdrapać się na sam szczyt Wieży Marchewkowej, gdyż na najmłodszych i ich rodziców czekają tam lunety, idealnie nadające się do obserwacji całego otoczenia. Dzieciaki mogą też zrobić sobie wyjątkowe zdjęcia, wcielając się w wielkie marchewki. Wieża Kukurydziano-Kapuściana daje dostęp do fantastycznych widoków, a także do nieograniczonej zabawy na zjeżdżalniach, mostkach i w tunelach.

Góralsko Dżungla – przestrzeń dla miłośników dzikich zwierząt

Które dziecko nie chciałoby przeżyć przygody w samym sercu dżungli? Właśnie z myślą o tej potrzebie powstała sekcja Góralsko Dżungla, a w niej zabawa polegająca na karmieniu zwierząt. Zabawne postaci, w tym Elfi, Tigu, Kong, Leon i Hipo, aż proszą się, aby stanąć do rywalizacji. Zadaniem dzieci jest wrzucenie jak największej liczby piłeczek do paszczy wybranego zwierzaka. Nakarmione zwierzątko pokaże wynik. To dziecko, które zdobyło najwięcej punktów, wygrywa rozgrywkę. Zabawa uczy zasad fair play i zdrowej rywalizacji. A to wszystko w atmosferze znakomitej rozrywki i dobrych wrażeń.

materiał zewnętrzny

Kampery Buerstner – propozycja dla wymagających

Kampery Buerstner – propozycja dla wymagających

Wybór nowego kampera nie jest łatwą decyzją. Pod uwagę trzeba wziąć zarówno własne oczekiwania w zakresie komfortu i wyposażenia pojazdu, jak i jego trwałość w długim okresie eksploatacji. Kluczowy wpływ na wszystkie te kwestie ma zabudowa, której jakość ostatecznie decyduje o satysfakcji właścicieli „domu na kołach”. W Polsce, podobnie jak w całej Europie, szczególnie dobrą opinią cieszą się kampery Buerstner. Sprawdź, dlaczego warto postawić na pojazd kempingowy właśnie tego producenta.

Jaki zawór do baterii umywalkowej wybrać?

Jaki zawór do baterii umywalkowej wybrać?

W każdej instalacji wodnej znajdują się zawory. Jest to jej niezbędny element. Dzięki zaworom można w sposób bezpieczny oraz komfortowy korzystać nie tylko z baterii umywalkowej, ale i każdej innej, która znajduje się w danym gospodarstwie domowym. Dzięki zaworom w przypadku nagłej awarii czy remontu można natychmiast odciąć dopływ wody. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat doboru oraz rodzajów zaworów do baterii umywalkowych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Tarot przez telefon to dobry pomysł?

Tarot przez telefon to dobry pomysł?

Czy Tarot przez telefon ma sens, dla kogo jest przeznaczony i czy to opcja, którą warto rozważyć? Zanim odpowiemy na to pytanie zerknijmy na rodzaje Tarota, bo również to może mieć znaczenie przy wyborze tej klasycznej już metody wróżb.

Mieszkania na sprzedaż w Płocku – Formuła Aparton

Mieszkania na sprzedaż w Płocku – Formuła Aparton

W ostatnich latach Płock przeżywa stabilny rozwój rynku mieszkaniowego, który przyciąga coraz więcej inwestorów i klientów. Miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne dla osób poszukujących mieszkań na własność, dzięki dogodnym warunkom lokalizacyjnym, rozbudowie infrastruktury i wysokiemu poziomowi komfortu życia. W poniższych akapitach przedstawiamy analizę rynku mieszkaniowego w Płocku, uwzględniającą najważniejsze trendy i czynniki wpływające na jego rozwój.