Wybieramy hamak do ogrodu. Który z nich uprzyjemni leniwe popołudnie?

porady, Rekreacja

hamak

Wiosna tuż-tuż, dlatego pora rozważyć wybór odpowiednich mebli do ogrodu. O ile zakup zestawu z technorattanu czy drewna nie powinien stanowić większego problemu, o tyle wybór hamaka może budzić więcej wątpliwości. Sprawdź, czym się kierować, kupując nowy produkt. Jakie kryteria powinieneś wziąć pod uwagę?

Hamak – idealny dla bujających w obłokach

Tym, co czyni ogród miejscem funkcjonalnym, w którym aż chce się marzyć, jest hamak. Wystarczą dwa drzewa i dość prosty sprzęt, aby zorganizować sobie letnie beztroskie popołudnie. Wspaniałym elementem jest hamak Lesovik. To polski producent akcesoriów turystycznych, zatem wybierając produkt tej marki wspierasz rodzimy biznes. W komplecie od razu znajdują się linki, więc element jest gotowy do powieszenia w ogrodzie. Co ważne, hamak Lesovik Duch uzyskał wyróżnienie w konkursie Śląska Rzecz, a także nagrodę MustHave! podczas imprezy Łódź Design Festival 2015. Hamak cechuje się prostotą i funkcjonalnością. Możesz wybierać spośród kolorów takich jak: olive green, baltic blue czy pine amber. Co ważne, produkty marki są ze sobą kompatybilne i tworzą praktyczne zestawy biwakowe dla małych i dużych.

Lesovik Otul – podpinka dla wszystkich fanów długiego biwakowania

Uwielbiasz spędzać całe dnie, ale również wieczory i noce, bujając się w hamaku? Lato jest krótkie, warto zatem wycisnąć je do ostatniej kropelki. Gdy nad Tobą niebo pełne gwiazd, korony drzew, nieopodal dogasa ognisko, a wokół pozostała jedynie garstka zaufanych znajomych, wcale nie masz ochoty uciekać do namiotu. Lesovik Otul będzie wtedy dobrym wyborem. Co to takiego, zapytasz? Otóż jest to podpinka hamakowa, która – w zależności od modelu i wypełnienia – może znaleźć zastosowanie wiosną, latem, jesienią, a nawet zimą. Na najcieplejszą porę roku najlepiej sprawdza się Lesovik Otul Lite, który zapewnia komfort termiczny.

Na co jeszcze warto zwracać uwagę, wybierając hamak?

Na rynku dostępne są różne modele hamaków. Wybierając ten idealny dla siebie, warto wziąć pod uwagę własny wzrost. Ma to szczególne znaczenie w przypadku tych osób, które są wysokie i bardzo wysokie. Nie wszystkie marketowe hamaki zapewniają odpowiedni komfort. Hamaki Lesovik są zaprojektowane z myślą o użytkownikach do 200 cm wysokości. Istotny jest również ciężar, który dany hamak jest w stanie udźwignąć. Bo kto powiedział, że puszyste osoby nie mogą cieszyć się z drzemki pod chmurką, wśród zielonych drzew? Tu polski producent również pozytywnie się wyróżnia – produkt jest w stanie wytrzymać ciężar do 250 kilogramów. Ważne podczas zakupu hamaka jest również jego przeznaczenie. O ile waga własna produktu nie ma tak wielkiego znaczenia, gdy będzie on wykorzystywany wyłącznie w ogrodzie, o tyle ciężar może być istotny, gdy hamak chcesz zabrać ze sobą na wakacyjny wypad ze znajomymi, pod namiot czy gdy jedziesz na spływ kajakowy. Lekkość hamaków Lesovik przemawia za ich wyborem, gdy produkt chcesz zabierać ze sobą na dłuższe wyjazdy. Każdy dodatkowy ciężar na plecach ma ogromne znaczenie!

Czym powinien wyróżniać się sklep internetowy z kawą?

Czym powinien wyróżniać się sklep internetowy z kawą?

Sklep internetowy z kawą to miejsce, w którym nawet najbardziej wymagający miłośnik kawy powinien znaleźć swoją ulubioną mieszankę. Na rynku dostępnych jest wiele ofert i każda z nich próbuje na skusić czymś innym. Zastanówmy się, co takiego powinien mieć dobry sklep internetowy, abyśmy chcieli zrobić w nim zakupy.

Jak odzyskać smukłą sylwetkę po miesiącach pracy zdalnej?

Jak odzyskać smukłą sylwetkę po miesiącach pracy zdalnej?

Praca zdalna odcisnęła niemałe piętno nie tylko na naszej psychice, ale również na naszym wyglądzie. Okres pandemii sam w sobie nie sprzyjał utrzymaniu smukłej sylwetki, a miało na to wpływ przede wszystkim zamknięcie siłowni, klubów fitness, czy też basenów. Praca w domu nie wymagała od nas zbyt wiele ruchu, przez co wiele osób, niestety, przybrało na wadze. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym możemy odzyskać piękną, szczupłą sylwetkę.

Czym jest kredyt konsolidacyjny? Odpowiadamy!

Czym jest kredyt konsolidacyjny? Odpowiadamy!

Bardzo wiele osób jest zmuszonych do zaciągnięcia pożyczki. Nie ma się temu, co dziwić, bo praca na etacie nie każdemu daje wystarczający zarobek. Nie zawsze więc mamy z czego odłożyć na nasze potrzeby. Wówczas z pomocą przyjść nam mogą wspomniane już pożyczki. Czasami tracimy nad nimi kontrolę, ale nawet wtedy istnieje rozwiązanie. Jest nim kredyt konsolidacyjny.

Czym różni się outsourcing od pracy tymczasowej?

Czym różni się outsourcing od pracy tymczasowej?

Pojęcie pracy tymczasowej znane jest zdecydowanej większości z nas, ale pojęcie outsourcingu brzmi dla większości osób dość enigmatycznie. Okazuje się, że pracę tymczasową oraz outsourcing łączą pewne podobieństwa, ale na pewno nie są to pojęcia tożsame. Warto byłoby mieć także świadomość różnic istniejących pomiędzy pracą tymczasową a outsourcingiem.