Spotkanie biznesowe w SPA. Połączenie przyjemnego z pożytecznym

porady, praca, Rekreacja, zdrowie

spotkanie biznesowe w SPA

Spotkanie biznesowe często kojarzy się z nudną pozycją w kalendarzu służbowym, którą po prostu trzeba odhaczyć. Ale już jeden zabieg – odpowiednie dobranie miejsca – może wszystko zmienić. Co jeśli zorganizujemy takie spotkanie w SPA?

SPA – czym jest i skąd się wzięło?

Słowo SPA zostało przejęte z języka angielskiego ale nie jest żadnym skrótem a… pochodzi od belgijskiego miasta Spa, które w okresie Cesarstwa Rzymskiego słynęło z wód termalnych o właściwościach leczniczych. Był to więc początkowo synonim ośrodka wypoczynkowego z wodnym zapleczem o cechach terapeutycznych. 

Spotkanie biznesowe w SPA – dlaczego przyjemne?

Dzięki temu  ze ma odpowiednie warunki i zaplecze, SPA to idealne miejsce na spotkanie biznesowe. Takie ośrodki prześcigają się w atrakcyjności oferty, by zaproponować klientom jak najlepsze i najciekawsze warunki. Oprócz tych zwykłych usług (zakwaterowanie, gastronomia) mają w wachlarzu swoich usług takie udogodnienia jak rozbudowana strefa Wellness z gabinetem masażu i gabinetem kosmetycznym, gdzie spotkasz się z takimi perełkami jak rytuały na ciało i twarz, masaż relaksacyjny czy wymyślne zabiegi kosmetyczne, jak chociażby nakładanie maseczki. To wszystko sprawia, że takie spotkanie na długo pozostanie w pamięci jego uczestników a Ty w roli jego organizatora dołożysz do tego kluczową cegiełkę. Dla przykładu i lepszego rozeznania jakie są konkretne usługi zapoznaj się ze stroną Resortu Grand Chotowa: https://grandchotowa.pl/spa/ . Ponieważ oferta tego ośrodka jest niezwykle ciekawa i bogata – być może to tam zorganizujesz swoje spotkanie. Niczym niezwykłym nie są więc pakiety promocyjne czy vouchery, popularne jako prezent dla ukochanej osoby ale również odpowiednie do wykorzystania jako wsparcie Twojego biznesu. Warto też wspomnieć, że Grand Chotowa oferuje wypoczynek na świeżym powietrzu.

Spotkanie biznesowe w SPA – dlaczego pożyteczne?

Ale jak głosi stare przysłowie „najpierw praca, później przyjemności”. Oczywiście warto zauważyć, że ośrodki SPA najczęściej mają także w ofercie różnej wielkości, w pełni wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe. Dzięki temu Twoje spotkanie może być nie tylko prestiżowe ale także merytoryczne. Fakt, że jest zapewniony nocleg i strefa Wellness, zadziała dodatkowo na Twoją korzyść, ponieważ uczestnicy będą mieć „świeżą głowę” więc bardziej wydajnie będą uczestniczyć w szkoleniu lub po prostu w części merytorycznej. Nawet Tobie będzie przyjemniej płynąć czas na spotkaniu, gdy z tyłu głowy będziesz mieć wieczorny masaż albo relaks w saunie. Pożytek też będziesz miał kiedy osiągniesz nie tylko udane negocjacje czy ustalenia ale także cele takie jak zgrany zespół, wiara w siebie, lojalność, wzrost zaufania czy po prostu prestiż.

sauna parowa

Dlaczego warto to połączyć?

Przepleć część merytoryczną z częścią rozrywkową, dołóż szczyptę uśmiechu i masz gotowy przepis. Dzięki połączeniu tych składników i zorganizowaniu spotkania biznesowego w SPA, zwłaszcza jeśli zaplanujesz dobry budżet wydarzenia, możesz osiągnąć wiele celów. Zintegrowany, pełen wiary w siebie i Ciebie, zespół będzie Ci wdzięczny za uczestnictwo w tak ważnym spotkaniu czy wydarzeniu a okoliczności w jakich się ono odbyło będą działać na Twoją korzyść. Być może Twój zespół stanie się bardziej zorganizowany i wydajny, partner biznesowy bardziej przychylny a klient bardziej oddany zaś transakcje handlowe będą „szły jak z płatka”. Powód jest jeden – wiedziałeś jak połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizowałeś spotkanie biznesowe w SPA. Jeśli ktoś Cię poprosi o radę w tej sprawie – na pewno będziesz w stanie odpowiedzieć.

Studia za granicą – obalamy mity

Studia za granicą – obalamy mity

Czy przez Twoją głowę przemknęła kiedyś myśl o studiowaniu za granicą, ale od razu została zgaszona i zakopana w dalekiej podświadomości argumentami na temat tego, że “się nie da”? Wiele osób myśli, że studia za granicą są możliwe tylko dla nielicznych, wybranych i uprzywilejowanych. Tak wcale nie jest! W tym artykule obalimy mity, które zostały zbudowane wokół aplikacji na studia za granicą i pokażemy, że można!

Od czego zależy udźwig magnesów neodymowych i jaki kupić do poszukiwań?

Od czego zależy udźwig magnesów neodymowych i jaki kupić do poszukiwań?

Do poszukiwania metalowych obiektów stosowane są najczęściej powszechnie znane wykrywacze metali. Interesującą alternatywą dla popularnych wykrywaczy są magnesy neodymowe. Z pomocą magnesów można oczyścić, np. zbiornik wodny, studni. Sprawdzą się również podczas szukania przedmiotów, które znajdują się pod wodą. Wydobycie przedmiotów, których masa wynosi kilkaset kilogramów, dzięki sile magnesu neodymowego, będzie równie proste do wykonania.

Jak wybrać buty dla dziecka w podróż?

Jak wybrać buty dla dziecka w podróż?

Uważnie wybierasz buty trekkingowe — sprawdzasz podeszwę, materiał, dopasowanie do stopy. A co bierzesz pod uwagę, wybierając buty dla dziecka w podróż? Sprawdź, jakim elementom warto się przyjrzeć.

Wózek wielofunkcyjny z nowoczesnymi technologiami

Wózek wielofunkcyjny z nowoczesnymi technologiami

Wraz z rozwojem techniki i nauki, rozwijają się także branże i firmy, czerpiąc pomysły z nowinek technicznych. W związku z tym na obecnym rynku sprzedaży pojawia się wiele atrakcyjnych nowości, które przyciągają zainteresowane spojrzenia.