Gry, na które czekamy

hobby, rozrywka

gry komputerowe

Osoby, które lubią korzystać z kasyn online, mają ten plus, że mogą już teraz odebrać swój bonus bez depozytu 2022. Gorzej nieco z miłośnikami gier komputerowych, którzy z niecierpliwością wyczekują premier zapowiedzianych tytułów. Ponieważ mamy już koniec 2021 roku, postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jakie gry w 2022 roku są najbardziej wyczekiwane przez graczy.

Dying Light 2

Dying Light polskiego studia Techland okazał się ogromnym sukcesem, co sprawiło, że mnóstwo osób na całym świecie sprawdzało swoje umiejętności w świecie opanowanym przez zombie. Teraz po kilku latach nadchodzi druga część, której premiera zapowiedziana została na luty. Tym razem przenosimy się aż o 20 lat, do roku 2034. Świat nadal opanowany jest przez krwiożercze bestie. Znajdujemy się w mieście Villedor, które jest ostatnim bastionem ludzkości. Jako Aiden trafiamy do miasta w poszukiwaniu siostry. Szczególny nacisk postawiono tu na podejmowanie moralnych decyzji.

Horizon: Forbidden West

Horizon: Zero Down okazał się bestsellerem, więc nie dziwi nas fakt, że jej twórcy przygotowali sequel. Tym razem Aloy będzie musiała wyruszyć w podróż na zachód, gdzie od jej misji zależeć będą losy świata. Temu bowiem zaczyna zagrażać tajemnicza plaga. Klasycznie mamy tu otwarty świat pełen różnych postaci, mniejszych i większych zadań do wykonania. Dano nam także kilka nowych możliwości ruchu, w tym nurkowania.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

Kolejna gra z wyjątkowo cenionej serii, gdzie ponownie będziemy mogli przenieść się do Zony. To tam w 2006 roku doszło do kolejnej eksplozji, która odpowiedzialna jest za uwolnienie tajemniczej energii. Trafiamy zatem do tego miejsca i staramy się wykonywać różne zadania. Opowieść ma mieć charakter nieliniowy, więc wiele naszych decyzji będzie miało wpływ na zakończenie czy rozwój fabuły. Oczywiście gracze będą mogli tu liczyć na obecność różnych mutantów, spory arsenał broni.

God of War: Ragnarok

God of War to kolejna znana seria gier, która w 2022 roku doczeka się następnej części. Ragnarok to już 5. odsłona przygód Kratosa. Tym razem będzie on wraz ze swoim synem przemierzał 9 światów, a w tle będzie pojawiał się tytułowy Ragnarok, czyli wielka wojna między bogami a olbrzymami.

Elex 2

Druga część RPG, gdzie będziemy mieć do czynienia z kontynuacją historii przedstawionej w pierwszej odsłonie. Kilka lat później znów jako Jax znajdujemy się na planecie Magalan. Po okresie, gdy starał się żyć daleko od ludzi, nadchodzi dawno zapowiadane zagrożenie, któremu będzie musiał się przeciwstawić. Będziemy musieli wyruszyć w podróż, gdzie mamy okazję wstąpić do jednej z frakcji, wykonywać różnego rodzaju zadania.

Elden Ring

Elden Ring to gra RPG fantasy, w którą zaangażowany został sam George R. R. Martin, znany z Gry o Tron. Przenoszeni jesteśmy tu do krainy The Lands Between. Jest ona podzielona na 6 oddzielnych królestw. Każdym z nich rządzi inne półbóg, który dzierży fragment Elder Ring. Musimy zatem pokonać wszystkich, aby zebrać wszystkie części. Tworzymy tu własną postać, która następnie będzie przez nas rozwijana. Wyruszamy w podróż, gdzie będziemy walczyć z różnymi przeciwnikami, wykonywali misje, zdobywali doświadczenie. Ciekawe jest to, że na jednej mapie mogą ze sobą współpracować nawet 4 gracze.

W 2022 roku ukażą się także takie gry jak: Gran Turismo 7, Lost Ark, Total War: Warhammer III, Expeditions: Rome, Sons of the Forest, Pokemon Legends: Arceus, Syberia: The World Before, jak i wiele innych.

materiał zewnętrzny

Jak memy zmieniają sposób, w jaki komunikujemy się online

Jak memy zmieniają sposób, w jaki komunikujemy się online

Memy, te krótkie, zabawne obrazki lub filmy, stały się nieodłącznym elementem współczesnej kultury internetowej. Ich wpływ na sposób, w jaki komunikujemy się online, jest nie do przecenienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak memy zmieniają nasze codzienne rozmowy w sieci, ich rolę w wyrażaniu emocji i opinii, oraz jakie są ich potencjalne korzyści i zagrożenia.