Który model GoPro jest najlepszy dla Ciebie?

naj naj, porady, Sprzęt turystyczny

GoPro

Kamery GoPro zrewolucjonizowały sposób pokazywania sportów akcji i dynamicznych scen. Dzięki nim można zabrać ze sobą widzów w podróż, a także pokazać im zachwycające widoki wprost ze szlaku czy nawet podwodne przygody. Sprawdź poniższy przegląd kamer sportowych GoPro, aby wybrać najlepszy model dla siebie!

Najnowszy flagowiec o rewelacyjnych parametrach

Wersja kultowej kamery sportowej oznaczona numerem 10, czyli GoPro Hero 10 Black oferuje przede wszystkim możliwość filmowania w 5.3K 60p i 4K 120p. Oznacza to niezwykle szczegółowe obrazy, które dodatkowo cechują się zachwycającą płynnością dzięki zastosowaniu technologii stabilizacji obrazu HyperSmooth 4.0. Wodoszczelność do 10 metrów zapewnia bezpieczeństwo podczas filmowania na stoku czy na plaży. Pływanie z kamerą nie wymaga stosowania dodatkowej obudowy, jednak dla wszystkich, którym standardowa głębokość nie wystarcza, producent przygotował specjalne akcesoria. Umożliwiają one zanurzenie się na głębokość do 50 metrów pod powierzchnię wody.

Kamera sportowa GoPro Hero 10 to także łatwy zapis danych – zapewnia prosty upload do chmury z zachowaniem 100% jakości obrazów. Przypadkowa utrata materiału to już przeszłość! Nawet jeśli podczas szalonej jazdy zdarzy Ci się upuścić kamerę. Łączność z Wi-Fi to świetna okazja do streamowanie na żywo, co jest ogromną zaletą dla vlogerów i entuzjastów mediów społecznościowych.

GoPro Hero 9 Black – kamera bez ograniczeń

Choć GoPro Hero 9 Black to już nieco starszy model, to wciąż jest to zaawansowana kamera GoPro. Podobnie jak jego następca, oferuje nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 5K i 4K. Posiada jednak wcześniejszą wersję stabilizacji obrazu HyperSmooth 3.0, która wcale nie odbiega wydajnością nowszej wersji. Tak jak flagowy model, ta kamera GoPro pozwala na nurkowanie do 10 metrów głębokości. Ze względu na streamowanie na żywo w rozdzielczości 1080p, bywa wykorzystywana jako kamera internetowa.

Korzystanie z tej kamery sportowej pozwala na stosowanie modułowych obiektywów MaxLens Mod, dających dostęp jeszcze szerszych kadrów. GoPro Hero 9 posiada ekran dotykowy i dodatkowy wyświetlacz z przodu. Zapewnia więc bardzo intuicyjną obsługę i umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wyszukanych i spektakularnych ujęć. Sprawdzi się wszystkim fanom rejestrowania filmów w wysokiej rozdzielczości, którzy dysponują nieco niższym budżetem na zakup tego typu sprzętu.

Kamera sportowa rejestrująca wszystko dookoła

GoPro potrafi zaskoczyć, zatem od jakiegoś czasu w ich ofercie widnieje kamera GoPro MAx. Wyróżnikiem tej kamery jest możliwość rejestrowania filmów sferycznych 360 stopni. Poza tym ten model udostępnia wszystkie znane funkcje z serii Hero m.in. stabilizację HyperSmooth, funkcję streamowania, tryby slow motion itp. Dzięki kamerze sferycznej GoPro Max wykonywanie zdjęć panoramicznych nie stanowi problemu. Ma wbudowanych 6 mikrofonów przez co daje szansę zapisywania dźwięku sferycznego.

Jak każda kamera sportowa, GoPro wersja Max jest kompatybilna z mocowaniami akcesoriów. Przyczepienie kamery GoPro do kasku, nadgarstka czy roweru pozwala na utworzenie zdumiewających ujęć pierwszoosobowych. W szczególności jeśli połączy się to z obrazami sferycznymi. Ta wszechstronna kamera GoPro dostarczana jest w zestawie ze wzmacnianym pokrowcem, który ułatwia jej transportowanie i przechowywanie.

materiał zewnętrzny

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Wspólny rodzinny wyjazd z pociechami wspaniale prezentuje się na kartach powieści i zdjęciach. Nie zawsze rzeczywistość maluje się tak różowo. Aby do maksimum wpłynąć na to, na co można wpływać i do minimum ograniczyć stres, jaki daje się przewidzieć przygotowaliśmy kilka wskazówek dla podróżnych.

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Papugi to aktywne ptaki, dlatego decydując się na zakup takiego pupila, koniecznie trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki. Oprócz przestronnej klatki warto zadbać także o atrakcyjne dla ptaka zabawki, dzięki którym będzie mógł harmonijnie się rozwijać i miło spędzać czas. Huśtawka dla papug jest jednym z obowiązkowych elementów pojawiających się w klatce, który umożliwia zabawę i stymulację umysłową ptaka.

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plener ślubny w Tatrach to wyjątkowa okazja, aby połączyć możliwość wykonania sesji ślubnej ze zwiedzaniem polskich gór. Wybór Tatr jako miejsca na ślubną sesję zdjęciową to decyzja, dzięki której zyskacie nie tylko dostęp do malowniczego tła sesyjnego, ale również niezapomniane wrażenia, które z pewnością zapamiętacie na długo. Majestatyczne szczyty, krystalicznie czyste jeziora i bujna zieleń tatrzańskich dolin, tworzą scenerię, która dodaje przedsięwzięciu wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym w Tatrach? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo