Ilość palonych papierosów – zbiór statystyk – poznaj nieznane

Ilość palonych papierosów według krajów świata. Sprawdź, gdzie pali się najwięcej. Które miejsce zajmuje Polska?

krajeroczniemiesięczniedziennie
Grecja2 9962508,2
Serbia2 9242448,0
Bułgaria2 8222357,7
Rosja2 7862327,6
Mołdawia2 4792076,8
Liban2 4512046,7
Ukraina2 4012006,6
Słowenia2 3601976,5
Bośnia i Hercegowina2 2781906,2
Białoruś2 2661896,2
Czarnogóra2 1571805,9
Czechy2 1251775,8
Korea Południowa1 9581635,4
Kazachstan1 9341615,3
Macedonia1 9341615,3
Azerbejdżan1 8771565,1
Japonia1 8411535,0
Kuwejt1 8121515,0
Hiszpania1 7571464,8
Szwajcaria1 7221444,7
Chiny1 7111434,7
Austria1 6501384,5
Tunezja1 6281364,5
Chorwacja1 6211354,4
Armenia1 6201354,4
Cypr1 6201354,4
Polska1 5861324,3
Estonia1 5231274,2
Węgry1 5181274,2
Włochy1 4751234,0
Belgia1 4551214,0
Dania1 4131183,9
Rumunia1 4041173,8
Słowacja1 4031173,8
Turcja1 3991173,8
Malta1 3781153,8
Jordania1 3721143,8
Kuba1 2611053,5
Albania1 116933,1
Portugalia1 114933,1
Trynidad i Tobago1 106923,0
Egipt1 104923,0
Indonezja1 085903,0
Tadżykistan1 046872,9
Niemcy1 045872,9
Argentyna1 042872,9
Gruzja1 039872,8
Monako1 038872,8
Izrael1 037862,8
Australia1 034862,8
Stany Zjednoczone1 028862,8
Syria1 013842,8
Irlandia1 006842,8
Wietnam1 001832,7
Kirgistan942792,6
Luksemburg928772,5
Irak864722,4
Chile860722,4
Francja854712,3
Oman852712,3
Filipiny838702,3
Libia818682,2
Arabia Saudyjska809672,2
Kanada809672,2
Litwa804672,2
Holandia801672,2
Mauritius787662,2
Łotwa785652,2
Andora784652,1
Algieria775652,1
Urugwaj770642,1
Brunei751632,1
Wielka Brytania750632,1
Szwecja715602,0
Finlandia671561,8
Papua Nowa-Gwinea670561,8
Bahrajn661551,8
Iran657551,8
Korea Północna650541,8
Nauru626521,7
Paragwaj619521,7
Komory583491,6
ZEA583491,6
Nowa Zelandia579481,6
Seszele565471,5
Tajlandia560471,5
Mongolia555461,5
Malezja549461,5
Singapur547461,5
Namibia534451,5
Norwegia534451,5
Fidżi530441,5
Kostaryka529441,4
Brazylia504421,4
Gabon501421,4
Maroko500421,4
Wenezuela496411,4
Islandia477401,3
Pakistan468391,3
RPA459381,3
Kambodża452381,2
Uzbekistan449371,2
Laos435361,2
Nepal420351,2
Angola414351,1
Kolumbia412341,1
Jemen402341,1
Senegal398331,1
Gwinea Równikowa391331,1
Nikaragua377311,0
Antigua i Barbuda375311,0
Meksyk371311,0
Belize367311,0
Saint Vincent i Grenadyny351291,0
Barbados344290,9
Dominika339280,9
RZP339280,9
Botswana336280,9
Dżibuti309260,8
Togo307260,8
Suazi303250,8
Bahamy288240,8
Saint Kitts i Nevis287240,8
Jamajka283240,8
Katar281230,8
Madagaskar260220,7
Saint Lucia249210,7
Gwatemala235200,6
Dominikana234200,6
Grenada229190,6
Ekwador227190,6
Honduras217180,6
Salwador209170,6
Mozambik200170,5
Panama197160,5
Sri Lanka195160,5
Mjanma189160,5
Zimbabwe189160,5
Boliwia179150,5
Sierra Leone177150,5
Malediwy170140,5
Bangladesz154130,4
WKS148120,4
Kenia144120,4
Burundi137110,4
Peru137110,4
Turkmenistan135110,4
Tanzania132110,4
Mali127110,3
Bhutan120100,3
Nigeria116100,3
Liberia11390,3
Burkina Faso10990,3
DRK10590,3
RŚA10290,3
Haiti10080,3
Gwinea9780,3
Indie9680,3
Rwanda9480,3
Kamerun9380,3
Czad8670,2
Mauretania8670,2
Gambia8570,2
Sudan7560,2
Erytrea7460,2
Zambia7460,2
Benin7160,2
Wyspy św Tomasza6960,2
Somalia6760,2
Lesotho6250,2
Afganistan6150,2
Surinam5750,2
Niger5240,1
Gujana4940,1
Malawi4840,1
Tonga4840,1
Ghana4440,1
Vanuatu4340,1
Etiopia4240,1
Samoa3430,1
Tuvalu2920,1
Uganda2420,1
Kiribati2220,1
Wyspy Salomona1820,0
Gwinea Bissau910,0

Kategorie statystyk

Armia:


Finanse:


Geografia:


Hiszpania:


Narodowe:


Państwo


Praca


Społeczeństwo


Szkolnictwo