Spotkanie biznesowe w SPA. Połączenie przyjemnego z pożytecznym

porady, praca, Rekreacja, zdrowie

spotkanie biznesowe w SPA

Spotkanie biznesowe często kojarzy się z nudną pozycją w kalendarzu służbowym, którą po prostu trzeba odhaczyć. Ale już jeden zabieg – odpowiednie dobranie miejsca – może wszystko zmienić. Co jeśli zorganizujemy takie spotkanie w SPA?

SPA – czym jest i skąd się wzięło?

Słowo SPA zostało przejęte z języka angielskiego ale nie jest żadnym skrótem a… pochodzi od belgijskiego miasta Spa, które w okresie Cesarstwa Rzymskiego słynęło z wód termalnych o właściwościach leczniczych. Był to więc początkowo synonim ośrodka wypoczynkowego z wodnym zapleczem o cechach terapeutycznych. 

Spotkanie biznesowe w SPA – dlaczego przyjemne?

Dzięki temu  ze ma odpowiednie warunki i zaplecze, SPA to idealne miejsce na spotkanie biznesowe. Takie ośrodki prześcigają się w atrakcyjności oferty, by zaproponować klientom jak najlepsze i najciekawsze warunki. Oprócz tych zwykłych usług (zakwaterowanie, gastronomia) mają w wachlarzu swoich usług takie udogodnienia jak rozbudowana strefa Wellness z gabinetem masażu i gabinetem kosmetycznym, gdzie spotkasz się z takimi perełkami jak rytuały na ciało i twarz, masaż relaksacyjny czy wymyślne zabiegi kosmetyczne, jak chociażby nakładanie maseczki. To wszystko sprawia, że takie spotkanie na długo pozostanie w pamięci jego uczestników a Ty w roli jego organizatora dołożysz do tego kluczową cegiełkę. Dla przykładu i lepszego rozeznania jakie są konkretne usługi zapoznaj się ze stroną Resortu Grand Chotowa: https://grandchotowa.pl/spa/ . Ponieważ oferta tego ośrodka jest niezwykle ciekawa i bogata – być może to tam zorganizujesz swoje spotkanie. Niczym niezwykłym nie są więc pakiety promocyjne czy vouchery, popularne jako prezent dla ukochanej osoby ale również odpowiednie do wykorzystania jako wsparcie Twojego biznesu. Warto też wspomnieć, że Grand Chotowa oferuje wypoczynek na świeżym powietrzu.

Spotkanie biznesowe w SPA – dlaczego pożyteczne?

Ale jak głosi stare przysłowie „najpierw praca, później przyjemności”. Oczywiście warto zauważyć, że ośrodki SPA najczęściej mają także w ofercie różnej wielkości, w pełni wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe. Dzięki temu Twoje spotkanie może być nie tylko prestiżowe ale także merytoryczne. Fakt, że jest zapewniony nocleg i strefa Wellness, zadziała dodatkowo na Twoją korzyść, ponieważ uczestnicy będą mieć „świeżą głowę” więc bardziej wydajnie będą uczestniczyć w szkoleniu lub po prostu w części merytorycznej. Nawet Tobie będzie przyjemniej płynąć czas na spotkaniu, gdy z tyłu głowy będziesz mieć wieczorny masaż albo relaks w saunie. Pożytek też będziesz miał kiedy osiągniesz nie tylko udane negocjacje czy ustalenia ale także cele takie jak zgrany zespół, wiara w siebie, lojalność, wzrost zaufania czy po prostu prestiż.

sauna parowa

Dlaczego warto to połączyć?

Przepleć część merytoryczną z częścią rozrywkową, dołóż szczyptę uśmiechu i masz gotowy przepis. Dzięki połączeniu tych składników i zorganizowaniu spotkania biznesowego w SPA, zwłaszcza jeśli zaplanujesz dobry budżet wydarzenia, możesz osiągnąć wiele celów. Zintegrowany, pełen wiary w siebie i Ciebie, zespół będzie Ci wdzięczny za uczestnictwo w tak ważnym spotkaniu czy wydarzeniu a okoliczności w jakich się ono odbyło będą działać na Twoją korzyść. Być może Twój zespół stanie się bardziej zorganizowany i wydajny, partner biznesowy bardziej przychylny a klient bardziej oddany zaś transakcje handlowe będą „szły jak z płatka”. Powód jest jeden – wiedziałeś jak połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizowałeś spotkanie biznesowe w SPA. Jeśli ktoś Cię poprosi o radę w tej sprawie – na pewno będziesz w stanie odpowiedzieć.

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Podróżowanie z dziećmi – jak zorganizować rodzinne wakacje zagranicą?

Wspólny rodzinny wyjazd z pociechami wspaniale prezentuje się na kartach powieści i zdjęciach. Nie zawsze rzeczywistość maluje się tak różowo. Aby do maksimum wpłynąć na to, na co można wpływać i do minimum ograniczyć stres, jaki daje się przewidzieć przygotowaliśmy kilka wskazówek dla podróżnych.

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Dlaczego huśtawka jest kluczowym elementem wyposażenia klatki papugi?

Papugi to aktywne ptaki, dlatego decydując się na zakup takiego pupila, koniecznie trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki. Oprócz przestronnej klatki warto zadbać także o atrakcyjne dla ptaka zabawki, dzięki którym będzie mógł harmonijnie się rozwijać i miło spędzać czas. Huśtawka dla papug jest jednym z obowiązkowych elementów pojawiających się w klatce, który umożliwia zabawę i stymulację umysłową ptaka.

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plenery ślubne w Tatrach – górskie widoki jako tło dla wielkich uczuć

Plener ślubny w Tatrach to wyjątkowa okazja, aby połączyć możliwość wykonania sesji ślubnej ze zwiedzaniem polskich gór. Wybór Tatr jako miejsca na ślubną sesję zdjęciową to decyzja, dzięki której zyskacie nie tylko dostęp do malowniczego tła sesyjnego, ale również niezapomniane wrażenia, które z pewnością zapamiętacie na długo. Majestatyczne szczyty, krystalicznie czyste jeziora i bujna zieleń tatrzańskich dolin, tworzą scenerię, która dodaje przedsięwzięciu wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o plenerze ślubnym w Tatrach? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu!

Często odwiedzane:


Ciekawostki o 194 krajach świataświat grafika


Quizy o 194 krajach świata


Ilość sprzętu wojskowegoArmia:


Rezerwy złotaFinanse:


Okres obowiązkowej naukiSzkolnictwo