Który model GoPro jest najlepszy dla Ciebie?

naj naj, porady, Sprzęt turystyczny

GoPro

Kamery GoPro zrewolucjonizowały sposób pokazywania sportów akcji i dynamicznych scen. Dzięki nim można zabrać ze sobą widzów w podróż, a także pokazać im zachwycające widoki wprost ze szlaku czy nawet podwodne przygody. Sprawdź poniższy przegląd kamer sportowych GoPro, aby wybrać najlepszy model dla siebie!

Najnowszy flagowiec o rewelacyjnych parametrach

Wersja kultowej kamery sportowej oznaczona numerem 10, czyli GoPro Hero 10 Black oferuje przede wszystkim możliwość filmowania w 5.3K 60p i 4K 120p. Oznacza to niezwykle szczegółowe obrazy, które dodatkowo cechują się zachwycającą płynnością dzięki zastosowaniu technologii stabilizacji obrazu HyperSmooth 4.0. Wodoszczelność do 10 metrów zapewnia bezpieczeństwo podczas filmowania na stoku czy na plaży. Pływanie z kamerą nie wymaga stosowania dodatkowej obudowy, jednak dla wszystkich, którym standardowa głębokość nie wystarcza, producent przygotował specjalne akcesoria. Umożliwiają one zanurzenie się na głębokość do 50 metrów pod powierzchnię wody.

Kamera sportowa GoPro Hero 10 to także łatwy zapis danych – zapewnia prosty upload do chmury z zachowaniem 100% jakości obrazów. Przypadkowa utrata materiału to już przeszłość! Nawet jeśli podczas szalonej jazdy zdarzy Ci się upuścić kamerę. Łączność z Wi-Fi to świetna okazja do streamowanie na żywo, co jest ogromną zaletą dla vlogerów i entuzjastów mediów społecznościowych.

GoPro Hero 9 Black – kamera bez ograniczeń

Choć GoPro Hero 9 Black to już nieco starszy model, to wciąż jest to zaawansowana kamera GoPro. Podobnie jak jego następca, oferuje nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 5K i 4K. Posiada jednak wcześniejszą wersję stabilizacji obrazu HyperSmooth 3.0, która wcale nie odbiega wydajnością nowszej wersji. Tak jak flagowy model, ta kamera GoPro pozwala na nurkowanie do 10 metrów głębokości. Ze względu na streamowanie na żywo w rozdzielczości 1080p, bywa wykorzystywana jako kamera internetowa.

Korzystanie z tej kamery sportowej pozwala na stosowanie modułowych obiektywów MaxLens Mod, dających dostęp jeszcze szerszych kadrów. GoPro Hero 9 posiada ekran dotykowy i dodatkowy wyświetlacz z przodu. Zapewnia więc bardzo intuicyjną obsługę i umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wyszukanych i spektakularnych ujęć. Sprawdzi się wszystkim fanom rejestrowania filmów w wysokiej rozdzielczości, którzy dysponują nieco niższym budżetem na zakup tego typu sprzętu.

Kamera sportowa rejestrująca wszystko dookoła

GoPro potrafi zaskoczyć, zatem od jakiegoś czasu w ich ofercie widnieje kamera GoPro MAx. Wyróżnikiem tej kamery jest możliwość rejestrowania filmów sferycznych 360 stopni. Poza tym ten model udostępnia wszystkie znane funkcje z serii Hero m.in. stabilizację HyperSmooth, funkcję streamowania, tryby slow motion itp. Dzięki kamerze sferycznej GoPro Max wykonywanie zdjęć panoramicznych nie stanowi problemu. Ma wbudowanych 6 mikrofonów przez co daje szansę zapisywania dźwięku sferycznego.

Jak każda kamera sportowa, GoPro wersja Max jest kompatybilna z mocowaniami akcesoriów. Przyczepienie kamery GoPro do kasku, nadgarstka czy roweru pozwala na utworzenie zdumiewających ujęć pierwszoosobowych. W szczególności jeśli połączy się to z obrazami sferycznymi. Ta wszechstronna kamera GoPro dostarczana jest w zestawie ze wzmacnianym pokrowcem, który ułatwia jej transportowanie i przechowywanie.

materiał zewnętrzny

Kampery Buerstner – propozycja dla wymagających

Kampery Buerstner – propozycja dla wymagających

Wybór nowego kampera nie jest łatwą decyzją. Pod uwagę trzeba wziąć zarówno własne oczekiwania w zakresie komfortu i wyposażenia pojazdu, jak i jego trwałość w długim okresie eksploatacji. Kluczowy wpływ na wszystkie te kwestie ma zabudowa, której jakość ostatecznie decyduje o satysfakcji właścicieli „domu na kołach”. W Polsce, podobnie jak w całej Europie, szczególnie dobrą opinią cieszą się kampery Buerstner. Sprawdź, dlaczego warto postawić na pojazd kempingowy właśnie tego producenta.

Jaki zawór do baterii umywalkowej wybrać?

Jaki zawór do baterii umywalkowej wybrać?

W każdej instalacji wodnej znajdują się zawory. Jest to jej niezbędny element. Dzięki zaworom można w sposób bezpieczny oraz komfortowy korzystać nie tylko z baterii umywalkowej, ale i każdej innej, która znajduje się w danym gospodarstwie domowym. Dzięki zaworom w przypadku nagłej awarii czy remontu można natychmiast odciąć dopływ wody. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat doboru oraz rodzajów zaworów do baterii umywalkowych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Tarot przez telefon to dobry pomysł?

Tarot przez telefon to dobry pomysł?

Czy Tarot przez telefon ma sens, dla kogo jest przeznaczony i czy to opcja, którą warto rozważyć? Zanim odpowiemy na to pytanie zerknijmy na rodzaje Tarota, bo również to może mieć znaczenie przy wyborze tej klasycznej już metody wróżb.

Mieszkania na sprzedaż w Płocku – Formuła Aparton

Mieszkania na sprzedaż w Płocku – Formuła Aparton

W ostatnich latach Płock przeżywa stabilny rozwój rynku mieszkaniowego, który przyciąga coraz więcej inwestorów i klientów. Miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne dla osób poszukujących mieszkań na własność, dzięki dogodnym warunkom lokalizacyjnym, rozbudowie infrastruktury i wysokiemu poziomowi komfortu życia. W poniższych akapitach przedstawiamy analizę rynku mieszkaniowego w Płocku, uwzględniającą najważniejsze trendy i czynniki wpływające na jego rozwój.